לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2007, 08:25
  themvp themvp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל themvp שלח הודעה דרך MSN אל themvp
נמאס מהאנשים בארץ הזאת

אני שסיימתי עכשיו יב' ועבדתי כל השנה וחסכתי כדיי שאוכל בין הייתר גם לקנות את הפלאפון שרציתי
יום אחד באיזה משחק כדורגל איזה ערבי אחד ביקש להצטרף לקבוצה שלנו צירפנו אותו על חשבון שחקן שלנו שישב בחוץ.
אחרי שאותו ערבי חזר לספסל הוא נעלם ומסתבר שהוא נעלם עם הפלאפון שלי אני מרגיש חרא
ולא מבין למה הוא היה חייב לגנוב את הפלאפון שלי היה לו פלאפון ואם הוא צריך כסף הוא יכול לעבוד אז למה לגנוב למישהו אחר משהו שדיי יקר לו ושיש לו דברים חשובים בו ושהוא חסך הרבה בשביל שיוכל להחזיק אותו.
אני דיי בטוח שאני לא הראשון שזה קורה לו ובאמת נמאס לי מהתופעה הזאת שנקראת גניבות
אני דיי בטוח שאם הייתי אפילו שוכח את הפלאפון שלי באיזה פארק באנגליה הייתי מקבל את הפלאפון באותו יום מהבן אדם שמצא אותו או מהמשטרה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2007, 08:39
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי themvp שמתחילה ב "נמאס מהאנשים בארץ הזאת"

תשמע הבן אדם חלאה.
אבל גם בארץ, אני מכיר אישית כמה מקרים שבו החזירו את הפלאפון- פעם אחת חבר שמצא פלאפון, פעם אחרת החזירו למישהי אותו.

הדברים האלה בהחלט מוציאים את האוויר מהמפרשים, גורם להרגיש איזשהי אדישות וחוסר אונים, ככה זה תמיד עם תחושת אובדן לא משנה של מה, בייחוד שזה משהו שעבדת בשבילו קשה. וזה לא נכון להגיד שבטוח שבאנגליה יחזירו לך את הפלאפון. האמת גם שם, הם סובלים מהמיעוטים. הפשיעה שם בעיקר נובעת ממהגרים כמו גם בצרפת שפשוט נמאס להם מזה.

בכל מקום זה ככה. אנשים טובים, מצרך נדיר. חשוב שלא תאבד את האמון באנשים בגלל זה. קרה, מזל רע, זה הכל.
עוד שבוע שבועיים אמורה לעבור התחושה הלא נעימה הזאת, אבל זה עדיין יציק לך.
בכל מקרה, אל תשאיר דברי ערך בלי השגחה- שלך או של מישהו שאתה סומך עליו.

נערך לאחרונה ע"י XeNo בתאריך 09-07-2007 בשעה 08:42.
ישן 09-07-2007, 09:08
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי themvp שמתחילה ב "אז זהו שכל הזמן נצטרך לשמור"

אם אתה יודע שהוא יהיה שם, מה עם לערב משטרה?
ואיך הוא יעז לבוא לשם אחרי זה? :/
אבל בעצם עזוב, משטרה סתם יסבך אותך עמוק יותר.
להביא חברים לדפוק לו מכות, גם לא טוב כי הוא ערבי הוא יביא משפחה וזה סמטוחה רצינית.

אני לא יודע מה להגיד לך בן אדם. אני רק יכול להגיד לך שאישית אני דואג כל הזמן לדברים שלי כי אני לא רוצה להרגיש את תחושת האובדן. גם חברים שלי ככה, תמיד דואגים לאיפה כל דבר נמצא. יש גם תחושה של חוסר ביטחון מהמערכת. המערכת פרוצה, והכל מותר. לאף אחד לא ממש אכפת ממך. מערכת ענישה שלא מזיזה לאף אחד, מערכת אכיפה מתוסכלת מחוסרת כ"א שכבר עייפה מהכל ולא אכפת לה.

כמו באשכול של פרספונה. אין תחושה של ביטחון הציבור במדינה ובמוסדות הביטחון. אין תחושה שמישהו שם לב לטוב ורע, ושזה לא בסדר שאנשים סובלים בגלל בריונים. וזה לא בסדר שבבית של הרבה משפחות אין חינוך לכבוד, מלמדים איך לקמבן, איך לעשות טוב לעצמך על חשבון כולם. זה לא בסדר. זה מחליא אותי.

ישן 09-07-2007, 12:24
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "וואי את יכולה לפרט?"

זוועה! שברו הכל, גנבו את המצלמות שלנו <סוני ווידאו שלי ממש יקרה שקבלתי מסבתא שלי ואת הדיגיטליות - של קנון> , לאמא שלי גנבו את כל התכשיטים, טבעות נישואים.. הכל.. עבדתי ממש קשה בשביל כל דבר, המחשבים שלנו שהיו אז חדשים לגמרי! כ"כ הרבה כסף...

במשך המון זמן אחרי הפריצה הייתי הולכת עם הדברים שחשובים לי עלי ואת הדברים הגדולים החבאתי <המחשב, התכשיטים וכו> , כל רעש הכי קטן מקפיץ את כולנו והמשטרה לא עוזרת בכלום! <יש תיאור של הגנבים והכל! > , בנוסף, כמעט הרגו את הכלב.. זוועה! אין איך לתאר את זה, ביום של הפריצה עמדנו כל המשפחה בין ההריסות שהשאירו וכולם שתקו, אחרי כמה זמן נכנסתי למיטה ולא יצאתי, כ"כ כאב לי על הכל, כל ההשקעה , כל העבודה והזמן שהשקענו עד שהשגנו כל דבר, בשביל המחשב הזה שהם גנבו עבדתי אפילו בנקיון.. הכל רק כדי שיהיה לי מחשב.

בקיצור, אין מילים לתאר דבר כזה, נכנסים לפרטיות וגונבים הכל.. אפילו כספת קטנה שהייתה לי בחדר שבתוכה היו מכתבים ותמונות שלי שהיו ממש חשובים לי.

לקח המון זמן להתגבר על זה, עד היום לא הצלחנו.

לפותח האשכול, תגיד תודה שזה רק הפלאפון, אחרי הפריצה <שאגב גם את הפלאפון החדש שהיה לי לקחו> לא רציתי פלאפון חדש שוב ועד היום יש לי משהו ישן כזה שהוא בכלל לא שלי אלא משהו שאבא שלי נתן לי כדי שיהיה לי משהו.

ישן 09-07-2007, 22:36
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]זוועה! שברו הכל, גנבו..."

אני כל כך מזדהה איתך. קודם כל ביום שפרצו לנו הייתה לי הרגשה שמשהו לא בסדר אז עליתי ראשון ושנכסתי לבית הדלת הייתה פתוחה קודם כל, חשבתי שאולי לא סגרתי אז שנכנסתי בסלון הכל היה בסדר אבל בחדר שינה הכל היה הפוך פשוט לא עיכלתי את זה ברגעים הראשונים אחותי ממש נבהלה ואני חייב להודות שזה ממש לא קל, גם אני אבל עדיין ניסיתי לשדר חוזק ויציבות. בימים הראשונים, חוץ מההרגשה שהנבלות האלה היו בבית שלי ושגנבו מלא דברים ואני מאחל להם מוות אז היה לי קשה להרדם ואם הייתי נרדם אז הייתי מתעורר לבדוק את הדלת וגם רעש במסדרון או אור וגם שהייתי הולך ברחוב כל אחד מבחינתי היה חשוד וממש שנאתי את האנשים בארץ באותו זמן פשוט רציתי להרוג מישהו. מהמשטרה לא ציפינו להרבה, מן הסתם לא עשו כלום אפילו לא התקשרו אלינו והאמת, ידעתי שהם לא יעזרו בשיט.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

נערך לאחרונה ע"י Lycans בתאריך 09-07-2007 בשעה 22:41.
ישן 09-07-2007, 16:19
  themvp themvp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל themvp שלח הודעה דרך MSN אל themvp
אולי באמת מזל שזה פלאפון ולא משהו יקר יותר אבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי themvp שמתחילה ב "נמאס מהאנשים בארץ הזאת"

עדייין זה לא הפלאפון עצמו אלא ההרגשה שלוקחים ממך משהו שלוקחים ממך משהו שעבדת בעבורו שהשקעת מזמנך שנתת הרבה אני מרגיש חרא כי אני מרגיש אשם בין היתר
התקשרתי לחברה הם אמרו שאין אפשרות לאתר אותו כי הם לא נותנים שירות כזה (צריך אישור מהמשטרה) בכל מקרה עוד כמה שעות הפלאפון הזה לא יהיה שווה כלום אחרי שייחסמו את הפלאפון לגמרי
גם לפני שבוע גנבו לחבר שלי את האוטו ומי זה היה איזה ערבי אחד שגם מסתבר הציע לו לקנות אותו בחזרה
זה לא עלוב? אני לא באתי לבכות רק על הפלאפון אלא להדגיש את הסבל מהעולם הזה מהאנשים חסרי הכבוד שאנחנו צריכים לסבול במדינה הזאת בין היתר כל מיני ערבים שאין להם דין ולא דייין אני מאמין שיום אחד יעשה הצדק ויסתיים הסיוט הזה.
ובקשר לתגובה של הולי גם אני מפחד תמיד שיפרצו לי לבית אני תמיד כשהבית ריק דואג לבדוק אם לא נכנסו או משהו ואין מה לעשות כמו שאמרת זוועה את צודקת שהפלאפון זה כלום לעומת מה שעשו לך אבל אין לי ספק שגם אם את הפלאפון בלבד היו גונבים לך היית מרגישה לא פחות רע

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר