לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2007, 08:17
  btni btni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.07
אני רוצה למכור את המנוי לחדר הכושר. איזה אפשרויות יש לי לדעתם בשביל לפרסם את זה?

אני רוצה למכור את המנוי לחדר הכושר. איזה אפשרויות יש לי לדעתם בשביל לפרסם את זה?

זה מנוי בהולמס פלייס ואני משלם עליו כבר איזה 3 חודשים בלי שימוש כי אני לא נמצא כרגע בישראל. וזה לא זול. 365 שקלים בחודש. (אם אני אשאר לשנה נוספת איזה זה יהיה 345)

איפה לפרסם?

יש גם בעיה. אני ניסיתי לפנות אליהם להסביר להם שפשוט קשה לי למכור את המנוי לאדם ובלי להגיד לו שיש הרבה חסרונות לאותו חדר כושר. אבל הם לא ממש התייחסו לזה.
זה כאילו מעמיד אותי במצב לא מוסרי. למכור למישהו מנוי למקום יקר כאשר אני יודע על הרבה חסרונות שם.

ניסיתי בקושי רב לפני להנהלת הרשת אבל הם אמרו לי שניתן רק לשלוח פקס אם לא עזרו לי לטענתי שם.

אבל עדיין לא יצא לי לשלוח פקס. כבר שלחתי להם הרבה לפני אימיילים אבל לא ענו מההנהלה למרות שרשמתי שזה מיועד להנהלת הרשת. הם פשוט העבירו לסניף למרות שציינתי למי זה מיועד.

גם קיבלתי מייל מאחת העוזרות בסניף שקיבלה מייל מייל מאחת האחראיות בהולמס פלייס אבל היא שלחה לי אותו כאשר מצורף מה האחראית כתבה. היא כתבה שאני יכול לנסות לטלפן אליהם בשעות ספציפיות שהיא ציינה שזה בערך אחרי 11 בבוקר או משהו כזה. אבל במייל המקורי מהאחראית היה כתוב. "שלחי לו מייל של שעות הפעילות שלך נמאס לי ממנו כבר!!"

הם מאוד טיפשים לדעתי.

נערך לאחרונה ע"י btni בתאריך 15-07-2007 בשעה 08:19.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר