לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2007, 13:38
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
שאלה של מוסר

טוב, אני לא ממש יודע אם זה שאלה או התלבטות, אבל ממש רציתי לדעת מה דעתכם.

בסיפור החביב שלנו 3 דמויות - אני, א' ו-ב' (2 בנות)

צריך לציין שאני, א' ו-ב' ידידים טובים, וגם א' ו-ב' בקשר יחסית קרוב בניהן.
אני יודע ש-ב' אוהבת אותי (הבנתי דרך חברה שלה). היא ילדה נחמדה, חכמה, מצחיקה, אבל לא היה הקליק שכ"כ חסר. ידעתי כבר מההתחלה שזה לא יילך בנינו. (כמו שאומרים: אל תרצה את מי שאתה משיג, תשיג את מי שאתה רוצה).
אין לי מושג אם חברות של ב' סיפרו לה שאני לא כ"כ מעוניין בה (כי חברות של ב' הן ידידות יותר טובות לי), למרות שכמו שאני מכיר בנות- הן בטח אמרו לה.
ב' עצמה אף פעם לא אמרה לי ישירות מה היא מרגישה כלפיי - למרות שהיו מספיק רגעים של שנינו וזה היה מומנט מצויין לומר לי את זה.

בכל מקרה, א' היא גם ידידה טובה שלי. בד"כ, אם לא כל פעם, כשאני נפגש עם א' - גם ב' שם (פשוט כי אנחנו קבוצה כזאת). הקשר איתה יותר פתוח. יותר בדיחות פרטיות, יותר חיבוקים, יותר שיחות פרטיות על דברים שלא נעים לדבר ביותר מ-4 עיניים, אפשר לומר - יותר קרוב. גם לי וגם ל-א' אין בעיה עם זה - שנינו אוהבים את זה ושנינו לא מחוייבים לאף אחד.
לא רק אני יוזם את המצבים החצי-אינטימיים האלה, ובד"כ זה בא מצידה של א'. חברים מהצד אומרים שהיא גם נראית דלוקה עליי, וגם אני די אוהב אותה וכיף לי איתה משאר הבנות בקבוצה.

עכשיו השאלה שלי היא האם נעים להיות כ"כ קרוב ל-א', אפילו כש-ב' נמצאת שם ולפעמים רואה?
שתיהן אף פעם לא אמרו לי מה הן מרגישות, למרות שאפשר להבין את זה מההתנהגות שלהן.
אני מאוד נהנה להיות קרוב מאוד ל-א' ובלי שום מחוייבות, אבל אני יודע ש-א' גם רוצה אותי.
מהצד השני, אני חושב ש-ב' הייתה כבר צריכה לומר את שלה ואז הייתי יודע קצת "להרגיע" ביחסים שלי עם א'.

אין לי מושג אם עים להיות עם א' כש-ב' נמצאת שם. פשוט לא יודע אם אני עושה את הדבר הנכון ואם אני ממש פוגע ב-ב' כשהיא רואה את זה ולא מדברת ואומרת את מה שהיא מרגישה. זה בעיה שלה? או שעכשיו זה כבר בעיה שלי כי אני יודע שהיא רוצה אותי?

תודה לכל הקוראים
נעם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 14:18
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noam906 שמתחילה ב "שאלה של מוסר"

תשמע זה מצב בעייתי.
עדין.
יש לך 2 ברירות, לא יודע מי מהן יותר קשה-האחת, לבחור אחת מהשתיים כי אתה לא יכול להיות עם שתיהן ובכך אתה מסכן את הידידות שלך עם השנייה שלא בחרת בה, וגם את הידידות שלהן ביניהן.

אפשרות שנייה, אתה בוחר להשאר עם שתיהן בקשר ידידות ולא לנסות להיות איתן בתור יותר מידיד.
כך אתה כנראה שומר על הידידות שלך עם שתיהן.
שורה תחתונה, כמה חשובה לך הידידות עם שתיהן? האם כרגע אתה מרגיש שא' חשובה לך מספיק כדי להעמיד את הידידות איתה בסכנה שכן אם תהיו יחד ותפרדו, ייתכן ולא תשארו בקשר הידידות איתו התחלת מלכתחילה.
אם אתה מרגיש שאתה צריך להיות עם א', ומוכן לסכן ולהקריב בשביל קשר כזה והמצפון שלך נקי, לך על זה.
תצטרך לקוות שב' לא תיקח את זה קשה מדיי. אסור לך להיות עם מישהי מרחמים, זה לא דרך בריאה להתחיל קשר.

תחשוב טוב טוב מה אתה הולך לעשות ואיך אתה מרגיש ותרגיש עם זה.
שבת שלום!

ישן 13-07-2007, 15:47
  doronshitrit doronshitrit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noam906 שמתחילה ב "שאלה של מוסר"

קודם כל שתדע לך שיש לך בעיות טובות מאוד
ודבר שני
תעשה רק מה שהלב שלך אומר לך לעשות וכמו שזה נראה מהכתיבה שלך תלך עם א' כי הקליק קיים שם ואם ב' באמת הייתה רוצה משהו היא הייתה רומזת או מנסה באיזה שהיא דרך להעביר לך מסר, וגם אם הוא היה עובר אז אתה עדיין לא מרגיש שלם עם זה
וב' מעדיפה להיות השקטה יותר מהבחינה הזו ואולי היא מקווה שיבוא יום ותבחר בה מרצון מבלי שהיא תרמוז (כמו בסרטי נעורים שפתאום החתיך של השכבה יוצא עם המוזרה...הבנת את הרעיון שלי :S )
בכל אופן תהיה עם א' כי זה מה שאתה רוצה לעשות בעצם ובאת לשאול ולקבל אישור אם זה נכון אז קיבת את האישור
על החתום : דורון

ישן 14-07-2007, 23:19
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
מצטערת, כמה שזה נשמע מטומטם..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "אתה אידיוט גמור........."

לק"י

זה לא אני זה בני דודים שלי..(חצופים..צעקתי עליהם..הייתי שבת אצלם ופתחתי את זה ביום שישי והם הגיבו ברוב חוצפתם..)

בכל מקרה אם כבר הם הגיבו, גם אם בצורה מכוערת, אני אגיב לך..אני חושבת שכדאי לך למצוא בחורה שלא קשורה אליהן, שלא תסבך אותך רגשית, ושלא תרגיש אחריי זה שמישהי נפגעה יותר מדי, וששום דבר לא יכול לחזור לקדמותו..אני חושבת שכלל מיותר לחשוב על אחת משתיהן כפונקציה לקשר..בכל מקרה שיהיה שבוע טוב, המון בהצלחה וסליחה על כל זה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר