לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2007, 02:10
  shy900 shy900 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
איך מפסיקים את זה?

אוקיי התחיל החופש הגדול{חח טוב שנזכרתי} אני נסעתי ישר שהתחיל החופש לחו"ל וגם חבר שלי באותם תאריכים אפילו באותו שעה אבל ליעדים אחרים וחזרנו גם באותו זמן!
כשהגענו הביתה אחרי כמה ימי התאוששות חבר שלי התקשר אליי ואמר שהוא רוצה שאני יבוא אליו.
כהקדמה אני חבר איתו מאז כיתה א' ואנחנו חברים טובים אנחנו במשך שנתיים היה לנו סידור שיום אחד הוא היה אצלי ואני הייתי אצלו הכל היה נחמד ויפה אבל עכשיו אני עולה לכיתה י' ויש לי חוץ ממנו עוד חבר'ה וגם לו יש את החב'רה שלו{שכחתי לציין בכיתה ה' הוא עזב לביה"ס אחר} אני לא מרגיש נוח בבית שלו כבר ואני לא אוהב את ההתנהגות שלו היא תינוקית לגילו כדומה:
*הוא לא יודע לקחת אוטובוס/להזמין מונית-זה פוגע בספונטניות שהוא יבוא אליי אבל שאני יבוא אליו אי אפשר סתם לקפוץ צריך שהכל יהיה מאורגן מצדו זה טימטום למה הוא לא יכול לקחת פשוט אוטבוס ולקפוץ אליי כמה שעות.
*שאני יושן אצלו הוא אומר לי שנצטרך לקום ב-8 שהיינו יותר צעירים לא הייתה בעיה אבל עכשיו בתור מתבגרים ועוד בחופש הגדול שכולם יושנים עד הצהריים לפחות הוא מבקש לקום ב-8 ובשביל מה כי אמא שלו מכינה ארוחת בוקר סבבה אני מכבד את זה אבל הייתי מבין אם אמא שלו עושה לנו משהו לא מעולם הזה היא כולה צריכה לשים לנו קורנפלקס עם חלב בשביל זה אנחנו מתעוררים שתבינו עד כמה הוא תינוק!
ואני רוצה להגיד לכם משהו שאתם לא תאמינו הוא לא יודע לחמם במיקרוגל של עצמו בבית שלו והוא עוד חודשיים בן 16!
נמאס לי מהתנהגות המגעילה שלו,הוא אומר לי שהוא צריך לעשות כל יום אימון שעתיים בחדר ושתבינו שהייתי אצלו כמה פעמים האמנתי שהוא עשה אבל פעם אחת פשוט תפסתי אותו שהוא משחק בפלסטיישן שעתיים כנראה בלעדי לא יודע מה יש לו!
הילד הזה אוכל אחושרמוטה לאט אני אומר לכם הוא אוכל וגומר כולה שניצל מסכן תוך שעתיים שלוש ואני סובל בגלל זה קיצר אמא שלו שהיא מאוד נחמדה עליי אמרה לי שי אתה יכול ללכת לשחק במחשב ומה הוא אמר לי.."אם אתה נוגע במחשב שלי אני מוריד לך שעה מהביקור אצלי" כאילו הוא פסיכולוג שלי או משהו ויש עוד אלפי מקרים שאם אני ייספר אני לא יגמור פשוט!
אבל אחרי כל זה וכל הפאקים שיש בחברות אני בכל זאת חבר שלו. עכשיו אני מת מת מת לומר לו בוא נפסיק את הקשר בינינו כאילו זהו שבעתי מיצינו דיי אי אפשר אם זה ולאחרונה הוא נעשה מגעיל הוא נכנס לחדר שלי והוא אומר שיש לי חדר קטן והוא מסתכל על הפאלזמה שלי והוא אומר שזה איכות חרא כאילו אני מבקר אותו וכאילו קניתי בית חדש זה בית שהוא רואה כבר במשך 10 שנים ותמיד הוא היה נחמד ולא העיר.
איך אני גומר את זה בדרך יפה אף יפה מאוד בלי להעליב כי אפילו פעם אחת לא רבתי איתו אפילו פעם אחת!
בקשה תעזרו לי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2007, 03:11
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
the true will set u free
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shy900 שמתחילה ב "איך מפסיקים את זה?"

כמו שכתבתי הכי טוב זה להגיד את האמת, השאלה היא האם מיצית את הקשר ביניכם או שאם דברים ישתנו אתה תשמח להמשיך להיות בקשר?
במקרה הראשון אם החלטת שמיצית את הקשר הזה אז צריך לתפוס אותו לשיחה ולהגיד לו שאתה שם לב שבזמן האחרון או בתקופה האחרונה או כמה זמן שאתה מרגיש כך אתם כבר הולכים בכיוונים שונים ואתה מרגיש שאין לכם שפה משותפת ונראה לך שהגיע הזמן שכל אחד ילך בדרך שלו ואם הוא ישאל או זה יעלה תגיד לו מה הדברים שמפריעים לך בקשר ותראו איך אתם ממשיכים משם אם זה להיות באיזה שהוא קשר או לנתק אותו בכלל
במקרה השני שאתה רוצה להיות בקשר אבל דברים מפריעים צריך לתפוס אותו לשיחה ולהגיד לו קודם כמה הקשר חשוב לך וכמה אתה מעריך אותו אך יש דברים שמאוד מפריעים לך בקשר ושאתה רוצה לשתף אותו בזה ולספר לו מה מפריע לך ולראות יחד איתו איך פותרים את זה. חשוב כמה שזה קשה להגיד את זה בצורה עדינה כדי לא ליצור אנטי אצל השני ושלא ירגיש שהוא מותקף

כמובן תמיד קיימת הצורה השלישית שזה ההתחמקות כלומר להתרחק מהבן אדם בתקווה שהוא יבין את הרמז אך דרך זאת גורמת הרבה פעמים לויכוחים ולתסכול אצל הצד השני שלא מבין מה קרה פתאום

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ותעדכן
שבוע טוב
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 16-07-2007, 21:39
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
אם אתה שואל אותי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shy900 שמתחילה ב "איך מפסיקים את זה?"

עזוב אותך תירוצים וכל השטויות האלה....ולדעתי גם לא צריך לריב....אתם מכירים כל כך הרבה זמן ככה שאתם כבר בשלב שכשמשהו מפריע למישהו אז צריך לדבר...
פשוט פעם הבאה שהוא דבר כזה שמעצבן אותך תגיד לו באותו רגע "לא רוצה" או "תקשיב אני כבר הרבה זמן רוצה לדבר איתך על הנושא הזה"....רק שים לב: תסביר לו מה בדיוק מפריע לך: הצורה שבה הוא מתייחס אליך...אל תצעק או תוציא את העצבים עליו אחרת המצב רק ידרדר.....
אני מאמין שאחרי שתגיד לו ותסביר לו מה מפריע לך הוא יבין אותך וישנה את ההתנהגות שלו כלפיך....

אם בכל זאת זה לא ילך אז פשוט תתפוס קצת דיסטנס....מה שחשוב הוא, אל תנתק את הקשר כי זה יהיה חבל...

התהנהגות של חברים טובים שמעצבנת אחד את השני זה דבר שבא והולך, כל הזמן, וכדי להתגבר על זה אני וחברים שלי כל פעם באים ואומרים אחד לשני על דברים כאלה...וככה כל פעם הקשר מתהדק...אז ככה שזו דעתי: תסביר לו שהוא עושה דברים שמפריעים לך...ובצורה הכי יפה שאתה יכול לדוגמה אם הוא אמר לך לקום ב8: "תשמע רציתי בדיוק לדבר איתך בנושא הזה...אני יודע שאתה כל פעם קם ב8, ושאמא שלך טורחת ומכינה לנו כל פעם ארוחת בוקר אבל זה לא מתאים לי לקום בשעה הזאת...אני רוצה לישון קצת יותר...זה כמו שכשאתה תהיה אצלי אני אגיד לך לקום ב1 בצהריים. דוגמה נוספת כשהוא אמר לך שהחדר שלך קטן: "תגיד אתה יכול להפסיק להגיד לי שהחדר שלי קטן או שלא רואים טוב בפלזמה? אז אולי זה באמת נכון אבל זה מעצבן אותי כל פעם מחדש כשאתה אומר לי את זה"...

מקווה שעזרתי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר