לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2007, 23:54
  ילד קטן ילד קטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
לא מבין אותה

אז זה הסיפור שלי...
הכרתי מישהי, יצאנו שבוע ברצף, לא היה יום אחד שלא ראיתי אותה, תמיד שיצאנו היינו עם אנשים, ולא היינו לבד
שבוע אחרי, יצאנו רק שנינו, היה מצחיק נהנו, כמה ימים אחרי היה לה בית ריק, היא הזמינה אותי, ישבנו היה קצת יבש, היא קראה לחברות ולא ממש התחברתי איתן, ישבנו ודיברנו כולם והיו רגעים מצחיקים וגם כמה יבשים, לא התייחסתי אליה יותר מידי מאז שהחברות שלה הגיעו אבל נראה לי שסגרנו את זה יפה, כמה ימים אחרי אני חגגתי יום הולדת, דיברתי איתה בלילה ושאלתי אותה אם היא רוצה לקפוץ, אמרה סבבה מתארגנת ויוצאת, שלחה לי הודעה ואמרה שיוצאת ומאז התקשרתי כי לא החזירה תשובה ועברו כבר שעתיים, יום אחרי דיברתי איתה, הביאו לי תירוץ מעפן, אמרתי בסדר שיהיה, יום אחרי היא נסעה וחזרה רק ב2 בלילה, דיברתי איתה זה בדיוק ביום שיצאתי עם חברים וחגגתי יום הולדת, דיברנו ושוב קרה אותו סיפור, רק הפעם לא ענתה, יום אחרי דיברתי איתה שוב ואמרתי לה שהיא מלוכלכת, אמרה לי שמשגע אותי כשהיא לא עונה אז אני מתעצבן, לא ראיתי אותה באותו יום גם, היום גם דיברתי איתה ואמרה שיש לה כמה סידורים ותדבר איתי, לא התקשרה ולא כלום... למרות שאמרה שתתקשר, אני לא מבין מה קורה, למה זה ככה, לא אכפת לי כבר מהקשר כי כבר יצא כל החשק, למרות שכל החברים שלי מנסים לעזור ומכירים אותה פחות או יותר, אני ממש לא מבין מה נסגר איתה, למה משחקת איתי משחקים ולא אומרת לי בפנים שאין לה כוח אליי
זה משגע אותי, מה אתם מציעים לעשות? לוותר? או שלנסות ולחדש איכשהו את הקשר, למה כולם אומרים לי שהיא בדיוק בשבילי, מתאימים מאד
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-07-2007, 11:47
  ילד קטן ילד קטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
עדכון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ילד קטן שמתחילה ב "לא מבין אותה"

אמרתי אני חייב לדבר איתה לדעת את הסיבה, בסוף דיברתי איתה, לא גיליתי את הסיבה...
אבל נפלתי עליה והסברתי לה איך זה נראה מנקודת המבט שלי, היא סתם התעצבנה
היא הודתה שהיא יצאה לא בסדר ואמרה לי שהיה לי שבוע ארוך והיא מצטערת, שאלתי מה נסגר איתנו, אמרה התחלנו ברגל שמאל, אז כנראה שיש המשך, אני שמח אבל לא שלם עם זה...
אולי כשניפגש ונדבר ב4 עינים יהיה יותר טוב

תודה על העצות, למרות שלא עשיתי מה שאמרתם והייתי עדיין חייב לדבר, הרגשתי שאני מפספס משהו רציני, כל מי שאני מכיר אמר לי שאנחנו בדיוק משלימים אחד את השני ובדיוק מתאימים אחד לשני, אז הרגשתי שאם אני לא אלחם על זה אני אפספס את זה, בכל מקרה תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר