לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2007, 17:31
צלמית המשתמש של iverson2006
  iverson2006 iverson2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
מישהי בעבודה...

אם אתה אולי זוכרים, אני הזה שביקש עזרה איך להתחיל עם מישהי באוטובוס שמצאה חן בעיני, אבל זה לא הלך בסוף כי התחיל החופש.
אז קיצור יש אחת איפה שאני עובד, קיצור היא ממש נראת טוב ומוצאת חן בעיני, כבר כמה ימים שמתי לב אליה.
קיצור אז היום באתי אליה, ושאלתי אותה אם היא יוצאת להפסקה לאכול, אז היא אמרה כן וישר לקחתי הפסקה שלא קשורה לחיים כדי לאכול איתה, הזמנו שתינו פיצה(אנחנו עובדים במסעדה), הבאתי לה לשתות והכל, קיצור ישבנו לאכול, דיברנו והכל, אפילו התפאלתי מעצמי כי אני דיי בישן עם בנות ובמיוחד עם אחת כל כך יפה, אז דיברנו והצחקתי אותה והכל.
גם אחרי זה חבר שלי סיפר לי שהוא עלה לאכול אז היא הייתה שם ואמרה לחבר שלי משהו כמו: "למה אתה לא חמוד כמו חבר שלך, מביא לבחורה לשתות, יושב איתה והכל" כאילו הייתה שם אחת חברה שלה שישבה לאכול.
עכשיו אני לא יודע איך כאילו להפוך את זה ליותר מסתם חברים לעבודה, לא נעים לי לבקש טלפון, עוברות לי מחשבות שהיא תחשוב שאני רק רוצה בנות בכל המקום הזה, קיצור נשמע דפוק.
ומה גם היא בת17 וחצי ואני עוד חודש רק 17, יש פה בנות שיכולות להגיד שזה בסדר מצידן לצאת עם מישהו יותר קטן מהן?

קיצור אני צריך כמה עצות איך אפשר להפוך את זה ליותר רציני.

תודה חברה,

נערך לאחרונה ע"י iverson2006 בתאריך 06-07-2007 בשעה 17:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2007, 21:53
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iverson2006 שמתחילה ב "מישהי בעבודה..."

אל תשים זין ובקש טלפון שלה מחרתיים אחרי שיחה קצרה של 5 דק'..
תגיד לה "שמעי את נשמעת בחורה ממש מגניבה ובא לי להיפגש איתך מתישהו.. *אתה מוציא את הפלאפון מהכיס ונותן לה אותו* תרשמי את המספר שלך פה. "
דבר בטון ברור ותהיה קרר רוח. אל תתרגש יותר מידיי ותראה ביטחון עצמיח. אפילו אם בפנים אתה מת מפחד שהיא תדחה אותך...
מה שהיא אמרה לחבר שלך זה אומר בבירור שהיא מתעניינת בך. אל תפחד מדחיה.
אם היא אומרת שיש לה חבר, תגיד לה משהו מצחיק כמו "אז מה, מה את מתלהבת? יש לי מליאאן חברים!"
"יש לי חבר" זה סתם משהו שבחורות אומרות כדי לבדוק עד כמה אתה עקשן... תהיה עקשן וכשהיא אומרת שיש לה חבר ואתה עונה לה משהו שנון ומצחיק, תמשיך את השיחה ותעבור נושא. אחרי 3 דק' שאל אותה שוב למספר שלה.
בהצלחה אחי!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר