לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2007, 00:21
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Jeanne D'Arc שמתחילה ב "ומה גבול השתיה שלך?"

תכלס לא הרבה. 4-5 טקילות, קצת וודקה-רדבול, בירה או שתיים...
תלוי במצב רוח. בלילה המדובר פשוט הייתה חתונה של בת-דודה שלי, לא זוכר אפילו כמה שתיתי, המלצריות
דחפו לי שתיה בכח. אני יודע ששתיתי הרבה כי מעבר לשלב מסויים אני לא זוכר מה קרה, אבל לא שתיתי מספיק
כדי להתעורר למחרת עם האנגאובר אז כנראה שזה הסף. חוץ מזה, זה גם אירוע, שתיתי משקאות לא אלכוהולים
תוך כדי ואכלתי, כך שזה לא היה על בטן ריקה.

מתישהו יצא לי לשתות בערך 4 ליטר בירה, לא זוכר שקמתי עם האנגאובר מזה, גם לא מלילה של בקבוק וקצת
יין לבד, עם גיוונים קטנים.
לא זוכר גם האנגאובר אחרי לילה של הרבה הרבה בירות וקצת ייגר.

אני לא שתיין, לא שותה הרבה ובד"כ לא שותה בכלל, אבל בפעמים ששתיתי די הרבה לא השתכרתי ובטח שלא
קמתי למחרת עם האנגאובר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2007, 18:41
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ערן הצולען שמתחילה ב "איזה שתיינים"

מה קשור הורים? בן אדם מעל גיל 18 יש לו זכות לבחור אם לשתות או לא.. מה בידיוק ההורים יכולים לעשות בנידון?
מי שמתחת לגיל 18 לא קשור בכלל לאשכול הזה.. אני אישית ראיתי ילדים בני 13 משתכרים וזה ממש לא דבר קל לראות, צריך להרביץ להורים שלהם עם מחבת.. שיתנו להם חינוך כמו שצריך.. גם אם זה אומר לעקוב אחריהם בלילה ולתפוס אותם מהאוזניים הביתה.

בסך הכל השתכרתי פעמיים בחיים שלי(ויש לי חיבה לאלכוהול מאז שאני מכיר את עצמי), וזה התחיל רק מגיל 18.. (אני עדיין בן 18).. התחיל בגלל דכאונות בגלל דברים שקרו, אני לא אכנס לזה עכשיו, בכל מקרה למדתי את הלקח.. אני יותר לא שותה כדי "לדפוק תראש".

אז בהאנגאובר היחיד שהיה לי, גם, כמו שאמרו פה.. כל הלילה קמתי כדי לשתות מים.. והיו לי סיוטים.. זה מה שאני זוכר.. אבל זה לא היה האנגאובר רצחני במיוחד.
I'm praying
Dear lord above

נערך לאחרונה ע"י Dutchy בתאריך 17-07-2007 בשעה 18:47.
ישן 17-07-2007, 20:51
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
המדריך השלם להאנג אובר :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jeanne D'Arc שמתחילה ב "מה אתם עושים כשיש לך האנגאובר?"

דבר ראשון, להמנע מהאנג אובר.
איך עושים זאת?
א. שותים אלכוהול במידה. חלק מהרגשת ההאנגאובר תלויה בצורה ישירה בכמות האלכוהול שצרכתם.
ב. שותים הרבה נוזלים שלא מכילים אלכוהול. אלכוהול הינו חומר משתן ושתית אלכוהול מרובה גורמת ל... השתנה מרובה. חלק מתופעת ההאנגאובר מקורה בהתיבשות. חשוב מאוד לשתות, במיוחד לפני השינה, במידה וצרכתם לפני כן אלכוהול. המהדרין שותים מים לאחר כל פעם שביקרתם בשירותים בחזקת מה שיצא - מכניסים חזרה.
ג. אכילה לפני ותוך כדי צריכת אלכוהול - גם משהה את ספיגת האלכוהול וגם טובה במניעת התחושה הלא נעימה בבטן לאחר צריכת כמויות אלכוהול.
ד. שעות שינה - כששותים אלכוהול מאבדים לרוב את תחושת הזמן ובמקרים רבים גם את תחושת העיפות (העיפות מגיעה לרוב ברגע שמפסיקים לשתות אלכוהול. לכן כל מני "פארשים" שלא שותים הרבה אלכוהול כי זה "מרדים אותם" בעצם דנים את עצמם לערב של פיהוקים ברגע שלגמו איזו שליש בירה מסכנה בתחילת הערב בלבד). חלק מתחושת ההאנגאובר נובעת במקרים רבים מלא מספקי שעות שינה, במיוחד כאשר הגוף לא ישן טוב את המעט שכן ישן בגללש הוא היה עסוק בפירוק איזה רעל שהתעקשתם לדחוף לגוף במהלך ערב שלם.
ה. נמנעים מלדפוק את הראש בקיר או בחפצים חדים או כהים.

ואם קמת בבוקר והגרוע מכל קרה?
דבר ראשון, מים.
לשתות לאט (כדי לא להקיא במידה ויש בחילה) אבל כמות הגונה. הגוף זקוק לנוזלים אלו ואולי יהיה נחמד מספיק לומר לגמד המניאק שוישב לכם בראש עם פטיש האוויר להפסיק לחפור לכם בראש.

אם יחסית אין לכם בחילה אפשר להשתדרג למשקה שמכיל ויטמין סי כמו מיץ תפוזים טרי או מיץ עגבניות טרי.

לאכול משהו קל. זה לא הזמן לגשת על סטייק 700 גרם צלוי עם רוטב חמאה וצ'יפס. מאכל שאולי יפתיע את הלא מנוסים בתור מחסל האנגאוברים הוא חומוס, אפילו חומוס קנוי כזה של חומוס אחלה יכול לעשות את העבודה. לאכול בכמות קטנה שלא תכביד על הבטן. אפשר גם קצת עגבניה או לא מרגישים יותר מדי חומצי בבטן.

לישון, הגוף זקוק לשינה. בזמן השינה הגוף מתקן את עצמו מהנזקים שגרמנו לו בעמל רב (ולרוב גם בממון רב) ערב קודם. אם אפשר להשאר בבית לישון, מצוין. אם לא, המצב פחות אופטמלי. מומלץ לא לנהוג בהאנגאובר גם מפני שלעיתים עדין נמצאים תחת השפעת אלכוהול (אדם ממוצע מפרק מנת אלכוהול בכשעה. אם שתית במהלך הערב 12 מנות אלכוהול, בילית 3 שעות וישנת לאחר מכן 5 שעות, אתה עדין תהיה תחת השפעת אלכוהול) וגם מפני שבכל מקרה העצבים מרוטים ואין כמו כבישי ארצנו הקטנה והנחמה על מנת למרטות אותם עוד קצת.

כדורים נגד כאבים - פתרון שלרוב לא מומלץ. הכבד שלנו גם ככה קורס תחת הנטל של פירוק האלכוהול, להוסיף לו עבודה יכול להיות לא הכי חכם. כמו כן, חלק מהכדורים הללו גורמים לעצבנות בבטן שגם ככה עצבנית עלינו.
לי, אישית, כדורים כמו אדוויל דווקא שיפרו האנגאוברים והפכו אותם לסבילים יותר. לקחתי אותם רק במקרה בו לא יכולתי להרשות לעצמי להמשיך לישון (בגלל עבודה/לימודים/אחר).

וכמובן יש את פתרון הקסם המסוכן - עוד אלכוהול.
אלכוהול מרחיב את כלי הדם ומפחית בכך את כאב הראש. הבעיה היא שלרוב בצורה זו לא פותרים את הבעיה אלא רק דוחים אותה ליותר מאוחר, ואתם יודעים איך זה בבנק, תשלום שנדחה למועד מאוחר יותר לרוב נושא בתוכו ריבית.
דרך יצירתית לאלכוהול על הבוקר - לאכול קורנפלקס (מקורי, לא ממותק) עם בירה. גם טעים, גם מזין וגם מוריד את ההאנגאובר.

ולסיום, הדרך הלא חוקית להמנע מהאנגאובר - אל תשתו אלכוהול, תעשנו משהו בקטנה. אין למחרת האנגאובר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:45

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר