לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2007, 12:20
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
הצעת פורום בפרש

כל פעם אימת שמישהו מציע פורום חדש קוטעים אותו מנהלי האתר, מבקשים שישלח הצעה ונועלים את האשכול. כולנו יודעים שרוב הצעות אלה מעלות אבק בתא דואר המנהלים וע"פ רוב לא עושים איתן כלום (בעבר הצעתי 2 פורומים, כמובן שפורומים אלה לא קיימים ואפילו לא חזרו אליי בעניין).

לא פעם פורומים המוצעים במשוב באופן פומבי ע"י גולשים פוגשים בהתלהבות ובעידוד של גולשים אחרים אשר מביעים תמיכתם בפורום הנ"ל ומתחילים לזרוק רעיונות ושיפורים, ואז מתערבים המנהלים ובתשובה סתמית (כי אלו החוקים...) נועלים את האשכול והנושא נשכח.

אני לא מנהל ולא יודע מה נידון אי שם למעלה באולימפוס, אני גם לא יודע כיצד ועל פי אילו שיקולים מתקבלת החלטה לפתוח פורום חדש או לא לפתוח אותו, אבל אני מציע לפחות לשנות את החוק ש"אסור להציע פורומים חדשים בפורום משוב". למעשה אני לא רואה איזה טעם יש בפורום הזה ללא הצעות אלה וללא שיתוף הגולשים באופן פעיל ופומבי בפיתוח הפורום.

מן הסתם שהצעה זו לא תתקבל והמנהלים הנכבדים כבר ימצאו איזה שהוא טיעון נגד אבל זו דעתי.

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 10-05-2007 בשעה 12:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2007, 23:32
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "אתה הרי יודע שפורום חדש בפרש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LoneWolf
אתה הרי יודע שפורום חדש בפרש אפשר לפתוח רק עם קומביניות :\ (דוגמא- כלי נגינה ותנועות נוער).
ככה זה..תסתפק בפורומים הקיימים. הסיכוים קלושים שהאדמינים יפתחו פורום חדש שהוצע ע"י איזה משתמש זניח.. (דעתי האישיתי, תתחילו במתקפות).

אני גם אשמח לדעת אילו קומבינות היו צריכים להפעיל לפורום כלי נגינה. לא רק זה גם אשמח לדעת מי לדעתך הוא משתמש זניח ומי הוא משתמש חשוב? הרי כול המשתמשים חשובים ועל זה חי הפורום לא?
המתרה הכללית של הפורום הוא שכמה שיותר אנשים יגלשו בו ושיהיה פעיל ככול היותר. כך שכול משתמש הוא חשוב וכול הצעה לפורום חדש ניבדקת בקפדנות אפילו אם זאת הצעה דבילית ביותר כמו הורום פיטריות ברגלי השכן...

נערך לאחרונה ע"י אודי גילת בתאריך 13-05-2007 בשעה 23:34.
ישן 18-05-2007, 11:32
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
באמת שאין לי מושג מאיפה מגיעה העוינות הזאת. אני גם לא חושב שהיא מגיעה לי.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "זה באמת משנה?"

"ברגע שאני אכתוב תגובה רצינית כולכם שוב תקפצו עלי ותראו לי באגרסיביות כמה שאני טועה (מבחינתכם) וכמה שזה הכל לא נכון. הרי אף אחד פה לא באמת יקרא את דברי ברצינות וסתם תנפנפו את התגובה שלי כי היא איכשהו לא מתאימה לכם, ואתם צריכים להגיד דברים קבועים ולהציג עמדה קבועה ומקובעת עקב הסטטוס שלכם (מנהלים)."

אם לדעת מישהו - אתה טועה, הוא יענה לך את דעתו. זאת מטרת הפורום. אני מנהל, נכון, אבל, אני גם גולש כמוך. וראית שהעלו פה טענה על אופן הצעת הפורומים בפרש - ומיד 3 מנהלים הסכימו לטענה. על זה, אין לאף אחד מה לומר?

בקשר לחלק השני של המשפט שלך: אנחנו מקיימים דיונים בנינו. רוב המנהלים הם בפרש כבר שנים. ויש עוד שהם כבר מנהלים שנים. זה המון ניסיון. ניסיון וידע על דברים שיצליחו ודברים שלא. או, פורומים שכבר היו קיימים - ועקב חוסר ביקוש, ירדו. ואז, מגיע גולש ומציע להקים את הפורום. המנהלים בודקים ורואים שעד לפני שנה היה כזה פורום ומספר האשכולות בו לא הצליח למלא עמוד. אז? מה לדעתך צריך לעשות?

אנחנו עורכים הצבעות בנושאים שונים ומגוונים. כאשר מגיעים לדעה - זה רק הגיוני שנציג עמדה קבועה.
קוראים לזה בצבא "אחדות הפיקוד". אני מניח שבאזרחות זה "אחדות הניהול". העקרון זהה. אם ההנהגה מפוזרת ומסוכסכת - דברים לא מתבצעים.

ניקח לדוגמה את פורום תנועות נוער והדרכה. אני ממש לא חייב לך דין וחשבון - אבל, כן חשוב לי להראות לך עד כמה זה לא צודק רק להעליל האשמות. מנהלים שונים, בשלושה פורומים ויותר, קיבלו הודעות פרטיות מגולשים שהיו רוצים לראות פורום כזה. במקביל, הגיע למנהלים מגולש אחד טופס עם הצעה לפורום הנ"ל. הרעיון מצא חן בעיניינו, ראינו שיש ביקוש, ערכנו הצבעה בקרב המנהלים (שעברה) - והקמנו את הפורום. עכשיו, תגיד לי, מה הקשר לקומבינה? אין מנהל שמקבל משכורת מהאתר. אין צ'ופר למי שמנהל יותר מפורום אחד. ההפך. זה רק יותר עבודה. אנחנו עושים את זה כי אנחנו אוהבים את זה.

ישן 16-05-2007, 10:12
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "ידעתי..."

רוצה תגובה יותר רצינית?

"כל פעם אימת שמישהו מציע פורום חדש קוטעים אותו מנהלי האתר, מבקשים שישלח הצעה ונועלים את האשכול. כולנו יודעים שרוב הצעות אלה מעלות אבק בתא דואר המנהלים וע"פ רוב לא עושים איתן כלום (בעבר הצעתי 2 פורומים, כמובן שפורומים אלה לא קיימים ואפילו לא חזרו אליי בעניין)."

אין כזה דבר הצעה שלא מועלת לדיון ע"י המנהלים ואין כזה דבר הצעות שמעלות אבק בת"ד של המנהלים. אם לא היינו רוצים שיעלו הצעות לפורומים - למה עשינו את האופציה הזאת? למה נתנו לכל גולש/ת אופציה להציע כל פורום כרעות עיניו/ה? כסת"ח? כסת"ח בפני מי בדיוק?

אנו רוצים שאנשים יציעו פורומים, כמובן. פשוט, לפעמים יש הצעות מגוחכות ממש ולפעמים יש מצב שאו שכבר היה פורום כזה (או במערכת החדשה או בישנה) - שנסגר עקב חוסר ביקוש (כלומר, ניסיון רע) או שאנחנו יודעים שלפורום מסויים לא יהיה ביקוש.

"לא פעם פורומים המוצעים במשוב באופן פומבי ע"י גולשים פוגשים בהתלהבות ובעידוד של גולשים אחרים אשר מביעים תמיכתם בפורום הנ"ל ומתחילים לזרוק רעיונות ושיפורים, ואז מתערבים המנהלים ובתשובה סתמית (כי אלו החוקים...) נועלים את האשכול והנושא נשכח.

אני לא מנהל ולא יודע מה נידון אי שם למעלה באולימפוס, אני גם לא יודע כיצד ועל פי אילו שיקולים מתקבלת החלטה לפתוח פורום חדש או לא לפתוח אותו, אבל אני מציע לפחות לשנות את החוק ש"אסור להציע פורומים חדשים בפורום משוב". למעשה אני לא רואה איזה טעם יש בפורום הזה ללא הצעות אלה וללא שיתוף הגולשים באופן פעיל ופומבי בפיתוח הפורום."

אני מסכים איתך שהעניין של לדבר על הפורומים פה - יכול להיות יותר פורה וטוב בנוסף לטופס שיש היום. נושא זה יעלה לדיון בפני המנהלים.

ודבר אחרון... לא אולימפוס. אנחנו לא אלים. אנחנו מנהלים. בני אדם, בדיוק כמובן. מנהל הוא פשוט משתמש, לרוב ותיק מאוד, בעל ניסיון רחב בתחומו ורצון לעזור בנוסף לעוד כמה תכונות. אבל, רק בני אדם, סבבה?

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 16-05-2007 בשעה 10:18.
ישן 17-07-2007, 09:37
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "עדיין ממתין לתגובת ההנהלה..."

מבין שלל הטענות שכתבת, כולן שגויות, חוץ מאחת שהיא לא ממש טענה אלא עובדה (שלא נותנים לגולשים לנהל דיון בנחיצותו של פורום ובהאם לפתוח אותו או לא - כיוון שכרגע מי שמחליט החלטות שכאלה זוהי הנהלת האתר ולא גולשיו).

עכשיו תסביר לנו על מה בדיוק אתה רוצה לקבל תשובה:

1. על הטענות שלך שמתעלמים מהצעות והן "נחות בתא הדואר של המנהלים" ? תגובה לטענה: היא שגוייה מהיסוד.
2. על זה שלא נותנים לגולשים לעשות דיון שהתוצאות שלו חסרות משמעות כי הם לא אלה שמחליטים?
3. על זה שלא נותנים לגולשים להחליט איזה פורומים ייפתחו ואיזה לא (כאשר לעתים קרובות הנהלת האתר נגד, שהרי אם היו בעד, הפורום היה נפתח ממילא...), אולי גם מי יהיה מנהל, ואולי למי הגולשים מעוניינים לחלק מניות בעלות על האתר?

נ.ב. תגובתי זו היא רק סיכום למה שנאמר כבר לעיל, לא חידשתי שום דבר. זה רק במענה להקפצה החוזרת ונשנית של האשכול הזה למרות שבת'אכלס כבר ענו עליו (לדעתי). אז נבהיר את העניין אחת ולתמיד ודי עם ההקפצות...

ישן 17-07-2007, 09:57

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "מניות?"

כן, חשבתי, שאם כבר רוצים להשפיע על מהותו של האתר (וקביעה איזה פורומים יהיו בו, זו בהחלט מהות...) - היא שוות ערך לקבלת החלטות הנהלה בחברה מסחרית - כמו לדוגמא שבחברת "עלית" קובעים באיזה טעמים לעשות ממתק מסויים - אז אולי פשוט נחלק מניות בהתאם לבחירות הגולשים? אפשר יהיה גם להצביע ב SMS-ים, כמו בכוכב נולד...

המנהלים אכן מייצגים רק את עצמם, אבל אתר אינטרנט הוא לא דמוקרטיה ולכן אף אחד לא אמר שהם אמורים לייצג מישהו מלבד את עצמם... למה לא לתת לכל גולש, כולל טרולים (כי לך תעשה איפה ואיפה) לקבוע לאן ילך האתר? כי אנחנו מנסים לשמור כאן על רמה גבוהה יותר ממהמוצע ב"ביצה" הישראלית של הפורומים...

תראה לי בבקשה מקום אחד בעולם שהגולשים קובעים בו מה יהיה התוכן באתר, ואין שם אנארכיה מוחלטת...

ישן 17-07-2007, 10:14
צלמית המשתמש של Kidonkey
  משתמש זכר Kidonkey Kidonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kidonkey
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כן, חשבתי, שאם כבר רוצים..."

אתר אינטרנט הוא במהותו דמוקרטי! זה בסה"כ כלי תקשורת!
זאת באמת זכותך לקבוע את מדיניות פרש אני לא אומר אחרת אבל להגיד שאתר אינטרנט הוא לא דמוקרטי?

אם זאת באמת הסיבה שלך, אדישות לכוכב נולד וטרולים, אתה צריך לתת טיפה יותר קרדיט למשתמשים! הסיבה שלדעתי משתמשים וותיקים עדיין משתמשים בפרש בגלל שהם חושבים שפרש הוא בדיוק המקום הזה! אז יבוא טרול וישפיע על הצבעות הצבעה או בחירת מנהל פשוט לא מתייחסים אבל העיקר שתקבל את דעת רוב הפורום כהמלצה! שיהיה גם לנו מנדט כלשהו להשפיע על הפורום מה הסיפור?! אני לא מבקש גישה לפורומים של המנהלים זה בסה"כ שלא יתפסו אותנו כטרולים שיקבעו לאן ילך האתר.

ישן 17-07-2007, 10:12
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "מבין שלל הטענות שכתבת, כולן..."

קראת את האשכול?

ההנהלה הודיעה שהיא דנה בהצעה שלי בכבדות ראש. השאלה שלי היא פשוטה, האם עדיין דנים בהצעה? אם כן אז מדוע זה לוקח כל כך הרבה זמן, אם בכלל לא דנה אז מדוע רשמו שחושבים על זה ושיקרו לכל הפורום, ואם הסתיים הדיון אז מה התוצאות שלו וההחלטות ומדוע ההצעה לא התקבלה ולמה אף אחד לא עדכן כמובטח.

לא הצעתי דמוקרטיה, הצעתי שפורום משוב יהיה גם במה להצעות פורומים ולבחינת יחס הגולשים אל הפורום המוצע. זה הכל, לא צריך להכניס לי מילים לפה ולהפוך את ההצעה שלי לנסיון הפיכה. אם לא בשביל זה קיים פורום משוב אז בשביל מה כן?

פעם אחר פעם אתם מוכיחים לי את חוסר הרצינות שלכם, את הפחד משינויים ואת הזלזול החד משמעי בגולשים. תוסיפו א' לשם שלכם כי זה לא פרש אלא פארש.
ישן 17-07-2007, 10:48

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "קראת את האשכול? ההנהלה..."

קראתי את האשכול, ואכן דנו בנושא, החל מלפני כחודשיים, והועלו מספר רעיונות בנושא בדיון הזה.

למה זה לוקח זמן? כי מה לעשות, זה לוקח - אנשים לא מעלים רעיונות מיד, ולא חושבים על הכל מיד, ולא מתכננים מיד.

אני יכול להגיד לך מה אני יודע בינתיים: פורום משוב לא יהיה במה להצעת פורומים, משום שזה לא פורום להצעת פורומים... הרעיון שנשקל כרגע הוא לכיוון של לשתף את הגולשים כאשר יש דילמה לגבי פורום שיוצע בעתיד (ונוהל ההצעה לא ישתנה) - לשיקולם של המנהלים ולא לשיקולם של הגולשים (sorry...)

אם אתה חושב שאנחנו לא רציניים, פוחדים משינויים, ומזלזלים בגולשים שלנו, אתה בהחלט יותר ממוזמן לחפש מקום אחר שבו ההנהלה יותר רצינית, אינה פוחדת משינויים, ואינה מזלזלת בגולשיה (שמעתי שבוואלה, תפוז ואחרים, יפתחו מיד כל פורום שרק תבקש אם מספיק גולשים יכתבו על זה בפורום מסויים...)

ישן 17-07-2007, 11:46
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "קראת את האשכול? ההנהלה..."

אני באמת ובתמים לא מבין אותך בנאדם
שמת לב שכל תגובה ותגובה שלך באשכול הזה, החל מזו שפתחה אותו, הייתה מלאת השמצות על המנהלים פה?

בתור אחד שדווקא בעד הרעיון אני יכול לומר לך שהוא עדיין בדיון
לא בעד הרעיון שכל אחד שבא לו יפתח פה אשכול הצעה לפורום
אלא שהמנהלים יפתחו אחד כדי לקבל התרשמות מהגולשים (כמו ששימי כתב)
אבל כמו שאתה בטח יודע (או שלא..), העניין הוא די רציני ולכן לוקח זמן לגבש החלטה חד משמעית
והתגובות הנלהמות שלך פה לא ממש עוזרות
כשיהיה מה להודיע, נודיע

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sycofat
חודשיים "דנים" בהצעה שלי?! חודשיים?!
תעשה לי טובה אני לא אדיוט.
לבינתיים האשכול הזה ממש לא עוזר לך להוכיח את טענתך...
ישן 17-07-2007, 13:35
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אני רואה שהדיון הזה לא מתקדם לשום מקום
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "זמן לגבש החלטה? אני רואה לוקח..."

לסיכום
העלת הצעה, דיסקסנו עליה באשכול, היא הועברה הלאה לדיונים ואתה מבלי לדעת מה מתרחש מאחורי הקלעים מתנגח בהנהלה
שימי ענה לך כבר באשכול שיש איזושהי הסכמה שמתחילה להתגבש
אבל התשובה לא מספקת אותך כי אתה רוצה הכל ועכשיו
אז מצטער להגיד שזה לא עובד ככה
למערכת הזאת יש 4 אדמינים שכל אחד מהם תורם לאתר במסגרת הזמן הפנוי והפרטי שלו
כך שזה לא הגיוני לדרוש מהם לשבת מול המחשב 24 שעות ביממה ולעבור הצעה אחר הצעה ולבצע.
בשתי הדוגמאות שהבאת התקבלו החלטות
בהצעה הראשונה פורום גורמה ישאר פורום גורמה מכיוון שהמטרה של הפורום היא לא רק בישול אלא גם סגנון חיים (וזאת הסיבה שפורום בישול בשמו הקודם הפך לגורמה)
בהצעה השנייה שימי נתן פתרון בדיוק לעניין המוצע
אז זה לא מתבצע בהודעות פרטיות אבל עדיין-זה פתרון
באמת שלא יזיק להגיד לאדמינים מילה טובה במקום לנגח אותם בכל הזדמנות
מכיוון שאני לא רואה שהאשכול הזה מתקדם לאנשהו אני נועל

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:55

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר