לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2007, 14:27
  ימית ה ימית ה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.07
פיגוע צריכה עזרה דחוף בפירוש החלום

רקע: שמי ימית בת 26 רווקה, עד לפני כחודש התגוררתי עם בן זוגי היינו יחד שנתיים.
נפרדתי ממנו היות והוא שיקר.....כיום הוא מעוניין לחזור ואף למסד את הקשר, אני אנני יודעת לא החלטתי!!!
חלמתי שהוא שוכר דירה חדשה (כיום מתגורר אצל הוריו) ומבקש שאבוא לעצב ולסדר לו את הדירה כאשר אני מגיעה לדירה אני רואה בחורה חמודה (לא מוכרת) ואמא שלה (שהיא אמא של האישה של אח של האקס שלי ואין לה בת כזו במציאות - הזוי!) והן מדברות בינהן ואומרות כמה שהוא גבר טוב והאמא מיעצת לה לתפוס אותו והבת מאשרת כמובן....
אני מקשיבה זורמת ובאיזה שהוא שלב מסבירה להן בעדינות שזה עדיין לא בדיוק נגמר ביננו ואז מבפנים אני מקנאה וכואב לי (דבר שלא כ"כ אופיני לי).
התעוררתי עם תחושה לא טובה כתוצאה מהחלום.

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לפרש את החלום ולהבין את המוח שלי....

תודה מראש ויום נפלא
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 15:22
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ימית ה שמתחילה ב "צריכה עזרה דחוף בפירוש החלום"

ימית שלום.

בפירוש חלומות יש לשים לב למספר דברים עיקריים.

1. זווית הראיה שלנו בתוך החלום (האם חשנו זאת דרך עינינו וחווינו על עצמנו דבר מה, או שמא צפינו מהצד בסיטואציה כלשהי).

2. הסיטואציה אותה חווינו. מה עוררה בנו הסיטואציה - אילו תחושות, אילו רגשות? האם סיטואציה חיובית או שמא שלילית.

3. סמלים. כל פרט בחלום הוא סמל שהעניק תת-המודע שלך לגורם כלשהו או מרכיב כלשהו בחייך.

הבנה של שלושת גורמים אלה - וצירופם יחד יכולים לתרום לנו להבנת חלק גדול מחלומותינו.

ניכר כי בחלומך, צפית מהצד בסיטואציה. תאור דמותה של הבחורה ("חמודה") ואמה - אלו תאורים חיוביים. השיחה ביניהן מעבירה את התקשורת הטובה בין השתיים. האם מסמלת את החום האמהי,
את האהבה וההגנה הקשורה בבחירת בני זוג.

מצד שני, אותו בחור, ביקש ממך לבוא לעצב עבורו דירה שהיא כלל לא שלך.
יש בכך ביטוי של ניצול, של יחס מאוד מנוכר מצדו. הוא מסומל כדמות שלילית מאוד. הוא המשיך בחייו בלעדייך, אך ממשיך לנצל אותך (בחלום) לצרכיו האישיים.

עצם העובדה שהוא אינו נמצא בבית מעידה על הריחוק - הן הפיסי והן הרגשי שלו כלפייך.
בתת המודע שלך, ישנו ספק רב באשר ליכולת של אותו בחור לאהוב באמת ובכנות - ועל כן אותו ריחוק בא לידי ביטוי בחלום.

עצם העובדה שניגשת לדבר עם האם והבת - מעידה על המצב הרגשי שבו את מצויה - העומד בסתירה למה שתת המודע שלך אומר. תת המודע אומר שאותו בחור לא השתנה, בעוד את חשה שאת עדיין אוהבת אותו.

הקונפליקט הזה, חוסר היכולת להאמין לו שוב - מעמידה אותך בדילמה קשה.

בחלום באים לידי ביטוי שני הפתרונות האפשריים - להישאר וללכת. הקונפליקט בין שניהם הוא שגרם לך לדעתי האישית לתחושת חוסר הנוחות (בלשון המעטה) שחשת כשהתעוררת מהחלום.

כל עוד תשאירי את הקונפליקט הזה בלתי-פתור (מבחינתך) - כך תהיה סתירה בין מה שהלב אומר ומה שההגיון (תת המודע).

זו דעתי האישית בכל אופן...

ישן 20-07-2007, 23:44
  מקסימוס לאופילדיס מקסימוס לאופילדיס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ימית ה שמתחילה ב "צריכה עזרה דחוף בפירוש החלום"

טוב אפשר לראות שהעובדה שבחלום שלך האקס מזמין אותך לסדר את הדירה שלו זה ביטוי לעובדה שהוא רוצה למסד איתך את הקשר הדירה=בית=ביטוי לקשר מחייב.
האישה בחלום שמדברת עם אמא אומרת כמה שהאקס הוא בחור טוב והאמא שמסמלת דמות סמכותית מאשרת משמע שיכול להיות שאת מחפשת אישור או צידוק חיצוני לקונפליקט שאת נמצאת בו.
העובדה שאת מרגישה קנאה לבחורה מראה את החוסר בטחון שלך מכל המצב הזה שכן הבחורה נתפסת כתחרות או כאיום וזה מה שמערער את הבטחון. העובדה שהוא שיקר לך במציאות מתבטאת בחלום כסוג של בגידה ולכן את רואה בחורה צעירה שעושה רושם שמנהלת איתו סוג של קשר רומנטי.
באופן כללי עושה רושם שהחלום הוא ביטוי של תחושת הקונפליקט שאת שרויה בה, מצד אחד אתה רוצה למסד עם האקס שלך את הקשר ומצד שני עושה רושם שהעובדה שהוא שיקר לך מפריעה לך

נ.ב.
כל מה שכתבתי זאת רק השערה כי בפסכילוגיה אין כזה דבר פותרי חלומות. רק האדם בעצמו יכול לפתור את החלומות
ישן 21-07-2007, 11:36
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה קודם כל אל תדאגי

רקע: שמי ימית בת 26 רווקה, עד לפני כחודש התגוררתי עם בן זוגי היינויחד שנתיים.
נפרדתי ממנו היות והוא שיקר.....כיום הוא מעוניין לחזור ואף למסד אתהקשר, אני אנני יודעת לא החלטתי!!!
חלמתי שהוא שוכר דירה חדשה (כיום מתגורר אצלהוריו) ומבקש שאבוא לעצב ולסדר לו את הדירה כאשר אני מגיעה לדירה אני רואה בחורהחמודה (לא מוכרת) ואמא שלה (שהיא אמא של האישה של אח של האקס שלי ואין לה בת כזובמציאות - הזוי!) והן מדברות בינהן ואומרות כמה שהוא גבר טוב והאמא מיעצת לה לתפוסאותו והבת מאשרת כמובן....
אני מקשיבה זורמת ובאיזה שהוא שלב מסבירה להן בעדינותשזה עדיין לא בדיוק נגמר ביננו ואז מבפנים אני מקנאה וכואב לי (דבר שלא כ"כ אופינילי).
התעוררתי עם תחושה לא טובה כתוצאה מהחלום.

אשמח אם מישהו יוכל לעזורלי לפרש את החלום ולהבין את המוח שלי....

תודה מראש ויוםנפלא

קודם כל אל תדאגי. החלום הזה פשוט אומר שאת צריכה לשבת עם עצמך בתוך תוכך ולהחליט אם את רוצה לחזור אליו / להתחתן איתו, בלי שיהיו לך כל הלחצים שמפעילים עלייך מבחוץ – הוא או אחרים, ובלי הלחץ שאת יוצרת בעצמך שאת פוחדת לאבד אותו.

מנקודת ראותי הדברים ניראים כך:

הוא רוצה שתחזרי אליו. את עדיין לא בטוחה בתוך תוכך. הדרך להחזיר אותך היא דרך תימרון פשוט ביותר: לגרום לך לקנא, כי הרי לא תחזרי אליו כרגע מתוך אהבה, כי את לא נותנת בו אמון. קינאה – אין דבר שיגרום לך לחזור אליו מהר יותר.

וזה מביא אותנו אל הנקודה השנייה: כאן, בסיטואציה הזו דוחקים אותך אל הקיר: תחליטי עכשיו: אם את רוצה אותו או לא. אם את לא רוצה – יש מי שתיקח אותו, והיא תיכף רוצה לעוט עליו. כך לפחות זה ניראה לך, ואת פוחדת לאבד אותו. אפילו אם הוא לא ניראה לך כרגע, מתוך קינאה ומתוך פחד לא לאבד אותו, תאלצי לבחור בו, רק כדי שהשנייה לא תיקח אותו ואת תאבדי את הסיכוי שלך לעולמים. מה שמביא אותנו למה שקורה לך בחיים: הוא מציע לך נישואין. זה מלחיץ. את לא בטוחה – לא בו, לא בטוחה האם זה מה שאת רוצה להמשך חייך, ואת באמת מרגישה לחוצה אל הקיר אפילו אם לא הוא ולא אף אחד אחר באמת לוחץ אותך וכולם נותנים את ההחלטה בידייך. את צריכה לתת תשובה גורלית שתקבע את המשך חייך, ואת בעצמך לא יודעת איזוהי הבחירה הנכונה.

עכשיו זה מביא אותי אליו: הוא שוכר דירה חדשה ורוצה שאת תעצבי לו אותה. לי זה ניראה שהוא באמת מוכן לנישואין איתך, אבל על באמת. זה שהוא מוכן שתעצבי לו את הדירה ומוכן לקחת סיכון שתשני כל פרט בה, זה אומר שהוא מוכן להכניס אותך לתוך תוכו, לאינטימיות שלו, לשתף אותך בה ולקבל את כולך בתוכו. כמה אנשים את מכירה שאם יש להם דירה משלהם, והם מוכנים שמישהו אחר יהפוך אותה על פיה לפי ראות עיניו? לדעתי הדירה כאן מסמלת את הפנימיות שלו, כי הרבה פעמים בתחום הרוחני ביתו של האדם הוא סמל לפנימיות האדם, והוא באמת כנה כשהוא מבקש ממך להתחתן איתו. זה לא סתם.

אני לא יודעת מה מסמלים הקשרים הבינאישיים של האמא של... הבת של.. וכו' עברוך או באופן כללי.

זה שאת אומרת להן שהדברים לא נגמרו ביניכם – את מתכוונת לאהבה. מצד שני, אם ניראה את זה באור קצת שונה: את יודעת שיש עוד דברים רבים ביניכם, לא רק אהבה, גם הרבה בעיות לא פתורות, וכמו שאומרים בעולם הרוחני: התיקון ביניכם עדיין לא הסתיים. יש לכם עוד כברת דרך ארוכה ללכת ביחד – בצורה זו או אחרת, אם לא בגילגול הזה אז בגלגול הבא; יש לכם עוד קארמה ביחד.

תרגעי. את חייבת לקחת את הזמן שלך ואת הקצב שלך בהחלטה הזו. מה שלא תחליטי את צריכה להיות שלמה במאה אחוז איתה. את כרגע לא שלמה עם אף החלטה. אז אל תעשי שום צעד לפני שתהיי שלמה איתו לחלוטין.

זה בכל מקרה מה שניראה לי. תזכרי שזה לא חייב להיות נכון. רק את יודעת מה האמת שלך.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר