לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 02:34
  dvirus89 dvirus89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.07
[עזרה] רשת בין 2 מחשבים דרוש IP!

שלום,
יש לי חיבור ללא חייגן בכבלים.
ויש לי רשת בין 2 מחשבים.
אחד מהם מחובר ישירות לאינטרנט. והשני מקבל אינטרנט מהראשון.
המחשב האורח [זה שמקבל אינטרנט מהראשון] הוא מחשב של מצלמות אבטחה שנמצאות בבית שלי. והמחשב השני ה"מארח" [מחובר ישירות לאינטרנט].
אני מספר לכם את כל זה. כי אני נתקלתי בבעיה.
אני רוצה שתהייה גישה מכל מקום אל המחשב של המצלמות. דרך האינטרנט..
הבעיה, שכדי לגשת אני חייב שיהיה למחשב של המצלמות אייפי משלו.. ואין לי מושג איך אני עושה את זה.. כי הוא מציג לי רק את האייפי של הרשת192.168.0.2 ולאייפי הזה אין גישה מכל מקום מלבד למחשב המארח. אני צריך רעיונות איך לסדר את זה.. עלה רעיון שאני אהפוך בין האורח למארח אבל זה לא כל כך מציאותי כי עדיין יש לי הורדות ודברים כאלו..
קיצר אני אשמח לשמוע רעיונות איך אוכל לגשת אל המחשב האורח דרך האינטרנט. [עקב הבעייה שאין לו אייפי משל עצמו!]
ICQ 221272121
MSN Dvirus_89@hotmail.com
תודה רבה לכל מי שיעזוררר!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 21:47
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
יש לך כמה אפשרויות:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dvirus89 שמתחילה ב "[עזרה] רשת בין 2 מחשבים דרוש IP!"

א) להשאר במצב בו אתה נמצא כעת (אינטרנט שמשותף דרך המחשב המארח) תוך כדי קידום הפורט הרלבנטי של מצמת האינטרנט למחשב האורח. כדי להתחבר למחשב האורח פשוט תכנס ל-IP החיצוני של המחשב המארח.

ב) להשתמש ב-SWITCH ולחבר את שני המחשבים ישירות למודם. במצב כזה כל מחשב יקבל IP חיצוני שונה (כי אתה נמצא בחיבור ללא חייגן) אבל לא תהיה רשת פנימית בין שני המחשבים (כי לכל מחשב תהיה כתובת IP שונה שלא מאותה תת-רשת).
כדי להתגבר על הבעיה הזאת צריך להגדיר בנוסף לכתובת ה-IP החיצונית שמתקבלת באופן אוןטומטי מספקית האינטרנט גם כתובת IP פנימית. אבל ביל גייטס ומערכת הפעלה הנפלאה שלו לא מספקים כלים לעשות זאת. אפשר להגדיר יותר מכותבת IP אחת לכל מחשב, אבל רק אם לא משתמשים בשירות קבלת כתובת באופן אוטומטי מ-DHCP, דבר החיוני כדי לקבל את כתובת ה-IP החיצונית.

מזל שאפשר לערוך את הרג'יסטרי על מנת להגיע לתוצאה זו, להלן מדריך:
http://www.petri.co.il/configure_tc...e_same_time.htm

רק קח בחשבון שהדבר מוריד מיכולת האבטחה של הרשת במיוחד אם אתה משתף כוננים ומדפסות בין המחשבים.

3) לקנות ראוטר. הראוטר מחובר למודם הכבלים, המחשבים מחוברים לראוטר, כל מחשב מקבל כתובת פנימית, הרשת מאובטחת יחסית בגלל שהיא מאחורי ראוטר וכל מה שנשאר לך לעשות זה לקדם את הפורטים של מצלמת האינטרנט למחשב הלבנטי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר