לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2007, 22:57
  MuseMan MuseMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.07
לא יודע איך

שלום,
אני בן 18 בקרוב (סיימתי יב') ואני במצב די מסובך (עם עצמי, נראה לי).
יש לי ידידה (שאני מחבב) שאני מדבר איתה כמעט בכל יום באיי סי קיו (כבר בעיה). אני מודע לזה שהאיי סי קיו לא טוב אם אני רוצה לבנות קשר, אבל זה מה שיש לי. אני מודע לזה שיש לי דימוי עצמי נמוך (מהתקופה שהייתי 20 קילו יותר), ולזה שיש לי בעיה בלפתח שיחה ספונטנית (פנים אל פנים) עם אנשים, דגש על בנות. כל הסיבות האלה מביאות לזה שאף פעם לא הייתה לי חברה. אני גם מודע לזה שאני לא יפה כמו בראד פיט, אבל אני גם לא בכיוון של לאריסה טרימבובלר. ממוצע..
אני עוד לא בטח אם אני ממש מעוניין בקשר רציני איתה, אבל הייתי מת לבדוק. הבעיה היא שאני ביישן בטירוף, ואני לא מסוגל להזמין אותה סתם לסרט או להפגש. יש דרך לעבוד על זה (הבטחון העצמי)?למישהו יש עצות מה לשנות בגישה שלי? אני מרגיש לא טוב עם זה, ואני יודע שאני חייב להשתחרר, אבל אני לא מסוגל. הייתי מת סתם להתקשר אליה ולדבר איתה או להזמין אותה לסרט, או לומר לה שאני דלוק עליה עוד מכיתה ט', אבל אני באמת מרגיש שיש בתוכי איזה מחסום שעוצר הכל. אני מפחד שאם אני אומר לה מה אני מרגיש והיא לא תרגיש אותו הדבר, יווצר מצב שגם ידיד שלה אני לא אהיה. Help...

אגב, שני פרטים מקשים:
- אחד החברים היותר טובים שלי היה חבר שלה עד לפני חצי שנה.
- אנחנו לא גרים באותו ישוב (אבל עדיין הוא במרחק 20 דקות נסיעה- פרט שולי).

נערך לאחרונה ע"י MuseMan בתאריך 15-07-2007 בשעה 23:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2007, 06:29
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MuseMan שמתחילה ב "לא יודע איך"

עומדות בפניך 2 אפשרויות..
האפשרות המהירה והאפשרות האיטית.

אפשרות מהירה- לזרוק אותך למים עמוקים. אתה מתקשר אליה- מזמין אותה ומה שיהיה יהיה.
מה זה יתן? הבטחון עצמי שלך ינסוק פלאים, לא משנה מה התשובה.
ניסית, וזה יותר חשוב מהתוצאה עצמה - כי בפעם הבאה שתרצה מישהי אחרת, כבר לא תהיה לך הבעיה הזאת.

אפשרות איטית- לנסות לפתח את הבטחון העצמי שלך לאט לאט, טיפין טיפין.
צא לקיוסק השכונתי, בדרך תשאל עובר אורח תמים "מה השעה?", זה לא יהיה קשה, אני מבטיח.
כשהגעת לקיוסק, תתעניין לשלומו של המוכר, תתחיל שיחה ספונטנית עם בנאדם שאתה לא מכיר תוך כדי שאתה בוחר מוצרים שאתה חפץ בקנייתם(מסטיק, חטיף; מה שבא לך).
פנטסטי.
הצלחת לדבר עם 2 אנשים שאתה לא מכיר, אפשר לסמן את היום הזה כהצלחה.
הרעיון הוא שתמשיך לבנות את הבטחון העצמי שלך, שלא תתבייש להתחיל שיחה.
אגב, שאלה לי אליך - מה מבדיל בין האיש שאמר לך מה השעה והמוכר מהקיוסק לבין נערה בגילך?
אני אגיד לך מה ההבדל(למעט הבדלים אנטומיים) - פשוט כלום.
אז נכון שלא תצא עם המוכר מהקיוסק, אבל אין סיבה שלא תצא עם אותה נערה.
אחרי מספיק זמן ומספיק אנשים - תוכל לנסות את דרך א' - רק שהפעם אתה נזרק למים עמוקים עם מצופים.

בגדול,
אתה צריך לשנות את הגישה שלך,
אתה אמנם לא בראד פיט, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לחשוב שאתה בראט פיט, תקרין בטחון, תחצין את האופי שלך,
יהיה בסדר, אל תדאג.
הפעם הראשונה היא הכי קשה.

בהצלחה.
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

ישן 16-07-2007, 09:03
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06

יש לי עצה,

עצה שעזרה לי ואני סומך על העצה הזאת כד כדי שאני בטוח שהיא יכולה לעזור לאנשים אחרים.

יודע\מכיר אומנות לחימה?

זה מפתח את הביטחון העצמי בצורה מדהימה!
לאחר הפעם הראשונה שהייתי בשיעור ניסיון, דיברתי עם בנות כאילו זה לא היה כלום בשבילי, כולן היו שקטות ואני הצתתי את כולן להתחיל לדבר... זה היה פשוט כיף ^^

אם תכנס לפורום אומנויות לחימה יוכלו לעזור לך למצוא מקום מומלץ קרוב אליך.
ואם אתה מחליט ש-כן, אז תחפש מכון שיש בו קבוצה שכיף לך איתם ושאתה מדבר איתם, כי ככה גם תפתח את יכולת הדיבור עם אנשים שאתה לא מכיר, וגם תתאמן בכיף וזה יפתח גם את הביטחון העצמי, תיסע לשם באוטובוסים ותדבר עם האנשים באוטובוס, גם יפתח את הביטחון העצמי

יאללה בהצלחה!
ובקשר לידידה הזאת, תנסה להציעה לה בICQ ללכת לגלידה, או ללכת אליה או אליך, ותראה איך זה מתגלגל (כלומר לא חייב להיות יציאה-יציאה, אלא רק להכיר יותר טוב).

בהצלחה.
ישן 16-07-2007, 13:11
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

איי אחי כמה הבעיה הזו מוכרת... וגם אני חוויתי אותה על עצמי...

(כן גם אני הורדתי משהו בסגנון 20 ק"ג וגם גבההתי... בכיתה ח' הייתי 148 ושקלתי 78 ק"ג... היום אני בי"ב 170 ושוקל 59....) בכל אופן גם אני עברתי תהליך של להפתח לעולם שהוא עדיין לא נגמר... ואני פשוט הופך את התדמית שלי לגמרי... גם במחינה התנהגותית וגם מבחינה פיזית (הרבה עבודה בחדר כושר ופעילות אירובית יחד עם יצירת קשר עם אנשים חדשים... אני לומד לתקשר איתם)
הכלל הראשון הוא ללמוד לתקשר עם אנשים בכללי בלי שום קשר לבנות... אתה צריך להיות שלם עם עצמך... מי שאתה והמראה שלך... תשכנע את עצמך שברד פיט היה מת להראות כמוך... לי זה מאוד עזר...
ולמרבה הפלא גם אני הייתי דלוק על משהי מכיתה ט'... אגב בכיתה י"א מצאתי בעצמי את האומץ והלכתי לדבר איתה... לבסוף היא דחתה אותי... (אבל זה בגלל שהיא ילדה ממש ממש מוזרה... חחח אחרי חודשיים היא נזכרה בי פתאום והתחילה לשחק ברגשות שלי ולבקש צומי... התחלתי להתעלם ממנה לגמרי...אבל זאת לא הנקודה...)
אחרי שדברתי איתה והיא דחתה אותי מצאתי את עצמי תוך זמן מאוד קצר עם משהי אחרת... והבנתי שאני מושך בנות... התון דיבור שלי התחיל להשתנות ואני כבר לא אותו ילד סגור שהייתי... כבר לא חיי בסרט שאני שמן ומכוער שאף אחת לא תרצה להיות איתי... (חחח אגב הייתי דוגמן בתור ילד... עברתי שינויים מפה ועד תאילנד במהלך החיים שלי... הפכתי מדוגמן למפלצת ועכשיו אני מנסה להחזיר את הגלגל אחורה כמה שאפשר...למרות שדוגמן אני לא אחזור להיות חיחי... אני 170... יש לי עוד שנתיים לגדול אז במקרה הטוב אני אהיה 175- 180... גמד...)
בקיצור אחי קח את עצמך ביידים ותתחיל לעבוד על התדמית שלך... אם הצלחת לנצח את המשקל שלך אז זה מעיד על זה שיש לך אופי חזק!!! אתה פייטר ואתה תצליח!!! הכל תלוי רק בך!!!
אם אני הפכתי מאדם בודד שלא מוציא מילה ולא מתקשר עם אנשים בכלל לאחד שמוקף באנשים... (החבר הכי טוב שלי הוא כדורגלן בכלל... עד לפני שנתיים לא הייתי מעיז בכלל לדבר איתו...)
אז אתה גם יכול הכל תלוי רק בך!!
והטיפ שלי לחיים הוא תזכור כל פעם שאתה נפגע ממשהי... כדי שלא יהיה לך איסורי מצפון במקרה שאתה פוגע במשהי... אני למדתי את זה בדרך הקשה... תעשה רק מה שטוב לך בחיים... ושכל בחירה שלך תבוא מהרגש ולא מההגיון של לא לפפגוע בX....
אז שיהיה בהצלחה... אם בא לך אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי או לאיסי 327213
ישן 16-07-2007, 17:38

יצא לי לדבר איתה היום ובמקריות מפחידה היא סיפרה לי שמישהו התחיל איתה היום במקום שהיא עובדת בו והיא צחקה לו בפנים (לא מרוע.. ממבוכה). בקיצור היא אמרה לי שהוא לא הטיפוס שלה. בהמשך השיחה יצא ששאלתי אותה אם אני מנסה לקחת את זה שלב אחד קדימה עם ידידה, והיא דוחה אותי, אז יש לזה המשך? (השחלתי את זה איכשהו). בכל מקרה, היא סיפרה לי שמנסיון זה כמעט בלתי אפשרי.
בקיצור, אני עדיין מפקפק בכדאיות של זה. מצד אחד אני ממש מחבב אותה, אבל מצד שני אני מחבב אותה יותר מדי בשביל לסכן את הידידות שלנו.

כמה שזה קשה... זה כמו "על החיים ועל המוות".

ישן 19-07-2007, 21:48

סליחה על הדאבל. =]

אני שמח לדווח על התקדמות (קלה). אומנם אני עדיין לא דיברתי איתה בטלפון, אבל אני נפגש איתה (ועם עוד ידידה שלה.. מה לעשות) לבאולינג בשבוע הבא. זה כבר דבר שלא הייתי חושב לעשות עד לפני שבוע. אני מאמין שאחרי זה דברים יכולים להשתחרר. אגב, החלטתי לא לעשות צעד מהיר. אני אקח את זה לאט לאט, למרות שעם המזל שלי יהיה לה חבר בכמה שבועות הקרובים ואני אוכל את עצמי. בכל מקרה, אני מוכן ל"הימור".

wish me luck, ובעיקר תודה. עזרתם לי מאוד. מקווה לדווח על התפתחויות חיוביות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר