לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2007, 17:04
  עין טרמית עין טרמית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.07
אבל קורס צניחה לחיילים לא לוחמים עלול לגרום לפציעות..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "[QUOTE=קרן-אור]אותי דוקא..."

מה יהיה עם הצבא הזה? רוצים צ'ופר ? תנו להם משהו יוקרתי שקשור לתחום שלהם .מה ז"א יוקרה ? מה מישהו בצבא יסתכל עליהם אחרת אם יסתובבו עם כנפ"צ? הם לא לוחמים בשל סיבות רפואיות( רובם לפחות בעלי פרופיל רפואי נמוך) אז למה הקורס צניחה לא ברור לי שייפצעו שיהיו תאונות? וממתי קורס צניחה נהיה צ'ופר? זו הכשרה שעבר זמנה ובמקום לחסוך כסף לצבא ולסגור את כל מערך ההכשרה ההזוי הזה שנועד לשמר יוקרה בלבד אז מגדילים את המכסות לקורסי צניחה . בעצם הצבא מודה שהוא צריך למשוך מתגייסם ליחידות ההתנדבותיות באמצעות אטרקציות..זה עצוב .אולי יפתחו קורס צלילה שלושה כוכבים בשייטת? מה זה לא ימשוך עוד כמה מתגייסים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2007, 23:32
  עין טרמית עין טרמית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.07
טירונות 03 קרבי??
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי BitterP שמתחילה ב "רשום באתר של התכנית שהם..."

אני לא אומר שיש קשר הדוק אבל תאונות צניחה מיותרות יכולות לקרות גם לצנחנים. נניח שלצנחנים צריך שתהיה גאוות יחידה ושהקשר שלהם לקורס סביר( וגם זה לא ממש מספיק על מנת להוציא כסף מיותר ) אבל למה להכניס למעגל הסיכון הזה אוכלוסייה שלא קשורה ולו במאום לתחום הזה ?

מי שמיועד למחקר לא צריך לעבור קורסים שלא נחוצים להכשרתו.
בקשר לתפקיד היומיומי ,אלה שעוברים את הקורס הם אנשים שקיבלו את הצ'ופר מהיחידות שלהם כיחידם או יחידות שעושות זאת כחלק ממהכשרה שלהם (ושוב אני חוזר על כך שגם זה נתון לויכוח האם תנאי הקרב העכשוויים מצריכים כזו יכולת..) אבל לקחת חבריה שלא צריכים בכלל כזה דבר זה צעד בזבזני ולא הגיוני בכלל.

ישן 22-07-2007, 18:42
צלמית המשתמש של MONOCHROME
  משתמש זכר MONOCHROME MONOCHROME אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
תשובות ודעות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי havatsalot שמתחילה ב "תכנית חבצלות אמ"ן - עלה אתר האינטרנט הרשמי"

הצנחנים מתאמנים לצניחה לא כי הם יצנחו. אלא, בשביל שהם יוכלו לצנוח כשיידרשו לכך. בשביל זה משמרים יכולת צניחה.
קציני מחקר שעוברים קורס צניחה שווה ערך לאנשי חימוש או קשר ביחידות קפופות לפיקודים שעושים (נגיד) קורס צניחה = שטויות במיץ חמוציות.

רוצים לצ'פר קציני מחקר ולהביא חומר איכותי? תציעו להם קורסים ותכנית התפתחות מעניינת. אני כאיש אקדמיה הייתי דווקא סולד מרעיון של קורס צניחה (למה להסתכן בכלל?).

צה"ל לא מדגים חכמה במקרה הזה כלל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:35

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר