לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 14:44
צלמית המשתמש של MicKo
  MicKo MicKo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל MicKo שלח הודעה דרך MSN אל MicKo
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי doobel שמתחילה ב "מה הדבר הכי מפדח שקרה לכם בזמן נהיגה?"

מספר חודשים לאחר שהוצאתי רישיון, לא יצא לי לנהוג הרבה. יום אחד, השכן היה קצת שיכור (יום העצמאות) וביקש ממני שאני אנהג. בדרך חזרה, עצרתי בצומת בגלל רמזור אדום והייתי צריך להרביץ זינוק בעלייה. שילבתי לראשון, וניסיתי - לא הצלחתי, האוטו קצת התדרדר אחורה. ניסיתי שוב - לא הצלחתי, עוד קצת אחורה. השכן כבר התחיל להלחץ, ואז שמתי לב שאני בניוטרל. פאדיחות.

אחרי המקרה הנ"ל, נסעתי עם חבר לטבריה ובדרך היו שיפוצים בכביש ובגלל זה סגרו כיוון נסיעה. בדרך הלוך הכל היה בסדר, עצרנו אחרי מספר מרכבים והמשכנו. בדרך חזור, המצב היה קצת שונה - היינו הראשונים להגיע בזמן שהשוטר סימן לנו לעצור, עצרתי. פתאום החבר אומר לי "תכבה מנוע!!", לא הבנתי מה הוא רוצה. בסוף הוא הבין שעוצרים אותנו מסיבה אחרת. פאדיחה, לא שלי (כנראה בגלל כל השלילות שקיבל).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 18:02
צלמית המשתמש של Outlaw
  Outlaw Outlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי doobel שמתחילה ב "מה הדבר הכי מפדח שקרה לכם בזמן נהיגה?"

בסביבות 4 בבוקר, אני בא להתניע (לא נמצא ליד הבית), ולא קורה כלום. הנורה של המצבר נדלקת, והמצבר באמת עשה בעיות בזמן האחרון, אז אני מניח שזו הבעיה. אני קורא לחבר שלי שהיה לא רחוק, מחברים את המכוניות עם כבלים ומנסים להתניע. פעם, פעמיים, שלוש... לא עובד. כנראה הבעייה חמורה באמת.
אחרי התייעצות עם מספר אנשים שלאף אחד לא היה פתרון, החלטתי להעיר את אבא שלי לפני שאני מזמין גרר. הוא נותן כל מני טיפים, שוב אנחנו מנסים להניע עם המכונית של החבר, אבל כלום... האוטו מת.
אבא שלי לא מבין איך זה יכול להיות, אז הוא מחליט לבוא לראות בעצמו. הוא לא ממש מכיר את המקום, אז אני וחבר שלי נוסעים לאסוף אותו (4 בבוקר, באמצע שבוע, כן ?)
אבא שלי נכנס לאוטו... מסתכל קצת... יוצא... ואומר לי משפט אחד. "אתה על רוורס".
פאדיחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר