לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2007, 00:02
צלמית המשתמש של ekelizek
  משתמש זכר ekelizek ekelizek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
חייב לאמר בגילוי דעת

מהשבוע הזה פחות או יותר יצא לי לראות ולהביט בהרבה סירטונים מאוד יפים ונחמדים שעוסקים בנושאים שונים של אנשים שבאים מהאזור הפסיפי של מדינות האיים.
אחד מאותם אנשים מאוד מרשימים שצדו את מבט עיניי הוא אדם אשר עונה על השם ריי דינאליו שאותו אינני מכיר אבל אני מוצא את עצמי רואה הרבה פעמים את סירטוניו של ריי ומפיץ אותו לחברים רבים אשר אינם קשורים לתחום שאותו אנחנו אוהבים והם מאוד מתרשמים לטובה.
העבודה שעושה ריי היא מאוד מהירה כאשר הוא אומר ברצינות רבה שהוא עובד בהילוך איטי וזה אכן נכון ואני מאמין לו כאשר הוא אומר זאת כי הוא בהחלט מפגיש שליטה רבה והמון עבודה יעילה למציאות וגאונות ממציאנות.
השיטה שריי פיתח נקראת fcs kali ולשותפו הבולט קוראים ריקו קורטז שהוזכר בעבר כאן שאחד שהעביר סמינרים כבר מספר פעמים בארץ ויעביר עוד בהמשך.
הוא עושה דברים לדעתי יותר טובים ונרחבים מהרבה דברים שיצא לי לראות בעבר וכל הכבוד לו על כך ובואו נקדיש מספר דקות מזמננו להריע לו ולהביט בגישתו ולדון עליו.
בנוסף חברנו לפורום אשר עונה על השם חנן שאותו שוב אינני מכיר הוא נציגם של ריי דינאליו.
בסירטון שאני אראה ריי עובד על קרמביט שהיא מעיין סוג של אם אפשר לתאר תיאור מעין ויזואלי הוא קרס דייגים מעוצבת.
אני משעבר ומקווה שחנן יוכל להוסיף לדיון המרתק שאני מאוד מקווה שיצמח פה.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר