לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2007, 14:15
  MuseMan MuseMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.07
חלום

נראה שזה נהיה מקובל פה. =)
הייתי שמח אם תחוו כמה דעות, כי אני באמת מרגיש שיש לחלום הזה משמעות. אפשר גם לקשר את זה לפה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=332706

בכל מקרה, בלילה חלמתי שאני עובר יחד עם כל הכיתה שלי לבית ספר חדש בכפ"ס (מה לעשות.. זה מה שיצא). נכנסתי לבית ספר וניסיתי להתחבר עם כמה אנשים. יותר מאוחר, נשענתי עם חבר שלי על עמוד (לצורך המקרה, זה אחד האנשים.. קשה להסביר את זה.. מהיותר בטוחים בעצמם ו"מגניבים"). ניגשה אלינו מישהי יפה לפי מה שאני זוכר, לחצה לשנינו את היד, דיברה איתנו והלכה עם החבר שלי ואמרה לי "אני לא אוהבת אנשים שלא מחייכים". יותר מאוחר, נפגשנו בעיר לא מזוהה והיא זרקה לו מחמאה, לא זכור לי מה. עוד פרט הזוי למדי, הוא שהייתה בבית ספר הזה רכבת הרים.

שני פרטים, ככה כבדרך אגב:
- אני אחד האנשים היותר חייכניים שיש.
- סיימתי ללמוד. הללויה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2007, 10:38
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מנקודת הראות שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MuseMan שמתחילה ב "חלום"

בית ספר זה מקום שלומדים בו. בכל בית ספר לומדים משהו אחר. הלמידה היא למידה של החיים. אם עוברים לבית ספר חדש זה אומר שעוברים ללמוד דברים אחרים של החיים. בדיוק כמו שעוברים מלמידה של הישרדות והתנהגות בבית ספר רגיל, למעבר לצבא, שזה סוג אחר של בית ספר של החיים. זה לא מפתיע שבבית הספר החדש יש רכבת הרים. היא כנראה מייצגת מעברים קיצוניים של חוויות בחיים, עליות חדות, ירידות חדות. הסיבה היחידה שזה מוזר הוא שבתוך החלום שלך חשבת עדיין בהגיון וניסית להתאים את מה שאתה רואה בחלום למה שאתה מכיר מהחיים במציאות. ייתכן שרכבת ההרים אומרת שההתנסויות החדשות שתעברו (אתה והכיתה שלך) הן התנסויות הרבה יותר קיצוניות ממה שהייתם רגילים עד עכשיו בחיים. תפניות חדות.

אתה עובר עם כל הכיתה שלך. לדעתי הכיתה מייצגת קבוצת נשמות שקשורות אחת עם השנייה מבחינה נשמתית. באופן כללי אנשים שקשורים זה לזה מבחינה נשמתית לא תמיד הם מכירים אחד את השני במהלך החיים על פני כדור הארץ. ייתכן שקבוצת הנשמות שאתה קשור איתן הם באמת כל הילדים שלך בכיתה, וייתכן שלא כל הילדים בכיתה שלך. האם זיהית את כל הילדים מהחלום ככאלה שהם באמת איתך בכיתה במציאות או שהיו כאלה שלא הכרת ובכל זאת בחלום הם זוהו כילדים מהכיתה שלך?

נשענת עם חבר שלך על עמוד, שעד כמה שהבנתי אצלך בחלום העמוד=בנאדם, שהוא מהיותר מגניבים וכאלה שניראים בטוחים בעצמם. עמוד הוא משהו יציב, חזק. בדיוק כמו שכל ילד רואה בהורים שלו בסיס מוצק להישען עליו לכל צרכיו, גם לצרכיו הנפשיים – כך אתם נשענים עליו (על העמוד שהוא בעצם בנאדם) כי אתם מרגישים שהוא נותן לכם ביטחון ויציבות נפשיים, אפשר לסמוך עליו. זה כמו שאם תהיו חס וחלילה בצרה הוא תמיד יהיה שם בשבילכם. ידריך אותכם ברגע שתיצטרכו עזרה. מצד שני מיהו אותו אדם? אותו אדם הוא מהיותר בטוחים בעצמם ומגניבים. זה הפעם מעיד עליכם יותר מאשר על העמוד-אדם: אתם רואים באנשים שניראים יותר בטוחים בעצמם ומגניבים כאנשים שאפשר לסמוך עליהם. אבל כל אחד יודע שאנשים שניראים בטוחים בעצמם ומגניבים לא בהכרח יש להם חוסן נפשי כדי להעניק יציבות וביטחון אמיתיים אפילו לעצמם. כשמסתכלים בתוך תוכו של הבנאדם רואים שזה לא כך, שכל מה שהם משדרים זו בעצם רק מסיכה, והם למעשה חסרי ביטחון. אז מהבחינה הזו אתה וחבר שלך עדיין טועים לחשוב שהמסיכה היא האדם עצמו. הפעם המסיכה זה "ניראים בטוחים בעצמם ומגניבים". אפילו שבשכל אתם יודעים שלא בהכרח אנשים שניראים בטוחים בעצמם הם אכן בטוחים בעצמם, באופן פנימי אתם טועים לחשוב שכן.

העובדה שאתם נשענים על עמוד-אדם כזה גם יכולה להיות בגלל שאתם מחפשים שהוא יקרין לכם או ייתן לכם את מה שחסר לכם ולא יכולתם להשיג: ביטחון עצמי וקוליות. כמו שלהסתובב עם מישהו מגניב עושה גם אותך מגניב.

בקשר לאותה מישהי יפה – כאן יותר קשה לי, והאמת, הקישור שנתת לא עזר לי.

אותה מישהי יפה לחצה יד לשניכם – כלומר הכירה אותכם, והיא בחרה את חבר שלך על פניך. הוא מצא חן בעיניה יותר.

כשאותה מישהי יפה אמרה לך שהיא לא אוהבת אנשים שלא מחייכים, מהרגע הראשון שאלתי את עצמי האם היא באמת התכוונה אליך כשאמרה את זה. אולי זו היתה ביקורת על חבר שלך. לא תמיד נשים הן ישירות ואומרות בפנים של הבנאדם את מה שמפריע להן ממנו. אולי חבר שלך פחות חייכן ממך, למרות שאני לא חושבת כך. מצד שני, אם היא באמת התכוונה אליך – אתה לא חייכן בעיניה, ובעצם אתה כן, זו הרי ההוכחה האולטימטיבית שנשים מבינות הכל אחרת, ורואות הכל הפוך J.

דבר נוסף ששאלתי את עצמי זה למה היא בכלל הרגישה צורך לומר לך למה לא מצאת חן בעיניה? בשביל מה זה טוב? אם זה היה קורה במציאות הייתי אומרת שזה בשביל לשכנע את עצמה. ת'כלס בתוך תוכה היא כן מצאה בך עיניין, אבל לא מוכנה להודות בזה, אז היא מוצאת את התירוץ הכי קלוש והכי לא הגיוני מדוע לא מצאת חן בעיניה. אבל זה אם זה היה קורה במציאות.

אותה מישהי יפה בעצם מייצגת צופה מבחוץ על שניכם, אבל היא לא נייטרלית. אותך היא הכירה רק באופן שטחי למדי – לחיצת יד, ומיד קבעה עליך דיעה – אתה לא חייכן.

זהו. זה מה שעולה לי בראש. בקשר לאותה מישהי יפה לא ניראה לי שקלעתי, אבל בכל זאת רשמתי.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר