לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2005, 13:39
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
דוגמה לסאטירה שקרית (הפעם קרקטורה)

מהארץ של סוף השבוע
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מידי פעם אני טוען נגד מיני "סטיריקונים", שמביאים דברי הבל והכפשה, כי ללא בסיס אמת או רלוונטיות, סאטירה אינה רשאית לשמה, והיא הופכת להכפשה נבובה. הקרקטורה לעיל היא דוגמה מובהקת לשקר כזה. נוח לי להביאה כי אני לא סובל את סילבן שלום ודעתי עליו ירודה...

סילבן נשוי לג'ודי, וחי חי יפים טובים בעושר (ואולי גם באושר). סילבן גם מתנהג כמו אידיוט בכל הקשור בהיותו שר החוץ של אריאל שרון. הוא מנסה לאחוז במקל בשני קצוותיו. אבל אין שום קשר בין שני הדברים!!!! העמדה הפוליטית של סילבן, שגויה (לדעתי) ככל שתיהיה, או נכונה (לדעת אחרים) אינה שאובה מקשרי המשפחה שלו ומחייו בעושר. קריקטורה שמנסה ליצור קשר בין השנים היא שקרית, והיא אינה משרתת שום מטרה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2005, 19:28
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
זאת לא הנקודה שלי...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "אתה יודע מה... שיכנעת אותי."

סילבן לא באמת נגד התוכנית , סילבן לא באמת בעד התוכנית (ועל כך יעידו כל הפליפ פלופים שלו) סילבן בעיקר בעד סילבן . הניתוק בו חי האיש הזה גורם לו להיות חסר אכפתיות לחלוטין למתרחש אלא אם כן ההתרחשות קשורה למשרה שלו . לא ממש אכפת לו ממה שקורה "שם למטה" ועל כן הביקורת .

שידבר מצידי נגד ההתנתקות , אבל שיהיה כנה וימשיך לדבר נגד ההתנתקות גם אם זה לא מועיל למעמדו בליכוד .

אגב, ביקורת דומה אפשר להשמיע כלפי נתניהו , שרון וכלפי עוד המון שרים . אכפת להם רק מעצמם . כמובן שמהאכפתיות הזו קורים דברים טובים לפעמים , שכן הם עדיין מבינים (לעיתים רחוקות) שלעם יש איזה קשר קלוש למעמדם . נדירים הח"כים שאכפת להם ממישהו חוץ מעצמם . למרבה ההפתעה , אני כולל את טומי לפיד ברשימה המצומצמת הזאת . אני לא אוהב את האידאולוגיה שלו , אבל אין ספק שיש לה משקל מסוים ולא זניח בבחירות אותן הוא עושה .

ליבי ליבי לאלה שמאמינים באמת ובתמים שהתוכניות השונות היוצאות ממשרדי הממשלה (כולל , הפלא ופלא , תוכנית ההתנתקות ) נועדו כדי לשפר את מצבו של העם . זה החריג , לא הנפוץ . מספיק שתסתכלו על שלל ההצעות לעסקת הגז כדי להבין ש.. הנבחרים שלנו ציניים להחריד כלפי מה שמתרחש כאן ומרוכזים בעיקר בעצמם .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר