לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2007, 11:30
צלמית המשתמש של Storm3r
  Storm3r Storm3r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל Storm3r
=(

שלום לכולם..
לפני איזה שבוע חבר שלי אירגן איזה מפגש כזה של חברים בכנרת והיינו שם יומיים קיצרר ביום השני התחברתי מאוד לילדה משם ואז החלטתי ללכת עליה...
יומיים אחרי המפגש הזה אנחנו שוב נפגשנו כקבוצה בים והתכוונתי לעשות איתה משהו וראוי לציין שגם אף פעם לא התנשקתי ואני גם קצת ביישן...
קיצרר לקראת סוף המפגש הלכתי איתה לבד וזה ואנחנו מסרנו אחד לשני מין רמזים בחול שאנחנו רוצים אחד תשני וזה.. אבל אני כמו הומו לא ידעתי שזו הייתה הזדמנות טובה להתנשק איתה ואחרי קצת זמן כנראה נמאס לה והיא רצתה שנחזור.. לא עשיתי כלום איתה כי לא ידעתי ממש בוודאות אם היא רוצה אותי או לא, ואז פתאום אחרי המפגש חבר שלי נזכר לספר לי שחברה שלה סיפרה לו שאותה ילדה מוכנה לזרום איתי אם אני יתנשק איתה וכו'.. קיצר אני הייתי מבואס באותו יום כי פספסתי חתיכת הזדמנות אבל ידעתי שיהיו עוד הזדמנויות.
קיצרר יום אחרי זה אנחנו אותה קבוצה קבענו להיפגש בים.. והייתי שמח שתיהיה לי עוד הזדמנות אז ניסיתי שוב.. רק שהפעם היה עוד ילד שמה שהתחיל איתה באותו זמן וזה התחיל לעצבן אותי..
אז עוד בהתחלה הלך בסדר איתה אבל לאט לאט התחלנו לדבר פחות ופחות היא התחילה להתייחס אליי פחות והשיחות שלנו כבר לא זרמו כמו מקודם. פתאום למסיבה שהיא אמרה שהיא אולי תבוא היא לא הסכימה לבוא כי היא התחילה למצוא לי תירוצים, ואפילו כשרציתי לקחת אותה לצד כדי לדבר היא לא רצתה.
אני לא יודע מה קרה איתה פתאום אבל אני עדיין לא נכנע, ואני עם כוח הרצון שלי לא מתכוון לוותר בקרוב. אני מפנים קרוע ואני כבר לא יודע מה לעשות כדי להחיות את המצב אני ממש ממש רוצה אותה ואני לא רוצה להפסיד אותה בבקשה תעזרו

נ.ב. בקרוב עוד יומיים כנראה אני מארגן מסיבה ולזה היא כן הבטיחה שהיא תבוא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2007, 13:54
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Storm3r שמתחילה ב "=("

הרבה פעמים אני מוצא את עצמי במצב שבו אני מרגיש שאני חוזר על עצמי. אני חוזר על מה שאני רוצה לומר כי הפתרון לרוב הבעיות הוא באמת אותו הדבר.

כך גם במקרה שלך. יש לך בעייה. חשבת כבר עליה לבד והגעת למסקנה מה לא היה טוב. אתה רק שואל מה צריך לעשות.

80 אחוז מהבעיות שלנו נפתרות ע"י הידברות. כ19 אחוז דורשות מעשים. רק אחוז אחד, לפעמים לא נפתרות, מסיבות שונות.

פה, תלך עם הרוב. תדבר איתה. תגיד לה שאתה כן נמשך אליה, כן רוצה אותה, שהיית אדיוט שלא הבנת את הסימנים (אם אתה בטוח בכך), אל תספר לה שהכעיס אותך לראות מישהו אחר מתחיל איתה (זה רק יפחיד אותה) - ותגיד לה שאתה רוצה לפתוח דף חדש, נקי, אבל רק שניכם ביחד... נגיד... בסרט?

"הסימפסונים" אמור להיות מעולה. וכך גם "מבול של צרות".

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר