לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2007, 09:38
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מר לופז שמתחילה ב "כולם יודעים מי זה פרידמן, וכולם יודעים מי זה שראל"

זה לא משנה שהם אמרו. אני גם פרסמתי תמונה שלי במה שבראש לפני כמה שנים, זה לא אומר שמותר לך לפרסם תמונה שלי (לא בא להישמע צהוב ולשחק אותה מסווג, אבל סתם שתבין למה אני מתכוון).
אם הם אמרו, אז מי שראה ראה, מי שלא ראה, כנראה שלא ייראה אם הוא לא יעשה חיפוש מעמיק. לא צריך לרשום שמות. ואתה יודע מה, גם אם הם אמרו, זה לא אומר שמותר לך להגיד גם.

בנוגע למאותרים, כל מי שמאותר ורצה לעבור לכוסיות - עשה את זה. אצלנו אישית מהגף עברו הרבה חבר'ה שרצו לעבור והעבירו אותם בימים הראשונים, מי שרצה להישאר - נשאר, וזה עבד גם הפוך. פרידמן הצ'קמוק הזה למשל התחיל בכוסיות (כי הוא כוסית ) ועכשיו העבירו אותו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2007, 10:02
  Benyo Benyo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sarelg שמתחילה ב "קורס טיס 160 בבית!"

אמנם קצת לא קשור אבל שמעו סיפור,
מי שלא מכיר/זוכר, התקבלתי גם לתלפיות וגם לטיס, בחרתי להתגייס לתלפיות, וחשוב לציין, הודעתי על כך לטיס כמה פעמים.
אז הסיפור הולך ככה:
וים ראשון בבוקר אני מגיע לגבעת התחמושת להתגייס, נפרד מההורים עולה על האוטובוס.
בערך ב-12:00 מתקשרים מתלפיות אל אבא שלי ושואלים אותי למה לא הגעתי לגיוס, הסתבר בסוף שבירושלים רשמו אותי ברשימה של טיס ולכן ברשימה של תלפיות לא סימנו אותי אז הם חשבו שלא הגעתי, בבקו"ם הצטרפתי אל התלפיונים והבעיה נפתרה,
אבל פה לא נגמר הסיפור, יום שלישי בבוקר התקשרו אל ההורים שלי, להודיע להם שהבן שלהם עריק טיס, שהגעתי ליום הגיוס, אבל ככל הנראה ברחתי מהבקו"ם, כי אני רשום כמי שהגיע לבקו"ם אבל לא לביס"ט, ההורים שלי הסבירו בנחמדות לאישה ממדור צוות אויר שהתגייסתי לתלפיות ובזאת, אני מקווה, נגמרה הבעיה.
ד.א- אני יודע שהטייסים התאכזבו מזה, אבל אנחנו לא עושים איתכם טירונות, עברנו לגבעתי

נערך לאחרונה ע"י Benyo בתאריך 20-07-2007 בשעה 10:08.
ישן 20-07-2007, 16:09
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "מחזק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pilot17
אל תכתבו שמות..לא קשור לסיווג ולא לכלום...אתם עוד לא טייסים ומותר לכם לכתוב את השמות אבל כמו ששחר אדום אמר,לכו תדעו מי מסתובב פה..

שיהיה לכם המון בהצלחה..הדרך עוד ארוכה

האמת כן קשור לסיווג, אסור לנו לפרסם שמות ו\או תמונות באינטרנט בדיוק כמו שלטייסים אסור (שוב, לא בא להתלהב או משו, אני מדבר תאכלס איך זה רשמית).

פשוט פרידמן זה הניק של פרידמן, ולי קוראים דין הרבה לפני שהתחלתי להתמיין לטייס אז מעבר למה שכבר פורסם פה לפני זה, אני לא מוסיף, ובכוונה אמרתי לא לרשום שמות מלאים.

להוא שדיבר על שחר התימני - הוא היה איתי בגף ואז עבר לכוסיות עם עוד כמה.

שחר אדום:
הכל נכתב בצחוק ותאמין לי שכשזה מגיע לדברים תאכלס, כל האנשים שכתבו פה הם חבר'ה רציניים (2 שכתבו פה עכשיו היו איתי בכיתה בגיבוש, ועוד אחד איתי בגף). חוצמזה שאני אישית הולך לסגור עכשיו 21 אז מותר לי לכתוב קצת ב"שכונתיות".

שבת שלום

ישן 20-07-2007, 18:10
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "שמע אנשים פה צודקים.. צניעות,..."

התחלנו עוד פעם עם החירטוטים הא?
אני רק אגיד שמההתרשמות שלי מהביס"ט, כל החניכים שבינתיים נתקלתי בהם (מהשלבים היותר מתקדמים) הם ממש אחלה, ממש באים לעזור ומדברים איתך לגמרי בגובה העיניים. פגשתי בשק"ם את אחד הרס"פים מהגיבוש (המפקד השמש!!), אני ושראל באנו לשאול אותו אם זה הוא, והוא היה ממש נחמד ולא בא בשום פוזה למרות שהוא בשלב המתקדם ואנחנו מכינצ'יקים צעירים מתים.

כל מה שכתבנו פה זה הכל צחוקים פנימיים, אף אחד לא באמת חושב שהגפים האחרים הם בלאי , זה הכל ברוח טובה וכולם מודעים לזה. מי שלא מבין ולא רואה את זה ככה, פשוט בנאדם אטום (אני לא רוצה להגיד קנאי...אופס).

אני לא מבין מה הקטע בלבוא ולהיות חרא לאנשים אחרים במקום לפרגן. אם היה נפתח אשכול זהה לגבעתי ואנשים היו אומרים "גדוד ככה וככה בלאי" אז זה היה מתקבל ברוח טובה. אבל כשזה פרחי טיס אז חס וחלילה שיהיה לנו חוש הומור, אנחנו חייבים להיות צהובים מתים.

ישן 20-07-2007, 18:16
  sarelg sarelg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "שמע אנשים פה צודקים.. צניעות,..."

אני אשכרה לא מבין מה גורם לכם לחשוב שמישהו פה חושב את עצמו בגלל איפה שהוא נמצא, פשוט התגייסנו וחזרנו אתמול פעם ראשונה הביתה אז כותבים בפורום להעביר חוויות, בדיוק כמו שדין אמר, עושים את זה על כל חיל ויורדים אחד על השני והכל ברוח טובה, אז פתאום בגלל שזה טיס אז אי אפשר קצת חוש הומור שיעביר את השביזות של הסגירות והקושי? איך זה קשור בכלל להתלהבות, זה סתם בגלל שכל פעם שמישהו שומע את המילה "טיס" הדבר הראשון שעולה לו בראש זה "שחצנות", אז כל דבר שנאמר הוא כבר רואה מנקודת מבט אחרת כאילו מישהו משתחצן וזה ממש לא המקרה.

ישן 20-07-2007, 18:27
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "מכיר 3 מתוכם.. והם מתנשאים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nivlevy89
מכיר 3 מתוכם.. והם מתנשאים מגיעילים.

אתה מזכיר לי את הבחורצ'יק שכתב פה שהוא שמכיר 6 גולנצ'יקים שבוזים והחליט שכל לוחם בגולני הוא שבוז ושונא את החטיבה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nivlevy89
אני יעדיף לתת את ה3 שנים שלי הכי טוב שאני יכול ביחידה קרבית בחיילות היבשה מאשר להיתקע בצבא 9 שנים ולטוס פעם בחודש...לפחות אני יחייה את החיים שלי ולא יראה אותם טסים מלפניי

ואני מעדיף במבה על ביסלי (לפחות זה יהיה רך בפה ולא ישרוט לי את החניכיים), אבל איך זה קשור למה שאנחנו מדברים עליו? רוצה ירוקים? לך לירוקים. מה אתה רוצה ממני?

ישן 20-07-2007, 18:58
  מר לופז מר לופז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.07
בוא אני יגיד לך דוגרי מה אני חושב עליך...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "בינינו ( זה מה שאתם)..."

קודם כל גיבוש שייטת האחרון היה בלאי מטורף, תת רמה ואפילו המפקדים אמרו את זה (פשוט לא יצאו לעיתונות כמו המפקדים מטיס וממטכ"ל)

ככה שלהתגאות שסיימת גיבוש קשה, תשמור את זה לחברה .
אם אתה זה שהוריד משקל וכל זה, אז זה ההישג שלך, אף אחד לא יכול לקחת אותו ממך, כל הכבוד .

בקטע של טיס ודרך ההתבטאות שלך, תשמע, במקום להשמע כאילו אתה באמת לא אוהב טייסים (או פרחי טיס מה שתרצה) ואת כל תחום התעופה, נשמע שאתה בעצם מתוסכל טיס, מאלה שרצו להיות טייסים מגיל קטן, ונפלו בירפא א' או ב' ולקחו את זה כל כך קשה שהם בעצם משקרים לעצמם וחיים בעולם שטיס זה בעצם לא כזה טוב, למעשה, זה חרא, ואנשים שם חארות וסנובים צהובים .

תיקח את זה כביקורת בונה!
ישן 20-07-2007, 19:51
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי sarelg שמתחילה ב "רגע כמה זמן אתה כבר שם? ..."

אני הצטרפתי מחדש בתחילת יוני, סה''כ חודש וחצי עם מחזור מרץ 07 =\
חח למרות שביום שני חגגתי פז''מולדת (=

אל תדאג, השבוע קליטה ידוע בכך שהוא אחד השבועות המשביזים, אתה בעצם לא עושה בו כלום, אבל כל הזמן בהרגשה שאתה צריך לעשות הרבה....חח קשה לתאר, פשוט שבוע משביז אין מה לעשות.
אל תדאג בקשר לטירונות, הכי חשוב זה האנשים שאיתך, וככה זה בכל מקום.
21 על ההתחלה זה קשה, אבל מתגברים, תבלה בנוהל שבת עם החברים, תנוח הרבה, ואל תתבאס מהשמירות והתורנות מטבח, תנסה להנות מהם כמה שיותר אחרת זה ישביז אותך.
שדאות זה שבוע מאוד קשה, אבל השמועות והסיפורים עליו תמיד יותר מפחידים, מה שעוזר להעביר אותו זה הידיעה שבסופו אתה יוצא הביתה (= שיהיה בהצלחה ואני אשמח לענות על כל שאלה.

"cause he who sheds his blood with me today, shall be my brother"

ישן 20-07-2007, 20:31
  tejas tejas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל tejas שלח הודעה דרך AIM אל tejas שלח הודעה דרך MSN אל tejas
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "חיכיתי כל השבוע בשביל להוציא..."

תקשיב חמוד..

אני קורא את האשכול הזה כבר כמה דקות ואני באמת מתקשה להבין מה אתה רוצה מאיתנו.
לדעתי הבהרת את הכוונות והדעות שלך וכולם הבינו את עמדתך לגבי פרחי הטייס, אנחנו כביכול חבורה של שחצנים ומתנשאים שבטוחים שכולם פחות טובים מאיתנו, בין אם זה נכון ובין אם לא - זה אשכול שנפתח על מנת שכל אחד שמשתתף בקורס יספר חוויות מהשבוע הראשון ומי שיש לו שאלות מוזמן לשאול, ואתה ממשיך להגיב פה כאילו מישהו מנסה להתווכח איתך או עם דעתך. עשה לכולנו טובה, אנחנו קצת עייפים מהשבוע הזה ולא בא לנו על אחד כמוך בין האצבעות אז, שחרר אותנו אחינו.
תודה רבה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:57

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר