לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2007, 20:58
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
הספין האחרון של ברלוסקוני: "נשלם 130 מליון יורו על רונאלדיניו"

לפי כתבה ב-ONE, נשיא מילאן וראש ממשלת איטליה לשעבר הצהיר כי הוא מוכן להקצות 130 מליון יורו (766 מליון שקלים) לרכישת הברזילאי של ברצלונה.

קשה לי להשתחרר מהתחושה שמאז הכהונה שלו כראש ממשלה ברלוסקוני למד את אמנות הספין. הוא כבר הצהיר הקיץ שהוא מעוניין ברונאלדיניו, אדריאנו, שבצ'נקו, הנרי ואטו. ידיעות קישרו גם את אמרסון ואת טרי עם מעבר למילאן. ובאתכלס- רק סואזו עבר, ועזב אחרי כמה ימים (אה,רגע... שכחתי שאיברהים בא חתם במילאן!). אני מרגיש כאילו ההנהלה חושבת שהאוהדים מטומטמים ולא מסוגלים להבין את ההבדל בין להגיד שהם יביאו שחקן לבין באמת להביא אותו.

ובעצם, למה אנחנו צריכים את רונאלדיניו? בעמדה דומה לשלו מתופקד קאקה. רונאלדיניו אמנם שחקן ענק, וקאקה לא יודע ללהטט ולכדרר כמוהו. אבל קאקה הוא שחקן יותר גדול מרונאלדיניו, גם אם לא כוכב גדול כמוהו. קאקה הוא השחקן הטוב ביותר בעולם כיום. אז למה להביא עוד שחקן על אותה עמדה? בשביל לבזבז עליו את תקציב ההעברות והשכר? מה גם, שלפני כמה ימים פורסם שמילאן לא תוכל להשוות את השכר של קאקה לזה שריאל מדריד מציעה לו- 9 מליון יורו. קשה לי להאמין שרונאלדיניו ידרוש הרבה פחות, וגם קשה לי להאמין שקאקה ישמח להרוויח הרבה פחות ממנו, כשהוא זה שהביא למילאן גביע אלופות במו רגליו. להזכירכם, לצד קאקה בקישור ההתקפי מתופקד סיידורף, שהוא עדיין שחקן גדול שנותן שירות מציין לקבוצה. רוצה לומר- למה לחזק דווקא את הקישור ההתקפי, כשיש עמדות הרבה יותר בעייתיות-

1. שוער- אף-אחד לא יכול לקחת מדידה את הנתונים האתלטיים המרשימים שלו ואת משחק הקרקע הנהדר, ובטח שלא את הגמר של 2003. אבל אלופת אירופה לא יכולה להמשיך להסתמך על שוער עם משחק גובה בינוני שעושה טעויות חוזרות ונשנות
2. הגנה- מילאן מחזיקה בלם אחד מצויין (נסטה) ועוד שני בלמים טובים (קלאדזה ובונרה). אבל את ההגנה שלה מוביל, מארגן ומנהיג אדם אחד שהוא אגדה חיה- פאולו מלדיני. אלא שפאולו נמצא כרגע בהתאוששות מניתוח, שגם לפניו, בגלל גילו המתקדם לא יכל לשחק משחקים רבים בעונה. מה יהיה על ההגנה? מי יהיה המנהיג החדש שלה? נסטה, למרות הכישורים הטכניים המדהימים שלו כבלם, אינו מנהיג, ואת זאת אנחנו רואים גם בנבחרת.
2. קישור אחורי- הטריו האיטלקי של מילאן בקישור האחורי- אמברוסיני, גאטוסו ופירלו הוא אולי הטוב ביותר באירופה ובעולם. אבל, בהנחה שמילאן תמשיך לשחק עם שלושה קשרים הגנתיים, הוא חסר גיבוי מהספסל. ברוקי אינו מחליף ראוי לאף-אחד מהשלושה האלה.
3. התקפה- מה תהיה היכולת של רונאלדו זאת עדיין חידה. אינזאגי כבר בן 33, ולמרות כושר ההבקעה הנהדר, קבוצה ברמה של מילאן חייבת על המגרש לפחות חלוץ אחד עם דריבל שיודע לפלח הגנות עם הכדור. ג'ילארדיניו- אני עדיין מחכה לראות אותו משחזר את היכולת מפארמה.

אז מה יהיה? מקווה שיהיה טוב, ושבאמת יביאו כבר חיזוק. בזמן שסילביו מדבר בתקשורת, מקבילו הקטאלוני הביא את טורה, מיליטו, הנרי ואבידאל...
גם ה"חברים" מטורינו כבר הספיקו להתחזק בצורה מרשימה

חזרה לפורום
ישן 14-07-2007, 00:34
  Cfox Cfox אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "לא מסכים איתך אל תשכח שבליגה..."

תן מבט לטבלה הסופית של הליגה. עכשיו, בוא נניח שלא היו הפחתות- מילאן עדיין במקום הרביעי, כשבמקום השלישי פיורנטינה- שלה הופחתו עוד יותר נקודות (15).

אין ספק שללא הפרשיה דברים היו נראים אחרת- וסיכוי טוב גם ששבה לא היה עוזב. אבל אחרת לא אומר זכיה.

ובכל מקרה- עונה טובה או לא, צריך להתחזק. אסור להישאר במקום. אחרי הזכיה בצ'מפיונס ב-2003 מילאן הביאו את קאקה, מה שגרם להתחזקות מאד משמעותית ועזר להם לזכות בסריה A עם עונה מצויינת.
מאז שאנצ'לוטי במילאן, הם זכו באליפות רק פעם אחת וזה מעציב.

חזרה לפורום
ישן 24-07-2007, 18:43
  Cfox Cfox אינו מחובר  

עוד קצת סאגות איטלקיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "הספין האחרון של ברלוסקוני: "נשלם 130 מליון יורו על רונאלדיניו""

http://www.sport5.co.il/articles.as...D=23202&lang=he

מטראצי: "לא רוצה את אמרסון אצלנו באינטר"

חילוקי דעות בסן סירו לגבי נחיצותו של קשר ריאל מדריד. אדריאנו: "הלוואי והוא יצטרף". נשיא רומא ביקש מהאוהדים: "אל תשרקו בוז לקיבו". קאקה: "לא סגרתי את הדלת לריאל, היא מעולם לא הייתה פתוחה"

מערכת אתר ספורט 5 24/07/07

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.sport5.co.il/images/he/Main/Trans.gif]
האם קשר ריאל מדריד, אמרסון, נמצא בדרך לאיטליה? על פי הפרסומים, הקשר הברזילאי לא בתוכניות של ברנד שוסטר כשמילאן ואינטר מועמדות לקלוט אותו.

באינטר הדעות חלוקות לגבי נחיצותו של אמרסון. "אני לא רוצה אותו אצלנו", הצהיר מרקו מטראצי. "בשנה שעברה הוא העליב את פטריק ויירה וזלאטן איברהימוביץ' על כך שהם עברו לאינטר ועכשיו הוא רוצה לעשות אותו דבר. אני לא אוהב את הגישה הזאת, אני מעדיף שהוא יחזור ליובנטוס".

מטראצי מדבר על דבריו של אמרסון בקיץ שעבר, כאשר שני חבריו לשעבר בחרו לעזוב את הגברת הזקנה ליריבה הגדולה ממילאנו, בעוד שהוא הלך לריאל וטען ש"לעולם לא יוכל לבגוד ביובה".

מי שישמח לקבל את אמרסון הוא בן ארצו, אדריאנו. "אני מקווה מאוד שהוא יצטרף אלינו, זה יהיה תענוג לשחק איתו", אמר החלוץ שהודה בשבוע האחרון בהתמכרות לטיפה המרה.

לגבי כריסטיאן קיבו, מטראצי ואדריאנו היו תמימי דעים שהבלם הרומני חייב ללבוש את מדי הנראזורי. קיבו עדיין שחקן רומא נכון לעכשיו, אבל אי אפשר לדעת איך הסאגה הזו תסתיים. נשיאת רומא, רוסלה סנסי, קרא לאוהדי הג'יאלורוסי לא לשרוק בוז לקיבו בחגיגות ה-80 למועדון שייערכו ביום חמישי באולימפיקו.

קאקה: "שוחחתי עם אנשי ריאל"

קאקה, שכבר הודיע לא מכבר על כך שהוא לא מתכוון לעזוב לריאל מדריד, שוב הבהיר את עמדתו בנושא, אך הפעם הוסיף סקופ: "זה נכון ששוחחתי עם אנשי המועדון הספרדי, אך מיד הודעתי על כך למילאן".

"אני מקווה להפוך בעתיד לסמל של מילאן", הצהיר קאקה. "יש לי חוזה עד 2011 ואני רוצה לכבד אותו. אני לא סוגר את הדלת בפני ריאל כי הדלת הזו מעולם לא הייתה פתוחה מלכתחילה".

חזרה לפורום
ישן 24-07-2007, 19:27
  Cfox Cfox אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "עוד קצת סאגות איטלקיות"

כל הכבוד לאינטר, באמת כל הכבוד. המועדון שזכה באליפות כל-כך בקלות בעונה האחרונה הוא היחיד שמתעתד להביא כוכב אמיתי (שוב, אני לוקח ברצינות את ההצהרות הבלתי-נגמרות של ברלוסקוני וגליאני).

האופציה השניה היא שהוא יבוא למילאן, ואני שוב לא מבין למה. מה ההתעקשות הזאת להביא שם גדול לתפקיד שכבר מאוייש בשחקן לא פחות טוב, אפילו יותר טוב? (ע"ע רונאלדיניו לתפקיד הפורוורד פליימייקר שמאוייש ע"י קאקה). פירלו עומד בשורה הראשונה של שחקנים מסוגו בעולם, אם לא הטוב שבהם, ובהחלט יש לו יכולות מסויימות שייחודיות לו. אז למה לעזאזל לשפוך כסף על אמרסון? ההגיון היחידי שאני רואה הוא שאם פירלו נפצע, אין לו מחליף (אמברוסיני וגאטוסו מצויינים אבל לא יודעים למלא את המקום של פירלו מספיק טוב). אבל אז מה? לא פירלו ולא אמרסון ישבו על הספסל, ועדיין צריך לצידם פועל כמו אמברוסיני/גאטוסו. במילים אחרות- בונים על עוד עונה עם שלושה קשרים הגנתיים.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר