לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2007, 16:25
  tomiv tomiv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי tomiv שמתחילה ב "תודה רבה על התשובה רק יש לי..."

סליחה על התגובה הנוספת פשוט לא יכולתי לערוך..
בעזרת ההנחיות שלך מצאתי את הקישור הזה אבל אני לא בטוח שזה יכול לעבוד זה קישור לדיסק שיש בו תוכנות רבות לBOOT ובינהן
גם תוכנות לUSB BOOT
פה אפשר לראות את כל התוכנות http://homepage.ntlworld.com/hiren.thanki/bootcd.html
הנה התוכנות שקשורות לUSB שנמצאות שם:
Dos Tools

USB CD-Rom Driver 1 Standard usb_cd.sys driver for cd drive

Universal USB Driver 2 Panasonic v2.20 ASPI Manager for USB mass storage

ASUSTeK USB Driver 3 ASUS USB CD-ROM Device Driver Version 1.00

SCSI Support SCSI Drivers for Dos

SATA Support SATA Driver (gcdrom.sys) and JMicron JMB361 (xcdrom.sys) for Dos

1394 Firewire Support 1394 Firewire Drivers for Dos

והנה ההסבר שמצאתי על הפעלת הדיסק הזה, לא כל כך הבנתי אותו אולי אתם תבינו : http://www.hiren.info/pages/bootcd-on-usb-disk

אשמח לשמוע את תשובתכם, בתודה תום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2007, 08:52
  avner22 avner22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי A_Netanel שמתחילה ב "לא ענית לשאלה שלי. איזה מחשב..."

אוקיי אז ככה המחשב שיש לי זהcompaq armada a500 (מחשב דיי ישן)
בקשר לדיסקט דוס עם הדרייבר USB מצאתי חבילה כמו שאמרתי של heiren BootCD ושם למעשה יש דרייבר לUSB, כלומר יש שם הרבה תוכנות ואז נכנסים לכותרת של DOS ושם יש אפשרות usb driver with emm386 (לא בטוח על המספר של ה386 יכול להיות שזה היה מספר שונה) ו USB driver NO EMM386... אני ניסיתי את שניהם נכנסים אליהם ואז זה מתחיל לשאול אותי אם לטעון דרייברים לCD ועוד 3 שאלות של כן ולא האם לטעון את דרייברים מסויים עניתי לו כמובן YES ואז הגעתי למקום שבו יש לי אפשרות לטעות כמה סוגי דרייברים כנראה לUSB היה שם דרייבר duse ודרייבר של panasonic ועוד 2 ניסיתי את כולם אך שם דבר לא עזר למרות שבשניים מהם שנכנסתי הוא הגיע למצב של scane for devices אך נתקע לאחר מכן.. אז כמו שאמרתי נראה לי שהדרייברים האלה לא עזרו אלא אם לא שמתי אותם טוב..
עוד משהו שקצת מוזר לי הוא שאני נכנס לביוס דבר ראשון הכונן לא מופיע יש לי eternet, hard disk (הארד דיסק הוא הפנימי וממנו הוא כבר עושה בוט) cdrom , flopy אלה האפשרויות שלי לBOOT ואני יכול לסדר אותם לפי ראשון שני שלישי ורביעי.. אבל כאשר אני נכנס לdevice options יש לי שם אפשרות USB SUPPORT ושמתי אותה גם על enable לכן זה נראה לי מוזר מאחר והוא אולי היה אמור לתמוך בBOOT מהUSB אבל הוא לא עושה זאת משום מה..
בכל זאת אני ינסה שוב להכין בנוסף עוד דיסקט דרייברים.. הפעלתי את הקובץ שלך ויצרתי דיסק דוס מה השלב הבא שאני צריך לעשות לפי הקישור שלך צריך לערוך משהו בDUSE שם ולא הבנתי מה בדיוק גם..

שוב תודה רבה על העזרה.
ישן 22-07-2007, 20:55
  avner22 avner22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי A_Netanel שמתחילה ב "ואני חושב שאתה לא מבין מה אני..."

אני באמת מודה לשניכם על העזרה.. רציתי לתקן אותך mp3III המחשב זה a500 במקום e לא יודע אם יש עוד אחד כזה אבל בכל מקרה הוא באמת ישן ואני יודע שזה יהיה קצת בעייתי להפעיל את זה אבל לפי מה שהבנתי ובדקתי בעקבות הצעתו של נתנאל הבנתי שזה כן אפשרי בהרבה מקרים להפעיל בעזרת דרייברים מתאימים עכשיו הורדתי והפעלתי את הדיסק הפעלה עם דרייבר הUSB יש לי שם שתי אפשרויות (וכרגע לא הפעלתי את הדיסקט על המחשב נייד אלא על מחשב אחר כי הוא לא ברשותי, רק כדי לבדוק אם זה פועל) האפשרויות שיש לי אחרי שהדיסקט עולה הן:
1. USB BOOT
2. 1394 BOOT
אני לוחץ על מספר 1 ונכנס לUSB עכשיו הבעיה איפה שוב נכנס הboot loader לתמונה לאחר שהוא זיהה את הUSB אם הוא יזהה ? אני יצתרך להחליף את הדיסקטים בשלב מסויים ואז להעלות את הboot loader ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:26

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר