לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2007, 00:12
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
כן אחי, "האיכותיות" האלה נפגשות כל יום באותה שעה בפארק עידנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idapal שמתחילה ב "מתוסכל...איפה יש בנות "איכותיות"?"

באיזו עיר במרכז שמעתי ככה בשעה 5 בערב כל יום ומחכות רק לך.. שתקטוף אותן בשלות..

מה חשבת שהם מרוכזות בכמה מקומות קבועים שאפשר להגיד לך בדיוק איפה הן.
מן הסתם הם מפוזרות בפיזור דיי שווה במרחקים, ברחוב אתה יכול לראות כל יום, באוניברסיטה יש גם אבל לא כולן אל תבנה על זה, הרבה שמה סנוביות ורציניות מדי, אין מה לעשות צריך לצוד אותן כמו ציפורים שעוברות במקרה לידך..
אגב אמרת שאתה ביב' אז אני מעריך שאתה בן 18 בערך, אז שכח מזה אם אתה מחפש בנות איכותיות בגילך כי רוב הבנות בגיל הזה מתנהגות כמו מפגרות ושרמוטות, פתאום עכשיו אחרי שלוש שנים אני פוגש אחת שהיתה שרמוטה בבית ספר לפני שנים, וממש נראה שעם הזמן היא השתנתה ונהיתה איכותית להפליא, באמת, זה נכון לגבי הרבה בנות, הם נהיות טובות למאכל בגיל 20 ומעלה, מתחת לגיל הזה תמצא בדר"כ שרמוטות.
נכון לעכשיו רוב הבנות האיכותיות שאני רואה נמצאות רק בסרטים..
אז אני מציע לבנות על איזו שחקנית יפה וחושנית

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 23-07-2007 בשעה 00:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2007, 02:14
  reutcohen reutcohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "כן אחי, "האיכותיות" האלה נפגשות כל יום באותה שעה בפארק עידנים"

"כי רוב הבנות בגיל הזה מתנהגות כמו מפגרות ושרמוטות"

סליחה??.. למה ניראה לך?? זה שלא ייצא לך להכיר אחת "איכותית" או וואטאוור לא מצדיק את הדעה השוביניסטית הזאת, מה קשור בכלל?? כניראה שלא ייצא לך לפגוש הרבה בחורות ולהעיד עלייהן שהן "איכותיות" וזה מכמה סיבות: או שאתה לא יודע איפה לחפש, או שאתה פשוט שוביניסט

ואגבב.. גם בנים "איכותיים" כמו שאתם קוראים לזה, קשה מאוד למצוא, אז אולי כדאי שתתחילו בכם לפני שאתם מחפשים בנו "איכות".

ולאותו בחור מתוסכל שלא מוצא בנות "איכותיות", זה ממש נחמד לשמוע שזה מה שאתה מחפש אצל מישהי, איכות, ולא סתם עוד אחת. ובקשר לשאלה שלך, איפה אפשר למצוא, אז התשובה היא: בכל מקום, אתה פשוט מפספס אותן. אותן בחורות "איכותיות" הן דווקא אלה שלא ממש בולטות, ואולי פיספסת הרבה הזדמנויות בגלל שהמראה החיצוני לא לטעמך או סיבה אפשרית אחרת, אבל במקום לשלול ולהתייאש, פשוט תנסה לזרום עם מישהי שטוב לך איתה, גם אם היא לא ממש לטעמך, יופי זה לא הכל

בהצלחה בחיפושים
ישן 24-07-2007, 19:43
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
חחחח, לקחת את זה קשה מדי :)
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי reutcohen שמתחילה ב ""כי רוב הבנות בגיל הזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי reutcohen
"כי רוב הבנות בגיל הזה מתנהגות כמו מפגרות ושרמוטות"

סליחה??.. למה ניראה לך?? זה שלא ייצא לך להכיר אחת "איכותית" או וואטאוור לא מצדיק את הדעה השוביניסטית הזאת, מה קשור בכלל?? כניראה שלא ייצא לך לפגוש הרבה בחורות ולהעיד עלייהן שהן "איכותיות" וזה מכמה סיבות: או שאתה לא יודע איפה לחפש, או שאתה פשוט שוביניסט

ואגבב.. גם בנים "איכותיים" כמו שאתם קוראים לזה, קשה מאוד למצוא, אז אולי כדאי שתתחילו בכם לפני שאתם מחפשים בנו "איכות".

שמעי, מה שאמרתי נכון לצערך ולצער כולנו, כי כשאני הייתי בבית ספר, כן, רוב הבנות מפגרות, לא שכלית, אלא התנהגותית ובאופי, יפה שחלק מהן חכמות אבל מתנהגות כמו סתומות, שוב פעם הרוב, לא כולן אבל הרוב, הרוב זה אומר 50% ומעלה ואם לא אז מינימום 40% מהילדות שנמצאות בביתספר מתנהגות ויש להן אופי של ילדות, זה כולל את כולן מגיל 0 עד 18-19. מה לעשות?
תביאי לי מישהי עד גיל 19 שאיכותית, ותגלי שהיא קיימת אחת מתוך 5 בנות בגיל שלה במקרה הטוב במקרה הרע 1 מתוך 10..

ובקשר לבנים איכותיים, לא יודע ולא אכפת לי אם הם איכותיים או לא כי להזכירך, כמעט הרוב המוחלט של יחסי בנים בנות, מתחילים מכך שבנים מתחילים עם בנות ולא הפוך, את מבינה עכשיו למה אתן צריכות להיות איכותית בדר"כ, כי אנחנו לרוב מתחילים איתכן, אם זה היה הפוך בטח שללא ספק דעתי היתה שאנו צריכים להפגין איכות, אבל לרוב הכדור בידיכן..
ישן 31-07-2007, 08:50
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמו שהבטחתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idapal שמתחילה ב "מתוסכל...איפה יש בנות "איכותיות"?"

אני מגיב לך פה בקשר לאשכול העדכון שפרסמת http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=337609 שאגב אתה פשוט יכול לכתוב את אותה הודעה שוב פה למען הסדר הטוב

בכל מקרה קודם כל אני שמח לראות שהצלחת למצוא בת "איכותית" שעונה לדרישות שלך ולשאלה שלך
לדעתי הכי טוב לצאת לבית קפה מכמה סיבות קודם כל זה מקום ציבורי כך ששניכם תרגישו בנח בניגוד לאם תגיעו לבית שלך או שלה ואז אחד הצדדים לא ירגיש הכי נח (לא חייב אך קיים סיכוי סביר)
סיבה נוספת היא שבבית קפה יחסית שקט בדרך כלל אין מוזיקה כמו בפאבים וזה נועד יותר לדיבורים ואוכל
וזה בהחלט עדיף מסרט למשל כי בסרט אתה שקוע בסרט ולא בבת זוגתך החדשה ובמיוחד אם יש בנוסף להכרות החדשה גם חויות מהטיול אז נושאי שיחה לא יגמרו לכם כנראה

שיהיה בהצלחה ותעדכן (ובבקשה באשכול הזה ולא לפתוח חדש )
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 02-08-2007, 14:42
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
עדכון: מצאתי בת איכותית!! עכשיו איך בדיוק הכי כדאי להתחיל איתה?

טוב הסיפור (איך שהיכרתי אותה) הוא כזה:
הכרתי אותה כבר באוקטובר בשנה (אם אני לא טועה) אצל ידידה שלי אבל לא ממש פיתחתי איתה קשר...אחרי זה בל"ג בעומר דווקא פיתחתי איתה קשר (היא באה עוד פעם עם הידידה שלי) ולקחתי את המספר שלה - והבעיה פה הייתה שבאותו שבוע הייתה מתכונת בהיסטוריה ולא היה לי זמן להתקשר והתפדחתי להתקשר אליה אחרי שבוע ושהיא פתאום לא תזכור אותי.....בקיצור לפני כמה ימים היא הייתה ביומולדת של אותה ידידה שלי (הן חברות די טובות) ואז כשדיברתי איתה גיליתי כמה יש לנו במשותף - אוהבים טיולים, מסתובבים עם חברים עובדים כל הזמן וכו'...
בקיצור לסכם את זה - גם נראית טוב גם איכותית וגם חברמנית...מה אפשר לבקש יותר מזה? חחח
זה אומנם לא שכבר נדלקתי עליה אבל איך אפשר לפספס כזאת הזדמנות לא?

עכשיו לעניין....היא חוזרת בחמישי מאילת....אני נוסע מחר ליומיים לכינרת.....קבענו שאחרי זה ניפגש ונספר חוויות....
והשאלה היא: איפה הכי כדאי לקבוע איתה (תיכף אני אסביר למה אני שואל את זה): בבית קפה? סרט? בבית שלה/שלי? או משו אחר? אולי סרט ואחרי זה בית קפה? ואיך להתקדם אחרי המפגש הזה?
ההתלבטות שלי נובעת מהעובדה שאני מחפש לא להיות מהיר מדי ולא איטי מדי, זתומרת יש את הבנות האלה שומרות "מה אבל אנחנו בקושי מכירים" ויש את אלה שאם לא תהיה מספיק מהיר תהפוך לידיד הכי טוב ולא לחבר (תכל'ס אנחנו מדברים רציני רק שבוע).....יכול להיות שהשאלה הזאת נובעת גם מהחוסר ניסיון שלי סך הכל הייתה לי רק עוד חברה אחת..וגם היא התחילה איתי....

ו...עושה רושם שהיא לא תתנגד לקשר עם מישהו....היא די פתוחה (כאילו היא מדברת עם כולם בחופשיות...יותר נכון היא מדברת די הרבה חחח)

אז....עצות חברים...בתודה מראש (אני אענה פה רק בחמישי בבוקר נראה לי)
ישן 03-08-2007, 23:16
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי idapal שמתחילה ב "עדכון: מצאתי בת איכותית!! עכשיו איך בדיוק הכי כדאי להתחיל איתה?"

איזו טעות עשיתי....צריך עזרה

היום דיברתי איתה בטלפון...אמרתי לה "נו אז מתי אני רואה אותך? הרבה זמן לא ראיתי אותך..." אז היא אמרה "אה תודה איזה חמוד..." "אני מתאר לעצמי שאת" ואז היא השלימה אותי "אישה עסוקה...גם אתה?" אז עשיתי "אני תמיד מצליח לפנות זמן לאנשים חשובים...אז בקיצור מבחינתי תגידי לאן את רוצה מתי הכל אני כבר אבוא"....אבל אז היא אמרה "חח טוב....אבל אתה יודע לא חייבים להיפגש רק שנינו אפשר לדבר גם עם...." ובקיצור נכון לעכשיו היא תדבר עם כמה חברות שלה שאני מכיר ותארגן מפגש.......למה לא הדגשתי באותו רגע את הנושא של להיפגש לבד?? לא יודע. אני גם שואל את עצמי...הייתי מטומטם לרגע....מה לעשות......
בקיצור קרה מה שקרה....אבל מה עכשיו? בבקשה תעזרו.....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר