לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2007, 21:02
  ProgrammerX ProgrammerX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "התשובה נמצאת בהודעה שכתבת."

אני לא ממש צריך מחשב למשחקים זה היה לידע כללי, אני פשוט נוסע הרבה אז אני צריך מחשב נייד. כרגע יש לי מחשב של Acer שפרטים עליו ניתן לראות כאן: http://www.ciao.co.uk/Acer_Aspire_1652WLMi__6480465
והמחשב שאני מתכוון לקנות הוא:

קוד:
‎HP Model ‎‎DV-6510‎‎ CPU‎‎‎ - Intel® Core 2™Duo Processor T7300,4MB L2 Cache,2.0GHz,800MHz FSB‎‎ Memory‎ - ‎2048 MB (2 x 1024 MB)‎‎ HD‎‎ - 120 GB (5400 rpm)‎‎ Display - ‎‎15.4” WXGA High Definition BrightView Widescreen (1280 x 800)‎‎ GPU‎‎ - Intel® Graphics Media Accelerator X3100‎‎ Optical Device‎ - ‎Lightscribe Super Multi DVD Writer (+/-R +/-RW) with Double Layer support‎‎ Wireless‎‎ - Intel® PRO/Wireless 3945 802.11a/b/g Integrated Wireless LAN‎‎ Bluetooth‎‎ - Yes‎‎ Card Reader - ‎‎5-in-1 integrated Digital Media Reader for Secure Digital cards, MultiMedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro, or xD Picture cards ‎‎ Fingerprint reader - ‎‎yes‎‎ Integrated Camera‎‎ - Yes‎‎ Remote Control‎‎ - Yes‎‎ OS‎‎ - Genuine Windows Vista™ Home Premium‎‎ Weight - ‎‎3.1 kg (6.87 lbs)‎‎ Battery‎‎ - 6-cell Lithium-Ion (Li-Ion) battery ‎‎ Warranty - ‎‎1 year, carry in, parts and labour‎

במקור המחשב בא עם 1024mb זיכרון פנימי אבל אני מוסיף ל- 2048mb.
מה דעתכם עליו?

"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his" - General George S Patton

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 13:26
  ProgrammerX ProgrammerX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "סליחה, אם משחקים זה לא הקטע אז בשימוש לא כבד חיי"

המחשב שלי כרגע מחזיק בשימוש רגיל (אופיס + אינטרנט) כשלוש שעות עם הסוללה (והוא בן שנה וחצי) ואני לא ממש חושב שה- AMD יחזיק הרבה יותר מזה, אולי חצי שעה מקסימום.

בנוסף, הבנתי שפלטפורמת Santa Rosa החדשה של אינטל הרבה יותר טובה ממה שיש ל- AMD להציע, מה גם שאינטל מספקת יחד עם המעבד את כל ה- Chipset וב- AMD לעומת זאת ה- Chipset מסופק ע"י גורם שלישי (כדוגמת nForce של NVIDIA).

ושוב, כמו שכבר אמרתי חייבת להיות סיבה טובה לזה שהמחשבים מבוססי AMD הרבה יותר זולים מהמחשבים מבוססי INTEL, כי אין דבר כזה "סתם" - לכל דבר יש סיבה.

כעיקרון אני מתכוון להריץ על המחשב Windows Vista עם אופיס 2007 ותוכנות כמו Orcad, Photoshop ו- Visual Studio. בנוסף, אני מתכוון להשתמש ב- Virtual PC על מנת להריץ את Windows XP כאשר אני עובד (על מנת שלא לזבל את מערכת ההפעלה עם כל מני תוכנות שלא צריך ליום יום). בגלל זה אני חושב שעדיף לי לבחור בכל זאת INTEL ולא AMD.

"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his" - General George S Patton

ישן 26-07-2007, 18:39
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
הכוונה למידת העומס המוטלת על המעבד
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "לדעתי כל התוכנות שכללת הן לשימוש כבד."

האם רוב הזמן הוא קרוב ל 100% מאמץ או להיפך, רוב הזמן הוא במנוחה קרוב ל 0 אחוזי ניצול מעבד.

כם תוכנה ככבדה שדורשת הרבה זכרון לא מטילה עומס בלתי פוסק על המעבד, למשל פוטושופ,
רוה הזמן עושים פעולות שלא מטילות עומס (אן סתם חושבים מה לעשות הלאה) ומידי פעם מטילים
עומס, במשחקים חדשים או בהצגת סרט HD (ללא סיוע בחומרה) מוטל על המעבד עומס בלתי פוסק
(אפילו לשניה אחת) למשך זמן רב.

כאשר ניצול המעבד גבוהה מעבדי אינטל לניידים יעילים יותר בניצול חשמל, כאשר רוב הזמן המחשב
במנוחה (ומנוחה זה כולל מצב שפוטושופ ו vs ומה שלא יהיה פתוחים, ניצול זכרון איננו עומס על
המעבד) מעבדי AMD יעילים יותר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר