לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2007, 09:13
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
אתם חושבים שקשר יכול להתפתח מידידות?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 17.5 .

להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

אני בן 17 וחצי ונדלקתי על מישהי. אני לא הטיפוס שנדלק מהר ובטח לא הטיפוס הרומנטי ובנוי לחברה ומחוייבות..אבל אני מסתובב עם בנות וכו'.. פשוט לא אוהב את הקטע של המחוייבות.

בשביל שיהיה נוח להבין אותי אני אקרא לזאתי שנדלקתי עליה X ולידידה שלי Y
anyway, דיברתי עםY (שהיא כמו שאמרתי ידידה טובה שלי, וחברה של X) והיא אמרה לי שX מתה עליי ואוהבת אותי אבל בקטע של ידיד והיא לא חושבת שהיא בעיניין של משהו אחר.

השאלה שלי היא- אתם חושבים שקשר יכול להתפתח מידידות? אני לא מדבר על ידידות נפש כל כמה שנים.. אלא ידידה רגילה.. כזאתי ש"סתם יש לכם קצת יותר מדיבור איתה"

תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2007, 10:18
  reason reason אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "אתם חושבים שקשר יכול להתפתח מידידות?"

במילה אחת :כן.
באריכות: אם לא הגעתם עוד למצב של ידידות נפש, ואתם סתם ידידים שניפגשים מידי פעם אני לא רואה שופ סיבה שלא תנסה, כי גם אם לא יילך זה לא שאתה מסכן ידידות נפש.
לפי דעתי הדרך הכי טובה להכיר מישהי זה דרך ידידות, ככה אתה מכיר את הבן אדם באמת ולא מה שהוא מנסה להיות בשביל לעשות רושם, חוץ מזה שאתה צריך לקחת את כל מה שX או Y אומרת בערבון מוגבל (שכחתי מי זאת הידידה שאתה לא רוצה), משני סיבות:
1) לכל בן אדם יש את האג'נדה שלו, ואתה לא יודע את שלה.
2) מי אמר שאם היא שאתה רוצה, רוצה אותך בחזרה הייתה רצה לספר לה, אולי היא מתביישת או שאולי היא בכלל לא חשבה עליכם בקטע, משהו שהיא תחשוב עליו כשתדבר איתה.

קיצר מה שאני מנסה להגיד לך, זה שאין מה להתבייש . דבר איתה יילך יילך לא יילך לא הפסדת כלום אבל לפחות לא תחיה בתחושה של מה היה אילו.

והמוןןן המון בהצלחה....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר