לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2007, 17:52
  gremlinx gremlinx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.01
g5- חווית קנייה מנועה

הזמנתי ביום ראשון את העכבר בנוסף ל ocz 600 . הספק מחירו בשוק בין 550- 660 ובנועה היה מבצע של 480 שקל ואמרתי למה לא, הרי אני ממילא עכשיו קונה מחשב חדש( q6600, 8800gts 640mb) אז צריך ספק איכותי שיחזיק ושמעתי עליו המלצות טובות מה גם שהמחיר היה ממש זול בהשוואה למחירו הרגיל. באתי להזמין וראיתי כי המשלוח 50 שקלים אז הסתובבתי באתר לראות מה עוד אפשר לקנות על מנת לחסוך וראיתי את ה g5 במחיר של 225 אם אינני טועה.
בכל מקרה אמרו תוך 3 ימים מגיע ואכן הגיע תוך 3 ימים, השירות בטלפון ובמיילים היה מהיר מאוד ( בקרוב אני אעלה ביקורת על קנייה ב iqpc והם פשוט מעולים בשירות, אני התכתבתי איתם במייל ובטלפון עד שהחלטתי מה אני קונה מהם ) בכל מקרה העכבר הגיע והוא פשוט מהמם. עד עכשיו הייתי עובד עם הלוגי'טק vx עם הנייד אך לאחר עבודה ממושכת הוא איננו נוח יותר מידי בעיקר מפני שהוא יחסית קטן,אז בזמן האחרון שאין לימודים והנייד בבית עברתי לעבוד עם לוג'יטק אופטי פשוט לבן וטוב שעושה את העבודה נאמנה אבל החלטתי להשתדרג בגלל המחשב והג'י 5 הזה פשוט מדהים. בהתחלה היה מעט קל לי מידי אז הוספתי את כל המשקולות ואני מאמין שעם הזמן אני אמצא את המשקל שנוח לי. אבל העכבר נורא נוח מבחינת גודל ואחיזה וגם המשקולות מוסיפות עניין.
הספק עצמו מגיע באריזה סגורה כמו העכבר ועליו האמת אין מה להרחיב. עשו עליו ביקורות נרחבות בעולם הוא נראה מרשים והוא איכותי, החיסרון הגדול שלו זה שהוא איננו מודולרי ואין לו pcie2 שיש לחלק מהספקים וגם אין לו חיבור 8 פינים ל ati 2900xt. אלה החסרונות שעולים לי בראש,אבל אמור להיות ספק מעולה ואמין ובייחוד במחיר הזה, אז מחר אני מתקדם מקולר מאסטר 430 (400) וואט לocz 600 (580) וואט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2007, 18:15
  gremlinx gremlinx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "תתחדש :)"

אני מחכה לשבוע הבא שאני אשאיר את המארז ( cm stacker) שלי עם הספק והם ירכיבו לי את המערכת החדשה וסופסוף אחרי 4 וחצי שנים אני אוכל להריץ משחקים בכיף. זה הבעיה של הצבא שזה מעכב את היותך גיימר, בקושי יש לך זמן בבית, פעם בשבועיים-שלושה. ועכשיו בתור סטודנט גם אין הרבה זמן אבל עכשיו כאמור קיץ וזה הזמן להרכיב ולהשקיע במחשב שישרת אותי כמה שיותר זמן כי במהלך השנה אני לא צופה החלפת רכיבים, מה גם שמה שבניתי עלה בצורה מכובדת ואמור להחזיק די הרבה זמן. q6600+bt, p965 ds3, 2 gb ocz 800mhz, 8800gts 640mb
ומסך אני עוד בדילמה בין 20 ל 22 אינטש, נראה בסוף, בינתיים יש לי 15 ו 17 אינטש אבל צריך מסך אחד נורמלי בשביל לשחק.
בכל מקרה תודה, ושיהיה המחשב החדש נעלה תמונות של כל ה rig
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר