לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2007, 20:39
  hmmm hmmm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.07
עזרה וייעוץ

היי.

סיימתי יב' השנה, ונולדתי במרץ 89. באופן עקרוני הייתי אמור להתגייס באוגוסט.
יש לי קב"א 53 (לא יודע כמה הדפ"ר), ועשיתי מבחנים למודיעין אלקטורני בכיתה יא', שזמן מה לאחר מכן קיבלתי זימון לראיון למודיעין אלקטרוני. אנשים שונים אמרו לי שזה מועפן ובראיון עצמו זה גם נשמע לי מועפן, אז ויתרתי על זה. בספטמבר אשתקד, בתחילת יב', התחלתי לקחת את התרופה "רואקוטן" (לא רלוונטי אם אתם מכירים אותה או לא), וזאת תרופה שהופכת אוטומטית את הפרופיל שלי ל-24.

התלוננתי על לא מעט דברים בצו הראשון (כאבי גב, ברכיים), והייתי בטוח שאני אקבל פרופיל עורפי (45\64). להפתעתי, לפני כמה ימים הייתי בצו בבקו"ם, שם נאמר לי שהפרופיל שלי, לאחר שאסיים את הטיפול בתרופה (אמצע ספטמבר), יהיה 82.
כמה דקות לאחר מכן ניגש אליי אחד החיילים ואמר לי שתאריך הגיוס שלי הוא ה-7.10, שהוא כלל צה"לי.

השאלה הראשונה שלי היא לאן תאורטית יכולים לשלוח אותי.
השאלה השנייה, במידה ואני לא מעוניין לשרת ביחידה קרבית, היא כיצד אני יכול להוריד פרופיל ל-45 או 64 (אני פשוט לא הטיפוס הקרבי [אשכנזי מניאק ;-}] ואני חושב שאני יכול לתרום יותר בדרכים אחרות).
השאלה השלישית היא האם יש טעם לבקש להתמיין ליחידה כלשהי, לאן אני יכול לבקש להתמיין ולאן אתם ממליצים לי לבקש להתמיין.

תודה :>
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:46

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר