לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2007, 23:23
  Silver Shadow Silver Shadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idapal שמתחילה ב "מה לעשות כדי לא להתרגש בטסט?"

כאחד שהתרגש בטסט ראשון וקיבל ברקס כמעט על ההתחלה
בטסט השני התרגש ונהג יופי ועדיין לא העבירו אותי בגלל שאני "נסעתי יותר מדי לאט לפני מעגל תנועה" ובטסט השלישי המורה נהיגה שלי התקשר אליי במפתיע ואמר שהטסט שלי עוד איזה שעה כי קרה משו אז באתי בהפתעה ועברתי אותו...

בתאכלס הטסטים 60 אחוז תלוי בבוחן אם הוא בא בגישה רעה לא יעזור (ראה טסט 2)..אם הוא בא במצב רוח טוב זה יכול לעזור יותר (כמובן שאם אתה נוהג לא זהיר ועקום אז לא יעזור לך כלום...)

העיקר לא לחשוב לפני טסט על הטסט עצמו! אני יודע שממש קשה אבל נסה להעסיק את עצמך לפני הטסט(שלא תהיה עייף אבל) ואז פשוט תבוא אליו תשלב להילוך ראשון וסע לשלום

מקווה שתעבור,בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2007, 15:51
  מקסימוס לאופילדיס מקסימוס לאופילדיס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idapal שמתחילה ב "מה לעשות כדי לא להתרגש בטסט?"

למען האמת אין כזה דבר לא להלחץ בטסט כי זה משהו שפשוט יקרה אבל אני אומר לך מנסיון שאחרי 5 דקות בערך של נהיגה אתה תראה שהשד הוא לא כל כך נורא ופשוט תעשה את שלך תתרכז היטב בפעולה הקרובה שאתה צריך לעשות ואז בלי לשים לב הטסט כבר יגמר.
גם אל תתיחס לטסט הפנימי כי זה בסך הכל פרוצדורה שנועדה להוציא ממך 50 שקל למנהל של הבית ספר, גם לי הטסט הפנימי היה קסטרופה ובכל זאת נהגתי יחסית יותר טוב בטסטים האמיתיים.
ועוד דבר זה הכל תלוי בטסטר בראשון אני נפלתי על טסטר מניאק שכל הזמן העיר לי ובשני קיבלתי טסטר שהוא באמת יצא גבר והעביר אותי.
ישן 28-07-2007, 23:03
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

אל תיקח תרופות, זה רק לאנשים שלא יודעים ולא רוצים לשלוט בעצמם. (עכשיו כולם יקפצו עלי), למען השם, ביג דיל, זה רק טסט, אנשים עושים מזה יותר מידי בלאגן.
לכל אחד יש לחץ בטסט, אבל אפשר לעבור בעבוע בוע עם לחץ.
בטסט הפנימי שלי נהגתי גרוע, ממש ממש, אבל הוא העביר אותי בחליק.. אמר שאני צריך עוד שיעורים
אז לקחתי עוד 9 שיעורים, וניגשתי לטסט, עברתי ראשון, ולא אצל טסטר קל, הוא הכשיל את זאת שהייתה איתי והיא נהגה אחלה.
בסך הכל זה שילוב של מזל ועירנות.. וכמובן הבנה של חוקי התנועה.
לחץ לא משחק פה, אלא אם כן הוא מוגזם ואז הוא משפיע על העירנות שלך.
I'm praying
Dear lord above

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:15

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר