לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2007, 21:23
  משתמשת נקבה הגרייי מנהל הגרייי אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, וגם לוחות | המנהלת הכי חיה שיש..

חבר מתאריך: 17.10.06
פרוייקט חדש עקב חוסר פניות בפורום. שתפו בסיפור מרגש שקשור לחיית המחמד שלכם

נעשה פה קצת יבש לאחרונה, ולכן נתחיל בפרוייקט חדש:

שתפו בסיפור מרגש מיוחד או סתם מעניין על חיית המחמד שלכם:

אני אתחיל:
עד לא מזמן היה לי חתול שחור..
לשכנים היה גם חתול שחור באותו גודל בדיוק כמו שלי, שלמה, החתול שלי היה יוצא החוצה חופשי..
יום אחד שמעתי קרב חתולים בחוץ ואני ולוזון הכלב שלי יצאנו לראות מה קורה, וראינו שני חתולים שחורים הולכים מכות..
לוזון ישר רץ לכיוון, שלמה החתול בדיוק התחיל לרוץ לכיוון לוזון ואחריו החתול השחור השני.
לוזון בלי להתבלבל קפץ מעל שלמה ורדף אחרי החתול השחור השני והבריח אותו על עץ..
סתם לידע כללי, אני לא יכולתי להבחין בין שני החתולים, הם נראו בדיוק אותו הדבר, אבל לוזון כן הבחין..
אהבה בין כלב לחתול..
עכשיו תורכם

נערך לאחרונה ע"י הגרייי בתאריך 23-07-2007 בשעה 21:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2007, 14:40
צלמית המשתמש של yoav556
  yoav556 yoav556 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "פרוייקט חדש עקב חוסר פניות בפורום. שתפו בסיפור מרגש שקשור לחיית המחמד שלכם"

לי יש דווקא שני סיפורים משותפים...

לפני כשנתיים בערך הונדה ועדן הסוסות שלי המליטו כל אחת בהפרש של שבוע..
יצאו סייח להונדה וסייחה לעדן מדהימים..
אני כבר בניתי תכניות לעתיד איתם הייתי מאושר עליהם עד הגג...

ואז בשבוע אחד שניהם חזרו למעלה..

הסייח של הונדה חטף קוליק ..עשיתי הכל ישבתי לידו ימים שלמים וטיפלתי בו..מה שבעצם הרג אותו היה הוטרינר שלא שהיסתכן ולא רצה לתת לו אנטיביוטיקה..לא יודע למה..הוא ביקש אחרי זה שנה כמעט סליחה ואמר שהוא עשה טעות..סלחנו לו על הכל.

בזמן שהסייח של הונדה שכב חולה,עדן והסייחה שלה היו במרעה.יום אחד שנסעתי לשם לבדוק שהכל בסדר קלטתי מרחוק סייחה עומדת לבד,פצועה. זיהיתי אותה ידעתי שהיא שלי..(המרעה ענק יש בו בערך 30 סוסים)

הגעתי אליה,ואני רואה שהיא עומדת לבד וצועקת והרגל האחורית שלה מרוסקת ומדממת..

היתקשרתי לאבא שלי הוא בא עם הקרון לקחת אותה,בינתיים הלכתי לחפש את אמא שלה..ומצאתי את כל העדר באיזה פינה מבוהלים ומפוחדים..ידעתי שמשהו הבהיל את העדר בלילה וכנראה בטעות סוס דרך על הסייחה הצעירה..

כמובן שלא הייתה ברירה והטרינר הרדים את הסייחה לנצח..

(הגרי ,לא שמתי לב חשבתי שראיתי שכתוב לכתוב סיפור עצוב..אבל לא נורא יש לי כמה סיפורים מרגשים,בהמשך)

נערך לאחרונה ע"י yoav556 בתאריך 24-07-2007 בשעה 14:43.
ישן 25-07-2007, 07:19
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
טוב אז הנה הסיפור שלי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "פרוייקט חדש עקב חוסר פניות בפורום. שתפו בסיפור מרגש שקשור לחיית המחמד שלכם"

הלכתי לחבר... בזמן שאני הולך אני כזה משתעמם ומתחיל להסתכל אולי תבוא איזה דררה (כי שמעתי להקה קודם)
פתאום! משום מקום בנחיטת אונס או איך שזה לא היה טסה מעלי ציפור גדולה מאוד!!! ישר התכופפתי והסתכלתי
לכל עבר לראות מי מה ואיך קורה, פתאום אני רואה תוכי ורוק וגדול שנחט על תחנת אוטובוס מעבר לכביש!
בהתחלה חשבתי "בטח דררה..." פתחתי בהליכה מהירה כדי לא להבהיל אותו... כשאני מתקרב אני בכלל
רואה שהוא גדול מדררה.. המקור שלו כתום בכלל ולא אדום ושיש לו עיגולים לבנים מסביב לעיניים! לרגע
חשבתי שזו ארה נוביליס! לא ידעתי את עצמי מרוב שמחה כי הוא לא ברח, וכנראה זה אומר שהוא האכלת יד!
רק אחרי שהתקרבתי, ראיתי שזה בעצם סוג של כוניור..
ניסתי להוריד אותו מתחנת האוטובוס (מה שארך דקות ארוכות למה הוא לא הסכים להרפות) ולאחר כמה
מילות הרגעה הצמדתי אותו לחזה שלי כדי שלא יברח, ומיהרתי לחבר שלי! שם גזרתי לו את הכנפיים ונתתי
לו את השם אגד. הוא נשך בלי הפסקה... כנראה היה מפוחד... על כל מקרה, לקחתי אותו הביתה. אמא שלי
ממש לא אהבה את הרעיון... אבל אחרי שסיפרתי לה שמצאתי אותו והוא יכול להיות שווה הרבה כסף, וזה זמני
עד מכירה היא שכחה מכעסה... אגד נשאר אצלי חודשים מספר עד שהחזרתי לו את הביטחון והרגעתי את
הנשיכות שלו.. הטראומה הנפשית שהוא עבר לא נתנה לו לבטוח באיש.. בינתיים גם גילתי למי הוא שייך..
ילד בור שחושב שתוכי זה בובה ונתן לאחים הקטנים שלו להתעלל באגד.. לדפוק לו על הכלוב, לתת לו
מכות עם האצבע על החזה ובכללי להתגרות ולפגוע.. החלטתי שהוא יכול לשכוח ממנו....

בחודשים האלו נקשרתי אליו מאוד... הוא הפך להיות כמו חבר למרות שהוא נשך לא מעט... הוא התרגל אלי
ואני אליו. אבל זה לא יכול היה להימשך הרבה זמן כי הייתי חייב למכור אותו. מכרתי אותו לבחור טוב
שמכרתי לו קוקטייל בעבר וידעתי שהוא מגיע לבית טוב.. אבל אחרי שלושה חודשים הוא גויס לכוחות צה"ל
והודיע לי שהוא חייב למכור אותו.. אז דיברתי עם שכן שלי שהיה מעוניין בתוכי. והנה! הוא היה מעוניין!
אז הוא קנה את אגד ממנו ואני יכלתי לראות אותו כל יום! הבטחתי לעצמי שאני אקנה אותו כשיהיה לי כסף...

היום הוא רוצה למכור את אגד כי אבא שלו חזר מניתוח והוא מרעיש קצת יותר מדי ממה שהוא יכול לסבול..
עכשיו גם יש לי כסף אבל... אני לפני גיוס ואמא שלי ממש לא בכיוון של לחשוב לאשר דבר כזה...
אז מה שקורה זה שאני חייב למצוא מישהו שאני מכיר, שיוכל לגדל את חבר שלי או למצוא לו בת זוג
מינימום בחודשיים הקרובים...

כל הקומבינות האלה ובסוף אני לא יכול לקבל אותו.. עולם מצחיק הא?

ישן 27-07-2007, 11:12
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
אוקי, הסיפור שלי:

לפני כמה חודשים הלכו אמא שלי ואחותי לטיול עם חץ בלילה.
אז היינו הולכים איתו תמיד משוחרר ולא קשור ברצועה כי הוא כלב נחמד ולא נשכן.
בזמן שהם הולכות איתו בשביל, ממולם הגיעו שני אנשים עם כלב מאוד גדול ומשוחרר גם הוא.
ברגע שהוא ראה את חץ הוא נעצר והתחיל לנהום, וחץ כתגובה פשוט התחבא מאחורי אחותי..

אז כמו שאתם בטח מנחשים, הכלב השני תקף את הכלב שלי - הוא תפס אותו בצוואר, ניער אותו.. מה הוא לא עשה!
אחותי התחילה לצרוח כמו מטורפת עד שאנשים יצאו מהבניינים הקרובים ועוד כמה התחילו לצרוח מסביב.
הם ניסו לעזור לנו לשחרר את הכלב - תפסו אותץו, בעטו בו, זרקו עליו חול, הבעלים שלו צעקו עליו - וכלום! אין תגובה, הכלב לא מרגיש שום דבר.
רק אחרי דקות ארוכות הגיע איש אחד שפשוט הרים את הרגליים האחוריות של הכלב הגדול ונתן לו מכה באף,
זה גרם לו רגע לשחרר את חץ שפשוט צנח על הרצפה ולא זז.
אמא שלי אמרה שהוא מת, אחותי התחילה לבכות וההסטריה שם לא הפסיקה.
רק אחרי כמה שניות חץ קם פתאום ותפס טיל לכיוון הבית.
אני שמעתי מה קרה רק אחרי שראיתי את חץ חוזר הביתה עם דם ואת אחותי בוכה וצורחת בו זמנית...

הבעלים של הכלב הגדול סירבו לשלם לנו פיצויים בטענה שגם הכלב שלנו היה משוחרר.
חץ הובא לוטרינר כשהאוזן שלו קרועה, יש לו שטף דם בעין, ויש לו חורים מדממים בצוואר, בגב וברגליים.
הוטרינר מסר לנו שאם הכלב הזה היה נושך אותו טיפה עמוק יותר בצוואר - חץ היה מת.

מאותו יום למחרת כשהייתי לוקת אותו לטיול עצרו אותי אנשים ברחוב שאני בכלל לא מכירה לשאול מה שלומו... חח הם היו נחמדים..
העיקר שבסוף הוא יצא מזה בחיים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר