לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2007, 10:49
  dor_dafna dor_dafna אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל dor_dafna שלח הודעה דרך MSN אל dor_dafna
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "מה ישראלי בעינכם?"

ממממ....

1.לחטט באף בזמן נהיגה
2.פיגועים וזה עצוב שזה גם דבר שזה מאפיין אותנו
3.צה"ל - וחלק מצה"ל זה מלחמת העצמאות שזה דבר מאוד מיוחד בשבילנו
4.לחלק יש התנהגות מגעילה - הורסים את התדמית של המדינה בחו"ל עושים גרפסים מפליצים ככה ליד כולם דווקא ובאירופה קוראים לכולם שם נאצים בלי לדעת איך זה היה להיות בשואה שמסוגלים להגיד ככה
5.קמצנות - כשהייתי בחו"ל אז הייתה לנו מישהי מהקבוצה שהיא ביקשה מהמוכר שימכור לה מגדל אייפל שעולה 27 יורו ביורו 1 :|
6.לחץ - בישראל כל הזמן לחוצים !
7.לגעת בלחם - אני לא מבין למה כולם בסופר חייבים למשש את הלחף אלף פעם

ויש גם דברים טובים.....ישראלים תמיד עוזרים אחד לשני , אם ברחוב מישהו יצטרך עזרה אז יעזרו לו ועוד.....כשאני אזכר אז אני אכתוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2007, 11:39
  psycho59 psycho59 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.07
הכי ישראלי זה "עלי"

אל תדאג "עלי" "סמוך עלי". כל ישראלי פשוט לוקח על עצמו עולם ומלואו ומטיל על עצמו משימות בלתי אפשריות... ועוד תכונה ישראלית זה לדעת הכל ולהבין בהכל. לא משנה על מה מדברים באיזה נושא מדברים ועם מי מדברים, תמיד הישראלי יודע, תדבר איתו על מכוניות הוא יודע תדבר איתו על טילים הוא יודע, על הכל, וכמובן שלרוב זה "יודע" ולא באמת יודע.
אבל הכי יפה בישראל זה שיש מקומות שפשוט יש בהם כבוד, למשל בבית כנסת, זה מדהים איזה סוג של כבוד יש שם, גם לבית כנסת גם לאנשים גם למקום. ולא רק בבית כנסת, גם ברחוב אם רואים מישהו שנפל או אם יש תאונה כולם רוצים לעזור, אין מה לדבר הישראלי אוהב לעזור!
נ.ב: אהה והכי הכי הכי ישראלייי זה לעשות צבא, רק בצבא יש את הישראליות המוחלטת.

"חיוך הוא בסה"כ קו עקום שמיישר את הכל"-ספר חבקוק ולא זוכר את הפסוק

ישן 23-07-2007, 16:37
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אשכול נורמלי לשם שינוי..

יש כמה דברים שמאפיינים חזק תמדינה, לפחות עבורי.
1. הצבא, בשילוב חום של 45 מעלות עם המדים הכהים הכי מגעילים שיש בעולם שסופגים חום כמו תחנה סולארית פרטית, עם החול המדברי שאתה נושם.
2. הגז המשכר הזה שיוצא מהאגזוזים החמימים והנעימים מהאוטובוסים של תל אביב, שוב, בשילוב של חום 40 מעלות..
3. לנסות לתפוס טרמפים כשאף ישראלי מניאק לא עוצר..
4. כוסיות ישראליות שהולכות בקיץ עם חצי חולצה שכמעט נקרעת להם מרוב הציצים שמתים לצאת החוצה, למרות שהם כבר כמעט בחוץ כפי שהישראלית אוהבת להתבלש ולעשות זיקפות לאנשים ברחוב..
5. שמאלנים.. זה גם מה שמייחד את המדינה שבאף מדינה אחרת לא יהיו בה כאלה שיסכימו לממן את ספרי לימוד הנכבה לילדים בבתי הספר..
ישן 29-07-2007, 00:41
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

ישראלי הוא:
אף ארוך, נמוך, שעיר, עם קול של סוטה מין, התקרחות בגיל מוקדם, חושב שהוא הנהג הכי טוב בעולם, חושב שהוא השתיין הכי טוב בעולם, חושב שהוא הבנאדם הכי מוסרי בסביבתו, חושב שהוא נראה טוב למרות שהוא נראה כמו הרצפה, מרגיש גאווה כשהוא אומר לבנות מחו"ל שהוא מישראל למרות שהוא לא יודע שזה turn-off רציני, מחזיק מעצמו צדיק אבל את המצוות הבסיסיות של עשרת המצוות הוא לא שומר, מרגיש גאווה שהוא מגיע בחו"ל לאיזו מסעדה פרוורית שקטנה עם אישתו עם הטלטלים והחימצונים, הבן עם התספורת "פסים בצדדים", המתבגר עם תספורת אלוויס, ובכל מקום עצבני על זה שהוא התחתן ומוצא את עצמו לעיתים קרובות אומר לילדים שלו דברים כמו "אני אשפד אותך", "אני נשבע לך שאני הולך להרוג אותך" (ואני מזכיר, הוא טוען שהוא צדיק גמור), "אני אכפכף אותך".
מסוגל לעשות על האש בכל מקום על הגלובוס, אפילו באיזה חור באלסקה.
מרגיש צורך לעיתים קרובות לשנות דברים לפי האינטרס שלו, למשל פסוקים מהתנ"ך של "צדיק באמונתו יחייה".
אני יכול להמשיך עד מחר.. כל זה על פי מחקר ששהיתי יומיים בחוף בכנרת ליד ישראלים ממוצעים. ו.. בילוי יומיומי בכבישי ישראל.
I'm praying
Dear lord above

נערך לאחרונה ע"י Dutchy בתאריך 29-07-2007 בשעה 00:44.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:42

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר