לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2007, 01:46
  mataan123 mataan123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "חח אתה מצחיק. לא הייתי..."

תשמעי סיפור הלכנו לקניון אני היא ואחינית שלי שאני הכי אוהב בעולם בת 10 בקיצור הידיה שלי החליטה שאני הבטחתי לאחינית שלי מקדולנס וממש נדנדה לי ואחינית שלי בכלל לא רצית(אמא שלי הכינה אוכל במיוחד שנאכל בבית במקום סתם לזרוק כסף בקניון ) והידידה לקחה אותי בכוח למתחם של האוכל בקניון אז בדרך קניתי לי בורקס והיא לקחה אתהחינית שלי והתחבאה איתה אחינית שלי סמכה עליה בקיצור אני מתקשר והיא אומרת לי בתנאי שתקנה לה ואני הייתי עצבני שעוד רגע הייתי מפרק לא תצורה וקיצור אחינית שלי אמרה לי איפה היא באתי אליה היא אמרה לי באוזן שהיא משוגעת(הידידה כאילו) ואמרתי לה(לידידה) שהיא ממש דפוקה והלכנו(בלעדיה תפסנו אוטובוס והיא לא הספיקה) בקיצור זהו לא יודע מה לעשות חוץ משלום שלום לא נראה לי שאני אדבר איתה אין לה ערך לכסף לחיי אדם לכלום נראה לי שאני אסיים את הקשר בלי להגיד ביי...... אז עכשיו מה את אומרת ושום דבר פה לא פיקטיבי הכל אמיתי

נערך לאחרונה ע"י mataan123 בתאריך 09-08-2007 בשעה 01:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2007, 02:02
  mataan123 mataan123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "עם הזמן תענה פחות לטלפונים..."

הבנתי..שמעי הרעיון שזרקת לי פה נשמע לי טוב בכלל היא העירה אותי ואני שונא אותה עכשיו אני חושב שאני שם פונקציה בפלא שיסנן אותה בלי שהפלא יצלצל הכי טוב ככה פשוט אין לי בכלל מה לדבר איתה יש לה קול מעצבן היא צועקת כמעט היא נתנה לי כאפה אבל צעקתי עליה אז היא נרגעה ואני לא צנום קזה יש לי גוף גדול רחב אני לא אלים אבל היא מגזימה ואמרתי לה את זה כנראה שהכל ביחד זה כמו עוד פצצה ועוד פצצה ועכשיו זו כבר פצצת אטום נראה לי שמחר היא תתקשר אליי ואני יעשה את זה שיחת פרידה ובגללה רבתי עם הידידה כי טובה שלי יותר מאחים היינו (אבל חזרנו )חבל שהכרתי אותה בכלל ויש לי רק משהו אחד להגיד לך יא בת...... סתם תודה באמת תודה עזרת לי מאוד!!!!!!!!!!!
ישן 12-08-2007, 06:00
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אתה אמרת שאתה מוחק את המספר שלך מהפלאפון שלה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי mataan123 שמתחילה ב "יש לעוד משהו אוליי מהשהו..."

דבר שני: תסנן.
עוד שיטה: אם יש לך או לאחד החברים שלך פלאפון ספייר - כזה ששומרים לרגעים בהם הפלאפון בתיקון וחייבים שיהיה איתנו אחד (לנו בבית יש, כי אנחנו פשוט לא עושים טרייד אין), אז תשתמש בו למשך השבועיים הבאים. תתנהג כאילו הפלאפון שלך בתיקון. שלך יהיה מנותק. תן את המספר לחברים הכי קרובים שלך, להורים שלך, לאחים שלך. בסוף היא תתיאש.
האם היא משתמשת רק בפלאפון שלה להתקשר אליך או משתמשת בזה של חברים? איימת כבר שתגיש עליה תלונה במשטרה?
כשהיא מתקשרת, פשוט תסגור לה את הטלפון בפרצוף. חד וחלק.
כבר היה לנו בפורום שאלה לגבי מקרה של הטרדה, לא רק טלפונית, ולצערי אין הרבה שאפשר לעשות בנושא.
עוד שיטה: יש אפשרות לעייף אותה. אני אגיד לך איך, אבל אתה צריך עזרה של פלאפון אחר: או של חבר שלך או של אבא שלך, או סתם פלאפון של מישהו אחר שמסכים לשתף איתך פעולה כדי לעזור לך. תתקשר לחברת הסלולרי שלך ובקש הפניית כל השיחות שלך לפלאפון אחר. זה עולה קצת כסף, אבל לא יותר מידי. הפנייה זה לא עקוב אחרי. אלו שני דברים שונים. הפניית שיחה פירושו שאם במקרה לא הספקת לענות לפלאפון שלך, אז השיחה מועברת לפלאפון אחר, שם תוכל לענות. לי יש את האופציה הזו. מצד שני, קח את הפלאפון שלך, ותאריך עד למקסימום את הזמן עד שהפלאפון מעביר למשיבון (אתה תבין אח"כ למה). ומה קורה עכשיו? היא מתקשרת. אתה לא עונה, כי את המזהה שזו היא (אני מניחה שבדר"כ הסלולרי לידך תמיד. כמובן שבמקרה שזה מישהו אחר שמתקשר אליך - אתה עונה). היא לא מוותרת וממשיכה לנקץ. עכשיו, ברגע שלא ענית לפלאפון בתוך הזמן שהוא צלצל, באופן טבעי הוא היה אמור להעביר למשיבון, אבל בגלל שעשית הפנייה הוא לא יעביר למשיבון, אלא לפלאפון השני. אז האחר - החבר שלך או אבא שלך (שנקווה שיש לו קול מפחיד ופיוז קצר) יגיד לה לא להתקשר שוב. אחרי הרבה פעמים אני מניחה שהיא תתייאש. אני הצעתי את השיטה הזו
ויש אפשרות עוד יותר טובה לעייף אותה, אבל היא יקרה, וחברה שלי משתמשת בה, כי גם לה יש לפעמים הטרדות, אבל מאנשים שהיא לא מכירה. אני חושבת שזו השיטה הטובה ביותר עבורך, כי היא הכי אמינה. לפי דעתי היא ממש שווה את הכסף ומראה את התוצאות הכי טובות והכי מהירות. והשיטה היא כזו: הפעם תכוון את הפלאפון שלך, כך שכל שיחה - הוא יפנה אוטומטית למשיבון. מי שרוצה אותך - המשיבון אוטומטית עונה. זה באמת מעייף אחרי איזה חודש להתקשר כל הזמן ולקבל משיבון. מצד שני בקש מהחברים שלך קצת סבלנות: אם הם רוצים לדבר איתך, שישלחו לך SMS שהם רוצים שתתקשר אליהם ואתה תחזיר צלצול. או שישאירו לך הודעה במשיבון ואתה תחזוןר אליהם במהירות האפשרית. למה השיטה הזו טובה? כי אם זו היא - היא לא תשאיר הודעה במשיבון. או שכן, אבל הכי חשוב זה שהיא לא תצליח להשיג אותך. אם זו לא היא - ישאירו לך הודעה. בקש מהחבירם שלך להיות סבלניים לחודש. בסוף היא תותש ותתעייף ותפסיק. כך לפחות אני מקווה. אני מקווה שבעקבות זה היא לא מטרידנית יותר חריפה שהיא יודעת איפה אתה גר ויכולה לעשות דברים יותר חמורים. נקווה שהיא סתם עלוקה שלא מבינה שהיא עלוקה.
במקרה הצורך, אולי כדאי להחליף מספר, והפעם לדאוג שהוא יהיה חסוי. אבל אם היא משתמשת בחברים שלך להשיג אותך השיטה הזו לא תעזור.

זהו. מקווה שעזרתי. אלו כל השיטות שעולות בדעתי כרגע.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר