לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2007, 22:22
  ShoQER ShoQER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.07
שאלה חדש פה, אשמח לקבל עצה קטנה

שלום לכם.

טוב אז ככה...אני ולדי ... בן 16 וחצי.
שמעתי שפה זה אחלה פורום וזה אז החלטתי שאני יתייעץ פה.

תראו הסיפור הזה הוא סיפור שנמשך שנתיים...

לפני שנתיים הגיעה ילדה מאוד יפה .... היא עברה בידיוק לבניין שאני גר בו....
היא עברה בחופש הגדול בין כיתה ח' לט'.....
באותו זמן טיילתי עם אחד בשם קיריל שהיה באותו אחד החברים היחידים שלי...אני והוא תמיד הינו ביחד....עשינו למעשה הכל ביחד....
כשאותה ילדה (קוראים לה קסניה) הגיעה קראתי לה, הכרתי אותה לחבר שלי..אני אישית פשוט נדלקתי אליה כמו לא יודע מה...חבר שלי גם ...
אחרי כמה זמן חבר שלי הציעה לה חברות והיא הסכימה ... בהתחלה קצת קנאתי אני מודה...אבל אז הבנתי שאני לא צריך לקנאות....אני צריך להיות שמח בשבילהם...במיוחד בשביל קיריל.
הם היו משהו כמו חודשיים או יותר ביחד...אחרי חודש שהם היו ביחד התחלתי לטייל עם אחד בשם דימה, בלונדיני עיניים כחולות...וממש אחלה של בן אדם..בן אדם שהכרתי אותו עוד מכיתה ו'...
בסוף החופש התחלתי ללמוד בבית ספר אורט...היא בבית ספר מקומי בשכונה שאנחנו גרים בא....
אחרי חצי חודש שהיתי שם הלכתי ועברתי לאותו בית ספר מקומי...קיריל ידע שנדלקתי על קסניה....
והוא חשב שעברתי לאותו בית ספר בגללה (עברתי למעשה בגלל שאורט זה מקום ממש חרא...לפחות לדעתי....)
אחרי כחודש הם נפרדו ומאז עד היום הם בריב...
אני אישית בהתחלה חשבתי הנה הזדמנות ללכת עליה....אבל פשוט פחדתי...
כמו שציינתי קודם התחלתי לטייל עם דימה....דימה בן אדם עם המון ביטחון עצמי...
טיילתי איתו...הוא הכיר לי המון אנשים...המון קבוצות של אנשים....בהתחלה פשוט הרגשתי שאני לא קשור לאף אחת מהן..אבל בסוף התחברתי לרובן.
סיפרתי לדימה על קסניה...אבל לא נגענו בזה כמעט...עברה לה כיתה ט'....
ואז הגיעה כיתה י'....חורף....חודש ינואר....דימה אומר לי את המשפט הבא:
דיברתי עם קסניה...היא אמרה שהיא היתה רוצה שתהיו ביחד.

לפני שהוא אמר לי את זה הינו מטיילים איתם לפעמים...אני דימה קסניה וחברה של קסניה.
סבבה...דימה כזה אומר לה תדברי איתוו (יעני איתי) כי הוא גם דיי רוצה....
בסוף היא לא אמרה מילה....
חשבתי לעצמי סבבה לא רוצה לא צריך...הרי אם היא לא רוצה לדבר איתי אז היא גם לא תגיד כן אם אני יציע לה....ככה עצבנו הכל וזהו...
לאחר מכן הכרנו ילדה בשם קטיה...היתי אז בידיוק בן 16 והיא בת 15 וחצי....נדלקתי עליה בקטנה...אז ניסיתי לאט לאט...הלך עד שחשבתי שעדיף שלא...היא הכירה לי את כל החבורה שלה...
ממש אהבנו את האנשים האלא...עד היום אנחנו איתם...
אחרי שהחלטתישעדיף לא ללכת על קטיה סתם היתידדתי שם עם כולם וזה
הכל טוב וזה עד שאני מכיר את אחותה של קטיה...
בהתחלה סתם מצאה חן בעיני...
אחרי זה לג בעומר....מסיבה רוסית היתי אומר....העיניינים קצת היתחממו שם...אבל לא יותר מידי...
ואז כשהגיעה הקונצרט מרוסיה באהבה הצעתי לה חברות...היא הסכימה...חודש שלם אפילו לא נשיקה נורמאלית....עד שלדימה היה יום הולדת 17....הראשונה מאז שנהינו ביחד ...
זה יותר מחודש למעשה...נהינו ביחד ב17 לחמישי....והיום הולדת של דימה ב28 לשישי...
היה ממש כיף אבל אחרי שבוע התחילו בעיות ... היא שמעה מאיפשהו שאני דלוק ממש על קסניה...
אז נפרדה..אמרתי לה שלא ושכלום וזה...אז חזרנו...אחרי זה קראו עוד בעיות שלא ממש נעים לי לכתוב פה .... ובקיצור כל הזמן נפרדנו וחזרנו...בסוף בפעם האחרונה שנפרדנו היא אמרה שהיא אוהבת אותי ואני אמרתי שאני אותה....זה היה רגע שאני בחיים לא ישכח....זה היה ממש מה שנקרא סערת רגשות....אבל סערה כזאת בחיים שלי לא הרגשתי...
עכשיו אני לשבוע הזה....כשנפרדנו קסניה נפרדה מהחבר שלה...אחרי שחזרנו קסניה חזרה לשלה...
אני ודימה שמנו לב לזה....אבל דימה הוא אחד שרואה הרבה יותר מהישיר....הוא רואה דברים שאני לדוגמא לא רואה...הוא חושב שהיא מרגישה כלפי משהו....
עכשיו לפני יומיים אני מתקשר לחברה שלי והיא אומר שהיא עם שתי חברות שלה בלוד....ואחרי זה 3 החברות האלא שלה נוסעות לתל אביב אבל היא לא....לפני שבועיים היה להם טיול ושם הם הכירו כמה אנשים מפרדס קץ....גם דימה היה שם והוא סיפר לי מה היה וזה...הוא סיפר לי על כל החירמונים וזה אבל הוא אמר שחברה שלי לא עשתה כלום....כאילו היא לא התחילה עם אף אחד ואף אחד לא איתה (אני לא היתי בטיול הזה)...
עכשיו שלשום בערב החברה שלי מתקשרת ואומרת שהיא רוצה להיפרד...הדבר הכי לא נעים שקרה לי זה שנפרדו בפלאפון...זה פשוט הכי פוגע שיש לדעתי.
לא שאלתי למה...לקחתי את זה בסבבה ... או לפחות עשיתי את זה ככה....בלילה אני מדבר עם אחת מאותן חברות שנסעו לתל אביב ושואל מי מה ומו וקיצור למה וזה....
בסוף אני מגלה שדבר הראשון היא כן נסעה....כלומר שיקרה לי...הדבר שאני הכי שונא זה שמשקרים לי.
אחרי זה אני מגלה שהיא נדלקה שם על משהו ובגדה בי...אוקיי סבבה...
אחרי זה אני עוד מגלה שזה שהיא נסעה זה לא השקר היחידי...מסתבר שהיא שיקרה לי כמעט כל אותו זמן שהינו ביחד...חודשיים וחצי נראה לי היא שיקרה לי...היא אמרה שהיא אהבה אותי - שיקרה. היא אמרה לי עוד מלא דברים - שיקרה....וכל זה גיליתי תוך שעה אחת....

היום אני יוצא החוצה .... יושב עם כולם וזה...ואז היא מגיעה...שלום .. סבבה....ישבתי שם משהו כמו עד 9 ... ואז הלכתי הביתה כי לא היה לי יותר מה לעשות שם....לא יכולתי להיסתכל עליה...מאז שהיא הגיעה היא לא אמרה לי מילה...ואני אישית לא יכולתי להיסתכל אליה אחרי כל מה שגיליתי....על זה שהיא שיקרה לי...על זה שהיא בגדה בי....היא לא יודעת שאני יודע...אבל בכל זאת אני חושב שדווקא כן....

קיצור אחרי שהלכתי משם פגשתי את קסניה....שאלה מה קרה...היתי קצת מבואס....אז אמרתי לה שנפרדתי וזה....ראיתי עמוק בעיניים שלה שהיא קצת מבסוטה....אין לי מושג למה...

אני חייב לציין זה שהסיבה שאוקסנה (חברה שלי לשעבר) נפרדה ממני זה בגלל שאמרו לה שאני רוצה להיפרד ממנה....עכשיו היא אמרה את זה לזאתי שאמרה שסיפרה לי את כל האמת...לי אישית היא לא אמרה כלום...אני מפחד לדבר איתה ...

---------------------

דבר ראשון מצטער על כל החפירה הזאת אבל לפעמים אני אוהב לשפוך את כל מה שאני חושב ומרגיש....

דבר שני האם כדאי לי לדבר עם אוקסנה ולשאול מה היא הסיבה....אני פשוט היתי רוצה לדעת מה היא תגיד לי....אם היא תשקר לי עוד פעם או לא...

דבר שלישי...האם קסניה אכן מרגישה כלפי משהו....ואם כן מה עלי לעשות לדעתכם...

סליחה על כל החפירה אבל אני לא במצב הרוח המתאים ...
(לינקין פארק שולט...במיוחד במצבים כאלה ... )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2007, 11:42
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShoQER שמתחילה ב "חדש פה, אשמח לקבל עצה קטנה"

נענה לך לפי הסדר
דבר ראשון, אם לשפוך פה הכל (גם אם זה לא היה הכי מסודר והכי ברור) עזר לך אז כבר יצא מזה טוב וטוב שעשית
דבר שני אם אתה מרגיש ששיחה עם האקסית שלך תסגור לך מעגל ולא תכניס אותך לסרטים חדשים אז אני מציע לך לעשות זאת אך שוב תתחברל מה שאתה מרגיש כי באותו מידה שזה יכול לעזור תזהר לא להכנס לסרטים חדשים כמו האם היא משקרת לי גם עכשיו או שאלות אחרות ולכן צריך לבדוק מה עדיף לעזוב את זה להמשיך הלאה או לדבר ולסגור מעגל ואז להמשיך הלאה
דבר שלישי למה לא להתחיל עם מי שאתה בעצם הכי אוהב, האם זה יכול לפגוע או לסכן משהו או מישהו? לפי מה שהבנתי אין כרגע שום סיבה למה לא להתחיל איתה

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 29-07-2007, 12:49
  ShoQER ShoQER אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ידידי היקר...."

בוא נומר שלא הכי קל לי לדבר עם האקסית...לא קל לי אפילו להסתכל אליה... חשבתי שהיא מלאך... אבל טעיתי... ועכשיו כשאני חושב על זה לפעמים ראיתי בפלאפון שלה תמונות כמו שכתוב אליהם דברים כמו "נולדנו בשביל לבכות" "חיים בלי אהבה יותר קלים" וכו'... לא ממש התייחסתי לזה.... אבל עכשיו יש מצב שזה היא אמור לומר לי משהו? כי לפעמים הסתכלתי על התמונות האלא והיא היתה ממש מאחורי גם היסתכלה....וראיתי איזשהו מבט שלא יכולתי להסביר אותו...

עכשיו היתי אצל חבר שלי....הוא אמר שבפעם הראשונה שנפרדנו הוא דיבר איתה וזה...הוא שאל אותה למה בכלל היתם ביחד...הוא שאל אם היא הרגישה משהו כלפי....היא אמרה "תראה, כשהכרתי אותו חשבתי שהוא חמוד...חשבתי שהוא נחמד....אבל לא הרגשתי כלום....כשהוא הציעה לי חברות הסכמתי כי חשבתי שיתפתח רגש כלשהו...אבל כלום..."

אותו דבר אמרה לי החברה הכי טובה שלה כשנפרדנו בפעם הראשונה....לא יודע למה אבל פשוט לא היתייחסתי לזה ביתר רצינות....אבל עכשיו אני נזכר בכל רגע טוב ורע ופשוט מבין עד כמה שאנשים צדקו ואני כמו מפגר פשוט לא התייחסתי לאף אחד....פשוט היתי עיוור....

על קסניה אין לי שום כוונה ללכת ... חשבתי על זה וזה פשוט משהו פסיכולוגי... כאילו יש מצב שהיא אהבה אותי או חיבבה או לא יודע מה... והיא פשוט כל הזמן אמרה לעצמה שהיא נגיד אוהבת אותי...כשאומרים לעצמך כל הזמן משהו זה נכנס לתת מודע... הרגש עבר וזה מאה אחוז... אבל היא כנראה פשוט היתרגלה... כך שאם נהיה ביחד, אנחנו נחזיק שבוע גג כי הרגש עבר.... היא לא באמת כבר אוהבת ... היא פשוט רגילה....

הדבר האחרון שאני ממש מתלבט אליו זה האם לדבר איתה או לא....אולי באמת אני נכנס לסרטים מזה שאני חושב שהיא שיקרה לי אז אז היא תשקר לי גם הפעם....קיצור אני לא יודע...בתכלס אני חושב (מקווה) שאני יודע את האמת אליה....או לפחות בנושא שאני רוצה לדעת.... השאלה היא האם היא תמשיך לשקר לי.... והאם כדי לי לומר לה שאני יודע את האמת....

מצד אחד זה הגיוני מה שחברה שלה סיפרה לי....שהיא שיקרה לי כל הזמן הזה....
מצד שני זה לא הגיוני כי ביום שבו אני רציתי להיפרד כי היא עשתה מעשה ממש לא נעים....היא התחילה לבכות, להשתגע ואפילו לחתוך ורידים מולי... וסתם לידע כללי באותו היום אחרי שהיא חתכה היא שאלה אותי "אתה יודע איך לאהוב בכלל?" ואני עניתי שכן....אמרתי לה שאני אוהב אותה...והיא אמרה לי שהיא אותי ובואו נומר שזה היה פשוט היום הכי מוזר והכי כיפי והכי לא כיפי שהיה לי....פשוט לא יודע איך להסביר....

זה גם לא נראה לי הגיוני כל הקטע הזה....כאילו מצד אחד אומרים לי שהיא לא הרגישה כלום כלפי ומצד שני היא נכנסת לדיכי חזק כשנפרדתי ממנה....אז מה באמת נכון?
ישן 29-07-2007, 16:22
  ShoQER ShoQER אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ShoQER שמתחילה ב "בוא נומר שלא הכי קל לי לדבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoQER
בוא נומר שלא הכי קל לי לדבר עם האקסית...לא קל לי אפילו להסתכל אליה... חשבתי שהיא מלאך... אבל טעיתי... ועכשיו כשאני חושב על זה לפעמים ראיתי בפלאפון שלה תמונות כמו שכתוב אליהם דברים כמו "נולדנו בשביל לבכות" "חיים בלי אהבה יותר קלים" וכו'... לא ממש התייחסתי לזה.... אבל עכשיו יש מצב שזה היא אמור לומר לי משהו? כי לפעמים הסתכלתי על התמונות האלא והיא היתה ממש מאחורי גם היסתכלה....וראיתי איזשהו מבט שלא יכולתי להסביר אותו...

עכשיו היתי אצל חבר שלי....הוא אמר שבפעם הראשונה שנפרדנו הוא דיבר איתה וזה...הוא שאל אותה למה בכלל היתם ביחד...הוא שאל אם היא הרגישה משהו כלפי....היא אמרה "תראה, כשהכרתי אותו חשבתי שהוא חמוד...חשבתי שהוא נחמד....אבל לא הרגשתי כלום....כשהוא הציעה לי חברות הסכמתי כי חשבתי שיתפתח רגש כלשהו...אבל כלום..."

אותו דבר אמרה לי החברה הכי טובה שלה כשנפרדנו בפעם הראשונה....לא יודע למה אבל פשוט לא היתייחסתי לזה ביתר רצינות....אבל עכשיו אני נזכר בכל רגע טוב ורע ופשוט מבין עד כמה שאנשים צדקו ואני כמו מפגר פשוט לא התייחסתי לאף אחד....פשוט היתי עיוור....

על קסניה אין לי שום כוונה ללכת ... חשבתי על זה וזה פשוט משהו פסיכולוגי... כאילו יש מצב שהיא אהבה אותי או חיבבה או לא יודע מה... והיא פשוט כל הזמן אמרה לעצמה שהיא נגיד אוהבת אותי...כשאומרים לעצמך כל הזמן משהו זה נכנס לתת מודע... הרגש עבר וזה מאה אחוז... אבל היא כנראה פשוט היתרגלה... כך שאם נהיה ביחד, אנחנו נחזיק שבוע גג כי הרגש עבר.... היא לא באמת כבר אוהבת ... היא פשוט רגילה....

הדבר האחרון שאני ממש מתלבט אליו זה האם לדבר איתה או לא....אולי באמת אני נכנס לסרטים מזה שאני חושב שהיא שיקרה לי אז אז היא תשקר לי גם הפעם....קיצור אני לא יודע...בתכלס אני חושב (מקווה) שאני יודע את האמת אליה....או לפחות בנושא שאני רוצה לדעת.... השאלה היא האם היא תמשיך לשקר לי.... והאם כדי לי לומר לה שאני יודע את האמת....

מצד אחד זה הגיוני מה שחברה שלה סיפרה לי....שהיא שיקרה לי כל הזמן הזה....
מצד שני זה לא הגיוני כי ביום שבו אני רציתי להיפרד כי היא עשתה מעשה ממש לא נעים....היא התחילה לבכות, להשתגע ואפילו לחתוך ורידים מולי... וסתם לידע כללי באותו היום אחרי שהיא חתכה היא שאלה אותי "אתה יודע איך לאהוב בכלל?" ואני עניתי שכן....אמרתי לה שאני אוהב אותה...והיא אמרה לי שהיא אותי ובואו נומר שזה היה פשוט היום הכי מוזר והכי כיפי והכי לא כיפי שהיה לי....פשוט לא יודע איך להסביר....

זה גם לא נראה לי הגיוני כל הקטע הזה....כאילו מצד אחד אומרים לי שהיא לא הרגישה כלום כלפי ומצד שני היא נכנסת לדיכי חזק כשנפרדתי ממנה....אז מה באמת נכון?

עדכון קטן....אחרי שכתבתי את ההודעה הקודמת הלכתי לעבודה...היתי בהפסקת צהריים...
כשחזרתי פגשתי את כל החברים שלי....ואותה...
חבר שלי גילה פרט נוסף שקצת גרם לי לתהות...

זה שהיא בגדה בי זה ברור ....
גיליתי שהיא חזרה למחרת בבוקר - אסוציאציות ממש לא טובות....
וגיליתי שזה שהיא בגדה בי איתו....הציע לה להיפרד ממני לפני שאני יפרד ממנה כי אני בכל מקרה יגלה..
לחזור אליה אין לי שום כוונה...אבל אני ממש מסוקרן..האם שיקרו לי? האם חברה שלה שיקרה לי והיא כן מרגישה משהו אבל פשוט רצתה להיות עם משהו אחר באותו זמן? מה דעתכם? (כן סיפור ממש דפוק...אבל אלא החיים ... )
ישן 29-07-2007, 17:59
  ShoQER ShoQER אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "אם היא נפרדה זה בגלל שהיא..."

הלב שלי אומר משהו בסגנון להרוג את הGANDURAS שהיה עם האקסית.....
הלב שלי אומר משהו בסגנון POHUY על כולם וללכת על קסניה
הלב שלי אומר משהו בסגנון אתה בן אדם אגואיסט אחושרמוטה בגלל שאסור לך להרוג אותו רק בגלל שהוא היה איתה...הרי היא גם חלק בזה....
הלב שלי אומר משהו בסגנון אתה בן אדם אגואיסט אחושרמוטה בגלל שאז חבר שלי יפגע....וזה לא טוב....

חברים שלי לא יודעים על זה שאני מתלבט על קסניה....ואני לא רוצה לומר להם....פשוט לא נעים לי...

אני חושב שאני יעזוב את כל הנושא הזה בינתיים בשקט
יקח לעצמי הפסקה....להירגע קצת....להכיר עוד אנשים מלבד אלא שאני כבר מכיר....

ואולי דברים יתגלגלו לכיוון החיובי....גם ככה החודש הזה היה מלא בחרא....אז אולי החרא יתייבש ויעלם ויבוא סוף סוף מתהר אוויר

קיצור תודה לVG ולCHARM....עזרתם לי לחשוב בכיוון קצת שונה אבל דומה...בקיצור אני שמח שניסיתם להבין אותי ולעזור לי...תודה לכם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:34

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר