לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2007, 21:44
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
שאלה מעוניין או לא ?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמשת זו בשם אנונימית בת 17 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

בס"ד

אני נראה לי פעם ראשונה שכותבת בפורם הזה, ועל עצמי. אז ככה קוראים לי מירב *שם בדוי*, אני בת 17 עוד מעט ואני דתייה. תמיד הייתי מסובכת עם בנים. אף פעם לא הצלחתי יותר מדי בקשרים, ואם היו קשרים אז או מהאינטרנט או כאלה שפשוט לא הצליחו. אני חושבת שאני די בסדר ככה מבחינת מראה ואופי, ואם אני רוצה אני באמת יכולה להיות נחמדה.
עכשיו הבעיה היא כזאת:אני עובדת בחופש (כמו הרבה בני נוער..) ובעבודה ראיתי מישהו ודי נדלקתי עליו.

בהתחלה חשבתי לעשות משהו ישיר, אבל חשבתי על זה שאחר כך אני צריכה לראות אותו, והפחד שנבע מזה שאף פעם לא עשיתי משהו כזה עצר אותי. סיפרתי לחברה טובה ובקיצור הסתבר שהיא מכירה אותו. היא הוסיפה אותו לאייסי ונתנה גם לי את המספר שלו.הוא לא שאל יותר מדי וממש זרם איתי. אנחנו מדברים משהו כמו שבוע וחצי, אולי פחות אולי יותר, ואני עדיין לא בטוחה מה הוא רוצה. הוא מצד אחד ממש חמוד איתי, כשחברה שלי אומרת שאיתה הוא ממש יבש. הוא זורק לי דברים כמו-"צותתי לך", "לא ראיתי את זה אצלך.." או אחרי כמה ימים שהתפקששנו אחד לשני הוא אמר: "וואי שבועות אני מחפש אותך..".
מצד שני הוא נעלם באמצע שיחות, הוא נותן תחושה שהוא עסוק כל הזמן ואני כבר ממש מתחילה להרגיש שאני תמיד ממתינה לו ושהוא יודע את זה. אמרתי לעצמי שעד שהוא לא מפורש יותר-מבקש מספר או מתעלם ממני לגמרי אני לא מפסיקה את זה. אבל יכול להיות שהוא רומז כבר עכשיו?..אני ממש משתדלת לא ללחוץ, ולא להיות מעיקה, אבל אני כבר ממש מבולבלת.. הוא מתחבר אליי או לא?..אני ממש מנסה לא לפרש שום דבר, כי נחלתי הרבה אכזבות קשות מבנים וגם כי זה חוק הדתיים השלובים- איך שהוא דברים כאלה עוברים וממש לא בא לי להשמע כמו אחת ממש נואשת..(לפעמים כן..אבל יחסית לתקופה-ממש לא).

תודה מראש, מירב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2007, 04:13
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "מעוניין או לא ?"

אני מסכים עם ערן שקשרים שנמשכים כמה זמן ללא התקדמות סופם להגמר בתור ידידים, ואכן באייסיקיו או מסנגר יש לפעמים גם איטיות של מחשב ותקשורת וגם אנשים לפעמים הולכים להביא מים או סתם לאיזה משהו ולא תמיד מיידעים ולכן הייתי מציע לך להציע לו לעבור לטלפון כך שאתם תהיו רק שניכם ואם השיחה זורמת באיי סיקיו היא בשאיפה תזרום גם בטלפון למרות שיש אנשים שמתבטאים הרבה יותר טוב כתב מאשר בעל פה
מעבר לזה כיוון שאת כן מעונינת ביותר מאשר ידיד וירטואלי אני הייתי מציע לך לקדם את העניינים בייחוד שאת לא רואה התקדמות מצידו, כך לפחות תדעי איפה את עומדת ולא תשתגעי מזה או תנסי או לא תנסי לפרש את צעדיו
בתור צעד ראשון הייתי מציע לך לעבור לטלפון ומשם לראות איך העניינים מתפתחים ובשאיפה אז לעבור לפגישה ומשם השמים הם הגבול
שיהיה בהצלחה ותעדכני

דרך אגב מה זה חוק הדתיים השלובים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 27-07-2007, 20:50
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
ערב טוב

קשה לי להגיד לך מדוע הוא מתנהג כך, אך בדר"כ ע"פ נסיוני האישי בלבד, מה שלא הולך בקלות - לא הולך בכלל .
כמו שאני רואה את זה - אם יש כימיה בין שני אנשים, זה זורם, זה מלהיב, רוצים כל הזמן לדבר אחד עם השניה (וגם אם לא עושים את זה, כמהים לכך), גם אם זו ממש ההתחלה - על אחת כמה וכמה !!

לטעמי, כל עוד הדברים לא ברורים, אני ממליצה לך לא להטריד עצמך בספקולציות, כמה שזה מתבקש ומטריד, תנסי להעסיק עצמך בדברים אחרים ולהניח לזה (וגם למסנג'ר, אל תשבי כל שניה על המחשב לבדוק אם הוא התחבר/שלח הודעה, זה מתסכל ) .
תתפסי מרחק, תתחברי ותיזמי פחות; האמיני לי שאם הוא בעניין - הוא ימצא אותך (כי כשאת מראה שאת לא זמינה לו בכל עת, את הופכת לאתגר, למשהו שהוא לא ברור מאליו) ו-אם הוא לא בעניין ולא קופץ על הצ'אנס, למרות שזה עצוב, ממש מבאס ומדכא (בעיקר בקטע של "אוף, עד שחשבתי שמצאתי משהו טוב !" (מכירה את זה מקרוב...)), המשיכי הלאה .

בהצלחה, מקווה שפני הדברים ישתנו ולטובה,
רחלי .

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 27-07-2007 בשעה 20:55.
ישן 30-07-2007, 01:23
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04

קודם כל, אני חייב לאמר שאני ממש מבין אותך, זכיתי להיתנהגות הזו מהרבה מאוד בנו.. יאמר לזכות הדתיות שההיתנהגות שלכן רוב הזמן
הרבה יותר יפה והוגנת, וכמובן אין את כל הקטע של הסטוצים - ברכה בפני עצמה.
אממ, אני יודע לגבי עצמי שכשאני מעוניין במישהי אני מפנה לי זמן לדבר איתה ואני תמיד מנסה להתאים את עצמי בצורה מסויימת אליה, אני חושב
שאם את לא מרגישה ממש היתלהבות מהצד שלו יכול להיות שהוא באמת לא בעניין.. אבל בואי אני אגיד לך משהו? אם האדם הזה חילוני
הבעיה שלך איתו ובקשרים עם בנים חילוניים בכללי הוא שהם יודעים שכללי המשחק עם בחורות דתיות הם שונים, אין סקס עד החתונה וכל זה.. ומה לעשות למרות שאני מאוד
מעריך את הערך הזה, הרבה בנים חילונים מאוד רוצים כבר לקיים יחסים והרבה פעמים זה בערך כל מה שהם רוצים, וכשהם רואים שאת דתיה זה די בולם אותם
ומרתיע אותם.
ככה ניראה לי לפחות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר