לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2007, 02:57
צלמית המשתמש של iverson2006
  iverson2006 iverson2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
להפוך את הידידה לחברה

יש לי ידידה אחת שאני מזה לא רוצה להיות ידיד שלה אל חבר שלה, כי יש לנו כל כך הרבה במשותף והיא בכלל מוצאת חן בעיני בכללי.
קיצור יצאנו איזה פעם פעמיים, ככה, בפעם הראשונה יצאנו לים לא יודע איך להגדיר את זה, ישבנו ממש על חוף הים ודיברנו והכל, אבל לא הייתה שום נשיקה וכלום, אחר כך יצאנו ככה באיזה יום לקניון לקנות איזה בגדים או משהו.
קיצור היום(טו באב) נפגשנו בעבודה, אנחנו עובדים ביחד אגב, היא עושה לי, היום באחד עשרה וחצי חבר שלי הוסף אותי, ממש התבאסתי, חשבתי שאנחנו מתקרבים אחד לשני וזה, קיצור היא בסוף לא יצאה איתו(אני חושב) בגלל שהשאירו אותה ליותר מאוחר בעבודה, קיצור אמרתי לה גם,משהו כמו "להגיד לך ת'אמת, תכננתי לך משהו ליום הזה, אבל בסוף טוב שלא עשיתי את זה באמת, כי יש לך תה זה שלך עכשיו" משהו כזה אמרתי לה, והיא עשתה כזה "באמת?" שאלה אותי אם בתור ידידים או מעבר לכך, אמרתי לה שמעבר לכך. קיצור אנחנו ממש כאילו אוהבים אותו סוג מוזיקה וגם אנחנו ממש זורמים בשיחה והיא אמרה לי שרק איתי היא יכולה לדבר ככה פתוח והכל... קיצור שאנחנו יוצאים אנחנו נהנים.
ביום רביעי יש לי יומלדת, אז קבענו בלילה אחרי העבודה ככה ב1 אני חושב, לצאת לאנשהו, לא יודע כבר, קיצור היא הבטיחה לי, קצת מבאס שיש לי יום אחרי צו ראשון ואני לא יודע איך אני יקום לזה אם אני בכלל ילך לישון.
קודם כל החבר שלה לא מזיז לי, כי אני יודע שזה לא משהו רציני, מישהו מהכיתה או משהו.
מה אתם אומרים שכדי לעשות כדי שזה יהפוך להיות יותר רציני, מה להגיד לה פשוט או מה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2007, 08:15
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
משהו לא ברור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iverson2006 שמתחילה ב "להפוך את הידידה לחברה"

כשאמרת לה שתכננת לה ערב מיוחד לטו באב (זה מה שתכננת לא?) והיא שאלה אם זה בתור ידידים או מעבר לזה ואתה אמרת מעבר לזה, מה היתה התגובה שלה?

זה נשמע שאתם כבר דיברתם על אפשרות שהקשר יהיה יותר מסתם ידידים ולא הבנתי ואולי גם השאר לא הבינו מה היתה המסקנה שהגעתם אליה

ובקשר לחבר שלה לדעתי כדאי לבדוק באיזה מצב הם האם הם רק הכירו או שאולי חברים אך הולכים להפרד או שהם בקשר חזק
העצה שלי היא שאם הם בקשר טוב וחזק אל תנסה להפריד ופשוט חפש מישהי פנויה כי גם אתה לא רוצה להיות זה שמפריד וגם לדעתי זה יזיק לקשר שלך עם הידידה
עם הם רק הכירו אז אתה עוד יכול להתחרות על ליבה מול הבחור או שאם הם בדרך להפרד חכה בסבלנות לזה שהיא תהיה פנויה

כעיקרון אין משפט קסמים שכולם מחפשים אותו שאם תגיד אותו תפיל אותה מהרגלים, תמשיך להיות אתה את זה היא אוהבת ופשוט תבדוק את השטח אם המצב מתאים לזה שתהיו חברים או לא

בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר