לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2007, 03:38
  Mr.Tiny Mr.Tiny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.05
משהו יפה שהמצאתי ...

יש 3 דרגות לבן אדם שאין לו מישהי .

דרגה אחת - שאתה מחפש משהי ,
לא יותר מדי , לא מתפשר , ולא ממהר .

דרגה שתיים - זאת דירגת השביזות , במצב הזה אתה כבר נואש למישהי ,
אתה לא מוצא , ואתה חוזר כל הזמן ממסיבות ודברים כאלה , שבוז , והביטחון העצמי שלך מת.
והרבה כעס עצמי .

דרגה שלוש - זאת הדרגה שאחרי שעברת את 1 ו 2 , בימיוחד את 2 , נימאס לך להיות ממורמר ,
נמאס לך להתבאס כל מסיבה או בכלל כל הזמן שאתה לבד ,
כך שאתה כבר מוותר , לא מפריע לך כבר שאין לך משהי , לא בתוכניות , אתה רק רוצה שתבוא.
ולהפסיק להתבאס כל פעם מחדש .

זה סתם מסר כי ראיתי הרבה אנשים שבדרגה 2 פה .
ד"א אני בדרגה 3 , וזה לא כזה נורא .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://bestmp3.pl/images/no4.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2007, 14:56
  stst stst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.07
בין דרגה אחת ושתיים יכולות להיכנס עוד כמה דרגות בינוניות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mr.Tiny שמתחילה ב "משהו יפה שהמצאתי ..."

וממש חבל שכל דרגה יכולה להימשך המון המון זמן...

יש כאלו שימצאו את עצמם במשך כמה שנים בשביזות מדהימה...
כמו שאתה אומר, יתייאשו מהעובדה שכל הבנות שהם מוצאים הן לא "איכותיות"(כמו שנאמר באחד האשכולות פה), שהקשרים שלהם נטולי משמעות ואז נכנסים להתמרמרויות עם עצמם והסביבה, הביטחון העצמי יורד, יורדים על עצמם.... <שלב דבילי שאני בחיים לא אעבור>

השלב השלישי שכתבת (שהתכוונת אליו) - : לא צריך להתבאס מזה, אפשר לחיות גם בלי בחורה, אפשר לצפות בהמתנה שתבוא לו מישהי איכותית, לנסות,להשתדל שיצליח- הכל בהבנה.
לאהוב את עצמך, לבטוח בעצמך, <אחלה שלב>.

השלב הרביעי- שלב מדהים!- לצעוד בשביל הזהב- למצוא בחורה איכותית! להנות, להרגיש בטופP...

ישן 07-08-2007, 11:15
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אני בשלב 4..:)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mr.Tiny שמתחילה ב "משהו יפה שהמצאתי ..."

לק"י

בשלב שהבנתי שאני לא מעונינת בקשר עכשיו וזה מכמה סיבות:

-אני בנאדם מאוד רציני ואם אני אכנס לקשר כרגע אני מאמינה שאם הוא יחזיק משהו כמו שנה פלוס זה יוביל לחתונה, ולזה אני לא מוכנה. ז"א אני חושבת שיש לי עוד המון מה להתפתח כאדם עצמאי ולא להתפתח כזוג. אני עולה ליב' וזו רק שנה אחת לפני ההפיכה שלי לאדם בוגר.אני לא רוצה להפוך לשניים לפני שאני הופכת לאדם אחד שלם.

-לא מצאתי מישהו שיותר מדי קורץ לי.ניסיתי משהו עם אחד שהכרתי מחברות, אבל הוא ילדותי מדי ולאט לאט הבנתי שהוא גם ממש לא מעונין בי בצורה כזאת-די ירד לי ממנו.אם אני אמצא מישהו מספיק מעניין ומעוניין ברור שאני אתן לזה צ'אנס, אבל זה עוד לא קרה.

-אני מאושרת כאדם עצמאי(כרגע), לא רואה מקום בחיים שלי למרדף אחרי בני זוג.בטח שהשנה הקרובה הולכת להיות עמוסה עד בלי די, איפה בדיוק יכנס חבר לתמונה?זה סדר העדיפות שלי.אני ממש שמחה שזה ככה.פעם נורא רציתי חבר, בגלל שאני מאוהבת קשות באהבה.לאט לאט זה עובר לי ואני מבינה שאם עכשיו אין אהבה זה לא רע, אלא להפך-יש יותר זמן להתפתח כאדם, להחליט מה אני רוצה ולאהוב את עצמי לפני שמישהו אחר נכנס לתמונה.

יום טוב..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר