לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2007, 22:08
  nir8 nir8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
מידידות לחברות

אני מניח שהנושא הזה היה פה כבר כמה פעמים אבל עדיין, אני רוצה לספר לכם את הסיפור שלי.
אז ככה. יש לי ידידה טובה מאוד, אולי אפילו הכי טובה. שאני מדבר איתה פשוט על הכל. כל יום וכל היום.
אני פשוט לא מפסיק לדבר איתה, קרה כמה פעמים שהתחלנו לדבר ככה ב3 בצהריים והפסקנו רק ב9 בערב כדי ללכת לאכול.
ואני די חושב שאני מתחיל להרגיש אליה משהו ומשהו אמיתי. ואני ממש לא יודע אם להגיד משהו מכמה סיבות. קודם כל אנחנו שני האנשים הכי שונים בעולם, חח אתם לא מכירים אותי אז אתם לא יודעים אבל הייתי איתה בכיתה כל החטיבה ואם הייתם אומרים לי בחטיבה (עכשיו אני עולה לי'א) שהיא תהיה ידידה שלי ולא רק ידידה אלא הכי טובה הייתי פשוט צוחק לכם בפנים. כי אנחנו ממש לא קשורים כזה אבל עדיין אנחנו מדברים כל היום וכל יום הולכים בערך 20 SMS וכאלה.
עכשיו אני גם נפגש איתה הרבה.. נגיד אתמול הייתה לי יום הולדת() אז סתם היא יצאה איתי לסיבוב כזה בערב בטענה שאני צריך לסגור את היום הזה יפה חח וגם לפני יומיים נפגשנו, קיצור כשאנחנו יכולים אנחנו נפגשים.
עכשיו דווקא בגלל שאנחנו שונים אין לי מושג מה היא חושבת עליי בגלל זה אני לא יודע אם לעשות איזה צעד.
וגם בגלל שאני מפחד שאם היא לא מרגישה כמוני זה יהרוס את כל הידידות וזה דבר שאני מאוד לא רוצה שיקרה.
אז תודה שקראתם ואם יש לך משהו להגיד אתם מוזמנים לעזור.
תודה וסליחה על החפירה

נערך לאחרונה ע"י nir8 בתאריך 05-08-2007 בשעה 22:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 01:26
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir8 שמתחילה ב "מידידות לחברות"

כמו שאמרת הנושא נטחן פה לא מעט ואולי אפילו די הרבה פעמים ולכן הדבר הראשון שהייתי מציע לך זה לעשות חיפוש לנושא ולראות מה היו התגובות של החברים פה לאותו פותח אשכול אולי תקבל מזה מענה

מעבר לזה לשאלתך, אמרת שאתם מדברים על הכל אך אני מניח שאתם מדברים על הכל אולי אבל לא על הנושא הלא פחות חשוב וזה הרגשות, אני מניח שלפחות אתה יודע אם יש לה מישהו או אין לה או שהיא מתכננת על מישהו או לא. האם בכל השיחות שלכם אתם מדברים על בנים ובנות אחרים כלומר האם אתה מספר לה על בנות שהיית רוצה לצאת ומתייעץ איתה וההיפך היא איתך או שאתם לא מדברים על זה בכלל?

השאלה שלך היא אפשר לקרוא לזה שאלת מיליון הדולר האם שווה לסכן ידידות טובה בשביל חברות טובה בשאיפה, כמו שאתה בטח מנחש את התשובה לזה רק אתה תדע ותצטרך להחליט אנחנו יכולים רק לתת לך כיוון או עצה, והעצה שלי היא לנסות אולי לעשות רשימה או של בעד ונגד (להתחיל או לא להתחיל) ולראות בסוף מה מוביל,
האם אתם מדברים כל היום / כל יום או גם נפגשים כל יום או כמעט כל יום, במיוחד אם אתם נפגשים בקשר כזה אינטנסיבי משהו אמור לקרות האם יוצא לכם ללכת מחובקים או האם יש מגע בכלל או הכל אפלטוני ואין מגע בכלל כולל נשיקה על הלחי למשל בסוף או בהתחלה? , אני בעיקר שואל לדעת מה מצבכם
2 אפשרויות שעולות לי כרגע הם לנסות להכניס בשיחות שלכם גם את נושא הרגשות שתספר על הרגשות שלך ובכך לגרום לה לספר על הרגשות שלה ומפה תדע יותר מה המצב שלה ואופציה להתקרב, עכשיו בלספר על הרגשות הכוונה לאו דוקא להגיד על זה שהיא מוצאת חן בעיניך אלא למשל סוג הבנות שאתה אוהב וסוג הבת שהיית רוצה שתהיה חברה שלך גם חיצוני וגם פנימי
ואפשרות שניה זה אם יש איזה מגע ביניכם כמו שאמרתי נשיקה בהתחלה / בסוף ואולי לפעמים חיבוק או משהו אז ליצור פשוט עוד הזמנויות למגע ביניכם וכך גם לראות את התגובה שלה

בייחוד באפשרות מספר 2 חשוב שתחליט לפני זה אם אתה הולך לכיוון של החברות ומוכן להמר או מעדיף לא לסכן את מה שיש ביניכם

אני יכול להגיד לך מניסיוני שהיו לי מקרים לפה ולפה, במקרה אחד ידידה טובה שלי שביליתי איתה הרבה וגם היינו הולכים למקומות שהיה אפשר לעשות בהם דברים (למשל חניון מעל הדרייב אין בתל אביב) אך כיוון שהיינו ידידים כבר המון שנים וכיוון שחיפשתי ממנה סימנים אם אפשר לפעול ולא קיבלתי סימנים ברורים ופחדתי לעשות משהו כדי לא לסכן או להגיע למצב מביך שבעצם הבחורה לא מעונינת בכלום אז כלום לא קרה והמשכנו עד עצם היום הזה להיות ידידים
ובמקרה אחר עם ידידה אחרת שהתחלנו להתקרב ולדבר ושם העניינים כן זרמו וגם דיברנו על הכל ונפתחנו כן קרו דברים,
אני לא יודע אם זה היה תעוזה שלי יותר או פשוט כימיה שבאחת זרמה ובשני לא זרמה ולכן עם אחת כן נסיתי והשניה לא
בכל מקרה רק שתדע למרות שאני מניח שאתה יודע שידידות שהופך לחברות רוב הסיכוים לא תחזור למה שהיתה אם תפרדו או החברות לא תצליח וזה בעצם השאלה והסיכון העיקרי שאיתו מתמודדים

שיהיה בהצלחה בכל מה שתבחר ונשמח לשמוע עדכונים
אם תרצה עוד עצות או בכלל לדבר את מוזמן לפנות אלי בפרטי (תיבה פרטית עדיף או ICQ)
המשך שבוע נפלא
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 06-08-2007, 22:20
  nir8 nir8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "תראה...."

אוקיי בוא נעבור לאט לאט.
בקשר לזה שמדברים על בנות/בנים אחרים אז ככה. אני עד לא מזמן שלא הרגשתי אליה משהו הייתי מספר לה על בנות שהייתי רוצה לצאת איתן וכאלה והיא אחת כזאת שלא מתביישת בכלל.. היא יכולה סתם ללכת ברחוב תיראה איזה מישהו ותתחיל איתו וזה. ולפעמים היא מספרת לי שהיא הכירה מישהו וזה אבל בדרך כלל אחר יום וחצי היא מפסיקה לדבר איתו. וכרגע אין לה מישהו ואין לה כיוון בכלל (אני יודע את זה כי כשהיה לי היא סיפרה לי).
עכשיו כשאנחנו נפגשים אז יש מגע כאילו זה לא שאנחנו נפגשים עושים שלום עם היד ואז מתיישבים.. יש חיבוק נשיקה וזה ואז מתיישבים. והיא לא מתנגדת בכלל היא אפילו ניגשת.
עכשיו בקשר לדיבורים על רגשות וזה האמת שזה בימים האחרונים התחיל להתחזק ובימים האלה הרגשתי שאני מרגיש משהו. אני אתן כמה דוגמאות.. נגיד עכשיו היא נסעה לאילת עם חברות אז היא אמרה כזה שהיא רוצה כל יום לקבל הודעת בוקר טוב. אז היום קמתי ב12 אז היא התקשרה ושאלה למה לא שלחתי הודעה (חצי בצחוק חצי ברצינות) ואמרה שאני לא אוהב אותה מספיק אז אמרתי לה כזה : זה מה שנראה לך?! רק אתמול נסעת ואני כבר משתגע. ונגיד אמרתי שהיא לא מתביישת להתחיל עם אנשים אז שדיברתי איתה היא אמרה תקשיב חברה שלי בדיוק התחילה עם מישהו אז התרחקתי אז אמרתי לה כזה "מה אתם רק יומיים שם וכבר התחלתם עם אנשים?!" אז היא אמרה : בטח. אז איכשהו הגענו לזה שהיא הבטיחה לי שבשבילי היא לא תתחיל יותר עם אנשים.
אז אני כבר לא יודע לאן זה מתפתח.. אולי זה גם רמזים?
אה ושכחתי להזכיר את הקטע של לסכן את הידידות.. ברור לי שאם יקרה משהו זה כבר לא יחזור להיות מה שהיה פעם אם הקשר לא יצליח ובגלל זה אני ממש לא יודע מה לעשות.

נערך לאחרונה ע"י nir8 בתאריך 06-08-2007 בשעה 22:22.
ישן 07-08-2007, 04:52
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
2 אפשרויות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי nir8 שמתחילה ב "אוקיי בוא נעבור לאט לאט. בקשר..."

במידה והחלטת כן ללכת על הקטע של החברות אז איך שאני רואה את זה יש לך 2 אפשרויות
1. לנסות להתקרב פיסית כלומר שיהיה יותר מגע ואולי להשתהות כך שאתם תהיו פנים מול פנים ואולי מפה תבוא הנשיקה האמיתית ולא על הלחי
2. שאולי היא עדיפה וזה פשוט לדבר איתה ולספר לה מה אתה מרגיש וכך תוכל להבין יותר האם היא מעונינת בך כחבר או סתם נהנית לפלרטט איתך וזה לא מוביל לכלום

אני עם הידידה שכן זרמנו גם היו שיחות המון וSMSים וגם היו נשיקות על הלחי שאחרי זה עברו לנשיקות קלות על הפה והיינו הולכים גם מחובקים כמה פעמים ובעיקר היה שם התגרויות אחד כלפי השני אך התגרויות טובות לא של מריבות אלא של לנסות ולמתוח את הגבול כמה שיותר שבזה אתה מזכיר לי את הסיפור שלנו שאתה מספר את מה שהולך ביניכם

כיוון שאתה פנוי והיא פנויה לפי מה שאני מבין אז לדעתי זה הזמן כי יותר מאוחר יהיה מצב שאולי היא תכיר מישהו (וכמו שאמרת אני מבין שאם היא תראה מישהו שידליק אותה לא יהיה לה בעיה לגשת אליו ולהתחיל איתו) ואולי גם לך תהיה מישהי למרות שאם אתה דלוק עליה סביר להניח שלא תתפנה לאחרות אך בכל מקרה עדיף עכשיו שהמצב פנוי מאשר אחר כך שאולי לא יהיה וזה רק יסבך

בהצלחה ותמשיך לעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר