לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2008, 23:00
צלמית המשתמש של Pootsa1
  Pootsa1 Pootsa1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
הפוך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "חח, אז תחתונים לא צריך..."

גרביים מספקים לך, תחתונים תביא מהבית (אתה תקבל שני זוגות תחתונים של ילדים בצבע זית).

מה שאני ממליץ לקנות לפני גיוס. לדרמן זה שימושי אבל המחיר שלו מוגזם. אז תסתדר בלי (אלא אם יש לך בשבילך 400 שקל זה לא הרבה, ויש כאלה אנשים, אז תקנה). חוץ מזה קנה גופיה ארוכה מבד פליז עבה (כמובן בצבע זית) וגופיה טרמית ארוכה (זה כמו ניילון כזה, זה לא מחמם אבל זה מנדף זיעה, ככה שזה מעולה גם לחורף וגם לקיץ , וגם שומר על מדי הב' שלי יסריחו מזיעה, גם בצבע זית).
חוץ מזה אולי כדאי לקנות כפפות (יש כפפות מאוד מחממות, אבל לא עבות, מחומר מיוחד שנראה לי ששמו הוא גורטקס, זה טוב כי אז תוכל גם לירות עם הכפפות, אם אתה לא מוצא או שזה יקר, כפפות פליז שחורות). כובע צמר פליז גם מומלץ. הכפפות והכובע זהדי חובה בחורף, חם צוואר גם ככה אסור בטירונות אז תעשה כבר של סוף טירונות או סוף מסלול וכדומה.

שעון עם סטופר ואור נגיש וחזק, שיהיה קל לקרוא את הזמן גם תוך כדי ריצה בחושך (ספרות גדולות), עמידות וכל זה לדעתי זה חרטא, לא צריך ג'ישוק וכאלה, בחיים לא ראיתי שעון נשבר בשירות, וגם ככה ג'ישוק עולה כמו 5 שעונים אז פשוט תקנה חדש.

חוץ מזה לא צריך כלום. זה כמובן המקסימום שצריך ואפשר לחיות בלי שום דבר מאלה. לי היה רק גופית פליז, כל השאר צברתי במהלך שירותי.

שירות נעים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2008, 08:29
צלמית המשתמש של Pootsa1
  Pootsa1 Pootsa1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
צודק צודק צודק
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "ג' שוק יש לי שנים אז לא..."

שכחתי פנס לד. זה דבר מצוין. תקנה עוד אחד, תמלא אותו באיזולירבנד הכי פשוט שיהיה שחור (חוץ מעל העינית כמובן) ותשפצר גם אחד לווסט שתמיד יהיה לך, בתא הקטן הזה על התאים למחסניות (במקור זה לסטיקלייט או לחוטר ברזל, אתה תבין כשתקבל ווסט על מה אני מדבר).

אם יש לך תנסה גם להשיג פנס וו צבאי, ותשים במקומו המיועד בווסט. זה יהיה כמו זהב בשבועות שטח כשתנסו 4 אנשים להיכנס ולהסתדר באוהל של שניים.

דרך אגב עכשיו קראתי את התגובה שלך לכל אורכה ונכנסתי לקישור. אתה לא צריך כזה פנס!
התכוונתי לפנס לד שיש על מחזיקי מפתחות, קטנים כאלה שטוחים. זה ממש זול. ופנס הכי פשוט מהשוק ב5 שקל עם אור רגיל. תאמין לי שזה חרטא הפנסים האלה.

ושוב, אם יש לך כסף וזה לא יותר מזיז לך, פנס ראש זה גם דבר אחלה.

ותלמד חוק מאוד חשוב. בעיקרון, לא קונים שום דבר. הצבא מספק הכל. ואפשר להסתדר.

הדבר היחידי שאני קניתי במהלך שירותי, היה פק"ל כיסים שחור בלמטייל, באמת עושה את הפק"ל כיסים ליותר נח ויותר מקצועי (יש גם ניילונים לכל הדפים שנותנים לך, מפקדים אוהבים את זה, אני יודע, אני הייתי פעם בעצמי מ"כ טירונים :-) ).

נערך לאחרונה ע"י Pootsa1 בתאריך 25-02-2008 בשעה 08:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר