לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2007, 12:54
  "אגוזי" "אגוזי" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asaf5767 שמתחילה ב "ירידת פרופיל אחרי גיוס ושיבוץ (בגולני)"

לא מאמין שאם תצא מקרבי תקבל תפקיד איכותי כ"כ,למרות שהנתונים שלך גובהים לדבריך...
רוב האנשים שמבקשים לצאת מקרבי לאחר השיבוץ מקבלים תפקידים די סטנדרטיים משמע לא מודיעין ודברים איכותיים שדורשים מיונים,זאת אומרת שיכול להיות שתיהיה טבח ואני מכיר אישית מישהו שהתמנה לטבח לאחר מקרה כזה. בכל אתה רק בשבוע הראשון של הטרום טירונות אז הייתי מציע לך לא להתייאש,אל תשבר זה סה"כ שבוע ראשון וזה כל הקטע בטירונות להרגיל אותכם למסגרת ולנסות להשביז אתכם אחר כך התנאים משתפרים והיחסים עם החבר'ה מתהדקים! אל תוותר לדעתי תיהיה חזק חבל לוותר וליפול לג'וב הרבה אנשים עשו זאת והצטערו,שיהיה בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2007, 16:28
  gpc gpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asaf5767 שמתחילה ב "ירידת פרופיל אחרי גיוס ושיבוץ (בגולני)"

איזה מצחיק זה, זה בדיוק האשכול שרציתי לפתוח!

אני התגייסתי במרץ, במהלך הגיבוש שברתי את האצבע, המשכתי את הגיבוש בכל זאת, סיימתי אותו, עברתי אותו, ניסיתי להמשיך עם האצבע בלי לטפל בא, תוך כדי מחשבה שזה כלום וזה יעבור, לצערי התבדיתי לאחר כשבוע בטירונות לא יכולתי יותר, פוניתי לבית חולים, עברץי ניתוח דחוף, לא צלח, עברתי ניתוח שני לפני כחודש וחצי, (צלח ברמת הספק) , הורידו לי פרופיל ל64 (רצו להוריד לי ל45 כמו אידיוט לא הסכמתי, פחדתי להיות פסול קורסים, חשבתי שאני עוד אוכל לממש את השירות שלי בקורס מעניין במודיעין.... (אז חשבתי....)

יום ראשון התייצבתי בבאח לפי פקודה, ראיתי קצינת שלישות שהציע לי תפקידים זוועתיים, יש לי קב"א 56 דפ"ר 90, דחיתי לפני הגיוס הצעות ממודיעין ומשרד הבטחון, ביקשתי ממנה לצאת מהבא"ח להגיע למז"י לממש את הפוטנציאל שלי, לא עזר, חזרתי אתמול הביתה, היה לי הפניה לוולפסון, אני צריך לעבור עוד ניתוח באצבע, לאחריו אני כבר אבקש שירידו לי פרופיל ל45.

כמה שאני מצעיר, את זה רק עכשיו התחלתי להבין, סופסוף אני מבין למה כל החברים שלי שונאים את הצבא, כל אחד חושב על התחת שלו, כל אחד מה משמשרת אותו הכי רבה, מבלי שום התחשבות,...
5 חודשים אני חי באופוריה שאני בנח"ל, "היתרון האנושי" לא יעשו לי בעיות לא יפריעו לי להתקדם להגיע למימוש עצמי...

חרט'א בלבן, אנוכיים כולם!, אחותי סיימה לפני שבועיים קק"צ אחי הגדול גם היה קצין, זו גם היתה השאיפה שלי... תמיד ראיתי את חובת הגיוס כזכות ולא כחובה, ככה חונכתי, כל כך טיפש אני מרגיש עכשיו, אני למדתי, בצבא זה כולם אדם לאדם זאב, אני בסך הכל מספר, אז מה אם הייתי יכול להיות אחלה קצין בתפקיד מעניין וחשוב בחיל המודיעין, אז מה? אצלנו בבא"ח הקצינים צריכים טבח, אז מה שצה"ל יפסיד חייל, אז מה שעוד אדם איכותי שאהב את צהל יתחיל לשנוא אותו ויחד איתו גם כל שניה ושניה מהשירות הצבאי שלו... בבא"ח רוצים טבח...

נערך לאחרונה ע"י gpc בתאריך 31-07-2007 בשעה 16:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר