לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2007, 12:55
  144 144 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.02
פוסט טראומה

שלום לכולם, אני רוצה לפתוח את הלב על מה שעברתי בחודשים האחרונים.
לראשונה בחיי הכרתי את אהבה הראשונה שלי, הכל היה כ"כ מושלם החודשיים הראשונים ביחד היו כ"כ חלומיים, נתתי מעצמי מעל ומעבר אבל לא היה אכפת לי, אהבתי אותה כ"כ הרבה, זה בה ממקום כ"כ שלם וטהור. עד שהגיע הרגע שיזכר לי כל חיי, אהבה הראשונה שלי הדבר הכ"כ מושלם הזה החליט ללכת, היא החליטה שזה לא זה והיא לא רוצה להשלות אותי, במשך חודש ניסנו לחזור לבסוף חתכנו את זה. במשך 3 חודשים חייתי בסוג של בועה לא יודע מה לעשות עם עצמי, הלם הפרידה והטראומה הזאת ליווה אותי כל אותה תקופה.
לאחרונה הכרתי בחורה חדשה, מקסימה, קופצנית, יפיפה ממש הדבר שרציתי. בתור אחר שמאמין בגורל הפגישה בינינו הייתה כ"כ מקרית כ"כ לא צפויה. יצא לי לסוע לאזור המרכז חמישי האחרון (דבר שלא קורה הרבה) ורציתי כ"כ לראות אותה, היא אמרה לי שהיא מצטערת אבל 'אני עייפה ומעדיפה להשאר בבית', כאן נכנס הפוסט טראומה לעניות דעתי, תקפתי אותה בעדינות ואמרתי לה 'עשיתי את כל הנסיעה הזאת לראות אותך...', 'את סוג של חסרת טאקט'...'אני לא מבין אותך,...'אבל שיהיה, נדבר כבר'. היא נתפשה לעניין של החסרת טקאט, ציננתי את זה קצת וסיימנו את השיחה.

כשחזרתי הבייתה חשבתי לעצמי, מה אתה טמבל הבחורה עייפה היא מסבירה לך את זה בצורה הכי יפה ועדינה, היא מוסיפה 'אתה רואה איזה קשה זה להיות איתי', היא אחרי קשר ששבר לה את הלב ואתה במקום לעודד תוקף? איפה אתה, איפה הנשמה הטהורה שלך, איפה הלב הטוב שלך, העדינות, הרכות, איפה האדם המשקיע, הדואג האוהב איפה לעזעזאל אני?! אני מפחד לאבד אותך אבל בעיקר את עצמי.

נערך לאחרונה ע"י 144 בתאריך 28-07-2007 בשעה 13:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2007, 14:00
  144 144 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.02
אתה מספר לי,
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אבל.. זה נראה לי כ"כ טיפשי!..."

אם יש לי אובססיה זה מיצות כל האפשרויות עד כדי שגעון, זה אוכל אותי בפנים כל פעם מחדש המחשבה הזאת שאולי אפשר, שאולי פספסתי את אהבת חיי, שאולי אפשר עוד לשנות, שאולי אפשר לשלוח הודעה יפה, להתקשר ולצאת לאנשהו, אולי הייתה פה היא הבנה אחת גדולה, אולי היא מרגישה אליי משהו אבל ה-X שלה גורם לה מחסום בלב, אולי היא צריכה זמן, אולי ואולי ואולי זאת השאלה שאני שואל ותוהה, נטרף בתוך עצמי, נאסף, מתכנס שואל.

אני יתאר לך את המקרה שוב: שפלטתי את המשפט "זה חוסר טקאט מצידך" ניסיתי בהתחלה לגונן על המשפט אחרי שראיתי שאין לי על מה, הסברתי לה שלא התכוונתי וציננתי את האווירה. שלחתי לה הודעה: White Flag היא לא ענתה, שהתקשרתי היא הייתה עסוקה לכן שאלתי אם היא מעדיפה שאני יתקשר יותר מאוחר, היא הסכימה איתי מאז לא דיברנו.

אני לא יכול להתקשר אליה, אני יודע שהיא לא מעוניינת מן תחושה כזאת מן העבר (הלא רחוק), יכול להיות שאני לא רוצה להפגע שוב, יכול להיות שזה פחד מהלא נודע, אני לא יודע קשה לי להסביר...
כל שיחה שקיבלתי היום התפללתי שזאת היא, שהיא תדבר איתי באותו קול קופצני ושמח "היי למה לא התקשרת?..." אלו המחשבות שלי כל היומיים האחרונים, עצוב לי איו ספק

יכול להיות שזאת גישה של לוזר או פחדן אבל היא נוחה לי במובן מסוים כרגע, עצוב שזה ככה אבל זה מצב
ישן 31-07-2007, 10:06
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 144 שמתחילה ב "פוסט טראומה"

למרות שאני כבר אוטוטו בדרך החוצה הייתי חייב לענות לך
קודם כל כמה שזה כאילו לא בשליטה אבל בכל זאת אל תריץ את התקליט של אולי פה ואולי שם ולנסות לחפש עוד אפשרויות כי זה סתם לטחון את הראש ותמיד אני אומר יש מזל שהראש שלנו זה לא כמו דיסק קשיח של מחשב כי מרוב הטחינות בעיקר מהסוג הזה היינו גומרים את הכונן זה המהר מאוד
לכולנו בכל תחום יש תמיד את המחשב של אולי אני יעשה ככה והכל יסתדר, אולי אני יתקשר והיא תענה והכל יהיה נפלא או במקרים אחרים אולי אם אני רק אפתור את התקלה הזאת הכל יסתדר או במקרים יותר גרועים כמו הימורים אם אני רק יוכל להרויח פה הכל יהיה בסדר אך במציאות זה בדרך כלל לא עובד כך והעוד פעם לא מובילה לכלום אם כבר בדרך כלל לההיפך ממה שקיוינו

מה שלא הבנתי זה למה לא התקשרת אחרי כמו שקבעתם? אני מבין שירדה החשק והתבאסת וכו אך כמו שאני רואה את זה עכשיו יש 2 אפשרויות
1. יש לכם משחקי כבוד או במילה אחרת משחקי אגו מי יתקפל ראשון ויתקשר וינסה להראות כאילו סימני חולשה וירצה להתפייס ולכן אתה לא מתקשר כי זה נראה לך מאוחר מידי ו/או לא בכבוד לרדוף שוב אחרי המאמצים שכבר עשית ומנגד היא יכול להיות שאומרת אם הוא לא יתקשר כנראה שאני לא מספיק חשובה ולכן אני לא אתקשר
2. מאיזו סיבה שהיא בין אם זה בגלל השיחה שלכם לבין שהיא החליטה שזה לא מתאים לבין שהיא אולי פגשה מישהו אחר היא כבר לא מעונינת בקשר שלכם ולכן גם לא התקשרה כי היא המשיכה הלאה

עכשיו אתה צריך להחליט האם אתה ממשיך הלאה ואם כן אתה צריך לשים זאת מאחוריך וכמו שפגשת אותה אחרי הקודמת תפגוש גם את החדשה שתשכיח ממך בשאיפה את כל האקסיות ולהמשיך הלאה זה להפסיק לקוות ולחשוב שאולי זאת היא ובא לציון גואל כי ציון לא יגיע וגם לא הגאולה
או שאתה מחליט לעשות ניסיון אחרון ולנסות לדבר איתה רצוי גם פנים אל פנים ולנסות ללבן את כל הדברים ולהתחיל מחדש וזה כמובן דורש נכונות של שניכם
ההחלטה שלך

מאחל לך המון הצלחה בכל בחירה שתבחר וכמובן תמשיך לעדכן אותנו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר