לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2007, 19:38
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
בנות- כשמוכנים או כעזרה להתגבר?!

אוקיי... אז נפרדנו אני וחברה שלי (פתחתי כבר אשכול)...
למען האמת אני שבור... אין לי כח לכלום... אין לי מקור תקווה....
חוץ מבנות.... תמיד אהבתי בנות... ואף פעם לא הייתה לי בעיה להשיג בנות (בלי להשוויץ או משהו חס וחלילה..)
אז השאלה שלי אליכם היא כזו...
האם לדעתכם העובדה שאני אלך ואהיה עם בנות למרות המשבר והרגשות שלי תעזור לי להתגבר... לשכוח... או שזה לא ייתן לי כלום כי אני רק אצטער שאני לא אם אותה אחת בזמן שאני אהיה עם אותן בנות...? אולי אני צריך לקחת מנוחה מהמין השני ולהיות קצת עם עצמי.. להתגבר.. לשכוח לבד...?
אני לא יודע... נמאס לי (ועברו כולה יום וחצי) לשבת בבית בודד ושבור... נמאס לי להצטער ולחשוב מה יהיה עם החיים שלי... בא לי ללכת למסיבה, לשתות ולהכיר בנות...

אז מה אתם אומרים חברים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2007, 22:31
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה לפי דעתי אתה תסבך את עצמך עוד יותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "בנות- כשמוכנים או כעזרה להתגבר?!"

אני לא חושבת שבנות אחרות יעזור לך להתגבר, אבל רק אתה מכיר את עצמך. אם כבר זה יטשטש את הכאב לרגעים מסויימים, אבל תמיד יהיו אותם רגעים בהם תהיה לבד עם עצמך, ושוב כאב הפרידה יכה בך.
אם תיקח בת אחרת - אתה לא יודע על מי אתה נופל. בת אחרת היא לא אובייקט, והיא לא תפעל רק ע"פ נקישות אצבעותיך: רוצה - היא פה, לשרתך, רוצה - היא נעלמת מיד, בלי דרישות לעצמה כלל.
גם לה יש רגשות, ורגשות זה לא דבר שניתן לשלוט בו. זה דבר בלתי רצוני. אפילו אם יש מישהי באותו ראש שלך - רק בשביל לבלות, רק לסטוץ, אי אפשר לדעת את העתיד. היא יכולה להתאהב בך, או סתם לקנא לך בלי קשר. וכשתרצה לחתוך איתה היא לא תחתוך ותציק לך.
לבנות מאוד חשובה המונוגמיה. אם המונוגמיה נפגעת, גם הקשר הזוגי נפגע. אסל לא רק לבנות.
בוא תחשוב הפוך: תאר לך, שכדי לשכוח אותך היא עכשיו תצא עם בנים אחרים ותעשה איתם כל מה שהיא עשתה איתך. רק בשביל להתגבר עליך. איך זה גורם לך להרגיש? אתה באמת מסכים לזה? לא תרגיש שהיא בוגדת בך למרות שטכנית מותר לה כי אתם לא ביחד?
אתה וחברה שלך - הפרידה לא סופית אף פעם. נפרדים, חוזרים, נפרדים, חוזרים וכך הלאה. אני מניחה שאתה וחברה שלך תחזרו להיות יחד, למרות שזה לא ניראה לך כרגע באופק. איך אתה חושב היא תרגיש כשתדע שהיית עם מישהי אחרת? ועוד עם כמה אחרות? לא הספקת להיפרד ממנה, עוד לא עברה אפילו דקה ומיד אתה עט על אחרות. זה לא מראה על נאמנות או אהבה, אלא דווקא להיפך. אם כל רגע שתיפרדו - אתה תרוץ מיד למקום אחר, היא לא תרגיש בטוחה איתך אף פעם. היא לא תאמין בך. וזה הכי הרבה יפגע בך יותר מכל דבר אחר.

עזוב בנות אחרות. תראה לה שאתה אוהב אותה גם כשאתם לא ביחד. תראה לה שהיא האחת בשבילך גם כשאתם לא ביחד.
אל תפגע בעצמך ע"י זה שתיגרום לה שהיא לא תהיה בטוחה בך, שהיא לא תבטח בך ולא תיתן בך אמון. לפעמים זה יותר גרוע מבגידה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 02-08-2007, 17:10
  reutcohen reutcohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.07
מזה קשור בכלל??
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "בנות- כשמוכנים או כעזרה להתגבר?!"

תיראה, עבר בקושי יום וחצי.. ללכת ולהתחיל עם בנות אחרות זה סבבבה מה למה לא, תהנה, אבללל... קצת כבוד.. כאילו... תכבד את זה שרק ניפרדתם וישר לקפוץ למישי אחרת.. אני הייתי ניפגעת.

ובקשר לעניין של איך תשכח אותה, ברור שזה קשור לבנות אחרות, הרי היא כל היום בראש שלך, כל היום מעסיקה אותך, איך אתה רוצה להתגבר? לשכוח? רק אם תיצא, תשתה, תהנה, תכיר בנות, תשתולל, ככה היא לא תיהיה לך בראש בזמן הזה.

ושוב, לכל דבר יש זמן.. אל תקפוץ ישר למישי אחרת שרק ניפרדתם.. מי יודע אולי עוד תחזרו..

בכל מיקרה זה ברור שבנות אחרות יששכיחו ממך אותה.. מין הסתם שיקח קצת זמן.. אולי הרבה זזמן.. אבל זה בטח לא יעבור מהר אם תישב בבית ותבכה על החיים.. באמת..

שיהיה לך הרבה הרבה בהצלחה
ישן 02-08-2007, 20:03
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
תראה מותק,

אני לא חושבת שיש להאחז בתקווה שתחזרו- כי זה רק ימנע ממך להמשיך בחיים שלך.
פרידה היא סוג של אבל- כפי שכמובן כבר שמעת פעמים לא מעטות בעבר. תקופת האבל היא תקופה קשה, תקופה של הסתגלות למצב חדש וקשה מאוד עבור כולם, עבורך ועבורה כאחד.
זה לא משנה מי יזם את הפרידה, שניכם באותה סירה.
להחזיק את עצמך ולמנוע מעצמך לפגוש בנות אחרות רק מעמיד אותך במצב הרבה יותר פגיע של הקשרות מוגזמת לחברה לשעבר.
תצא, תבלה, תכיר- תשאר נאמן אליה כבן אדם- אך לא רגשית.
תגדל ותפתח את עצמך בלעדיה, ככה תוכל לראות חיים אחרים- כשאתה לא איתה.
זה מובן שאי אפשר להתגבר כל כך מהר, אבל אתה לא צריך. תן לעצמך זמן להתרגל ולעכל.

מצפה לעדכונים, בכל זמן ושעה

דניאל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר