לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2007, 21:33
  physics007 physics007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי kime שמתחילה ב "isai המשך"

ערבטוב לך !

ברחוב כן יצא לי מספר לא קטן של פעמים ולי היא עבדה וממש טוב עבדה.

לשאר התלמידים באיסאי עבדה גם כן ככה לפחות שמעתי מחלקם ואת חלקם גם ראיתי !

בזירה לא הייתי כי בשבילי כמובן זה עולם אחר לגמרי אם אני יעבוד אם מגנים אני לא רגיל לדברים האלה ואני ירגיש תפוס נורא ובסופו של דבר יפסיד !

למשל גם כפפות מרחיקות לי משנות לי את המרחק עוד דבר שיגרום לי להפסיד בקרב זירה ..

איסאי היא אומנות לחימה לענייני המציאות ולחיים ברחוב ...

אך יכולה לעזור המון למתאמנים באגרוף ועוד אומניות לחימה בזירה ..

בנוגע לאתר הוא עדיין בתהליכים המורה שלי עובד על זה.

צריך להוסיף סרטונים חדשים תמונות וגם לעשות תרגום לעברית !

אתה לא מבין אנגלית ?

אם לא אני אשמח לכתוב לך פירוט על איסאי !

שיהיה לך לילה טוב ידידי.
חזרה לפורום
ישן 02-08-2007, 22:04

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב ".."

שלום רב

אני לא בטוח אם זה אם דאנים או בלי.

האמת אין אצלנו עוד תלמידים שהגיעו לזמן של דאן ככה שאני לא יודע.

זה ממש בזלזול כל העינין הזה של החגורות אצלנו אבל אני אשאל את משה בשבילך ואתן לך פירוט !

בנוגע לשאר השאלות : ההיתרון בתנועה הטבעית ברורה לעין האינסטינקטים מגיבים הכי טוב כשאתה עובד טבעי אתה רגוע יותר משום שהגוף מזהה את אותם התנועות.
אין תנועות שמתנגדות לדברים הבסיסיים שאתה עושה .
מה שעוזר לך המון בלהגיב מהר לכל דבר שקורה בעת הקרב !

תנועה טבעית היא בעצם מה שיש לנו מיום הולדתנו כמו : זחילה הליכה ריצה זריקה וכו ....

האגרוף של איסאי מתבצעת בצורה טבעית לחלוטין אין שום שריר בעת ביצוע האגרוף ולמרות זאת הוא חודר יותר מכל אגרוף אחר שראיתי עד כו !

לדעתי התנועה הטבעית יותר טובה מהלא טבעית משום שהגוף שלי עובד בקלות רבה התחמקות מאגרופים וכניסה לאותם אגרופים היא נורא קלה .

אני ישאל בישבילך את העינין אם החגורה למה שש במקום שלוש !

לילה טוב שיהיה לך!
חזרה לפורום
ישן 05-08-2007, 18:57
  kime kime אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.07
שלח הודעה דרך MSN אל kime
הערה בונה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "בדיוק !!!!! אינה כאן ~..."

ערב טוב.
נראה שה ISAI מאוד זורם , מאוד אנרגטי אבל אני חייב לשאול ראיתי אותך בועט בסרטון האם אתה חושב שבעיטה כזו באמת תפגע במטרה? הריי אתה בועט דרך הגב ללא שמירת קשר עין לאן מונחת בעיטה .
רצוי לציין שאני מתאמן כ 22 שנה בשוטוקאן וגם קיוקושין בשנים האחרונות.
המתודה אצלנו מאוד שונה בלימוד בעיטה בעיקר בקרב רחוב או בקרב קראטה .
מנסיון מי שבועט בי כמו שאתה בועט בסרטון חוטף בעיטה נגדית מאוד חזקה או נתפס באמצא ומופל לקרקע לאחר שחטף בפנים.
אומנם עבודת הידיים אצלכם יכולה להיות מאוד אפקטיבית (סגנון תנועה , חסימות דינמיות ) אבל ..
יש קושי להבין את הבעיטות מראות עיני.
אשמח תגובה .
ערב נפלא.
חזרה לפורום
ישן 05-08-2007, 23:08
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
..
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי kime שמתחילה ב "נחמד סרטונים"

אני חורש על YOUTUBE לראות סרטונים של ISAI מצטער להגיד לך אבל הבעיטות שלכם פשוט עלובות
כבר שמתה לב שאני לא בא לריב כי פשוט מאד לריב איתכם זה לטחון מים תמיד יהיה לכם מה להגיד.

שום גורם הפתעה שום בטיח הבעיטות האלה לא רק שלא יכאבו גם הם איטיות ברמות וכל להגן אותם
ובכלל אתם מפנים גב ליריב בסיומה , כבר עשרות פעמים ביקשו ממכם במיוחד להביא סרטון בקרב מגע מלא!!

ובכלל היו פה עוד המון בקשות ל"השפלות" שאתם עושים למכונים אחרים בערים אחרים ? בחיים לא ראיתי יותר ביקוש לסרטון מאשר הקטע איתכם ,

נ.ב

אותו אגרוף ( שכתבת עליו בהודעתך הקודמת ) שהוא מהיר ואין שריר .. יד בחיים לא תזוז אם לא יהיה שריר הכוונה שלך היא שהיד (אגרוף) סוגר את עצמו וזה סבבה .. זה לא בהכרח חזק או יותר מהיר.

בוקס טוב צריך להיות יותר מחזק ומהיר כדי להביא נוקאאוט טוב , גורם ההפתעה הוא השולט מבינהם ולצערי אין לכם אותו יותר מדי, לא ניראה שהוא כואב בכלל וללא שום קשר אני לא רואה אגרסיביות
בו או באומנות שלכם , זאת לא ירידה(לניר).

כמו שמאמן (לא שלי) אמר : אומנות לא תעבוד אם אין בה אגרסיביות , לפחות לא בישראל .. אצלנו בלי אגרסיביות זה בקושי יעבוד , מה לעשות ככה זה ישראל מדברים פה תכלס.

מאמן דגול אם יורשה לי לומר.

תודה ויום טוב!!
חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 00:40

..
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "שלום רב ! אתה לא יכול להגיד..."

כמו שאמרתי לכל דבר יהיה לך מה להגיד זה כבר פתטי =/

תפסיק לנפנף בתואר של משה גורליק , יש לי כבוד אליו ולאומץ שלו לייסד אומנות לחימה משלו אז מה אם אני לא מסכים איתה עדיין יש לי כבוד אליו , אבל עם כל הכבוד .. היד יכולה לזוז בלי שריר ( ביד )

דוגמא : תזיז את האגן ותרפה ידיים ( להזיז לצדדים ) היידים יזוזו כן , אבל לא באגרוף הזה עצם העובדה
שאתה משאיר את היידים באוויר = שריר!
אז מה עם בכף היד אתה לא משתמש בשריר למרות שאני בטוח שזה כן קורה במקצת , עדיין הכתף וחלקו של היד ( באותו אגרוף שאתה מתאר ) נמצאים בשימוש של שרירים =/

הבעיטה עצמה ( לא לפי סרטון או משהו היא בעיטה איטית ) אלא בגלל איך שהיא מבוצעת על ידיכם תנועה ארוכה ולדעתי אין בה תנועתיות של האגן ( אלמנט מאוד חשוב למכה )!!! ועוד המון המון דברים

ואל תשכח את העובדה שלדעתי האגרוף וגם הבעיטה הזאת לא כואבים , אולי הייתי מבין אם האגרוף הזה היה לטישטוש של רגע הייתי יכול להבין והייתי אומר שהוא סבבה למרות שאופן הביצוע שלו שקופה , ואגרופי טישטוש אמורים להיות בביצוע מהיר וטקטי.

אני לא מאמין שאני שוב נכנס להתווכחויות איתך אבל מעצבן אותי , עוד דבר שאחרי כמה הודעות שלי לגבי האומנות שלכם חשבתי לעצמי וואלק מי אני שידבר על אומנות אחרת אני כולה שנה בתחום האומנויות לחימה , אבל דברים כאלה .. רואים ישר ...

מישהו חושב כמוני או אחרת וואלה אני ישמח לדעת שאולי אני טועה.
חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 07:40
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
מחזק
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב ".."

א. גם אני כבר מחכה המון זמן לסרטון קרב שלכם. נראה לי שלכם יש את היחס דיבורים/הוכחות הכי לא שוויוני בפורום.
ב. אי אפשר להזיז את היד בלי להפעיל שרירים, אלא אם אתה מניע אותה בעזרת הכוח מהאגן ואז זו יוצא הצלפה בקושי.
ג. אני אשמח לראות את היריב שניצחתם בעזרת הצלפה.
ד. תפסיק להשוויץ בידע שלכם בביומכניקה. למשה גורליק אין תואר ואין השכלה בביומכניקה.
ה. אני חייב לומר, בתור אחד ששקל ללמוד איסיי, שה"שואו אוף" שלכם ממש הוציאו לי את החשק. אין ביסוס לרבע מהטענות שלכם מהסרטונים שהבאתם (עליהם מומחי הפורום אמרו שהם ברמה מאוד נמוכה) ואתם ממשיכים לבלבל בשכל עד כמה האומנות שלכם הכי טובה, ושאחרי שתלמד איסיי תוכל לשלוט אוטומטית בכל נשק (טענה אידיוטית לכשלעצמה). אני לא בא להתחיל פה ריב, אבל אולי תתחילו להוריד קצת פרופיל. מאוד הציק לי שכשמישהו מחפש אומנות ללמוד, אתם במקום לומר "אנחנו לומדים אייסי, אומנות רכה מאוד שפותחה בידי ישראלי" אתם אומרים "זאת האומנות הכי שווה! תבוא תאמין, תהיה חזק כל כך מהר עד שתראה את זה! תהיה מהיר ותהיה מוכן לגמרי לרחוב! ולא רק מול יריב אחד אלא מול מספר יריבים! ותוכל לשלוט אוטומטית בכל נשק!"
שזה הרבה יותר מקצת יומרני, במיוחד לאור מה שעד כה הצגתם בפורום.
יום טוב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 13:30

הודעה זו היא ממשה !
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב ".."

אגרופים לא סגורים איננה המצאה של איסיי. הם קיימים בהרבה או"ל בתור שימוש בפרקי האצבעות השונים ובצורות שונות של אגרוף ואופן השימוש באגרוף.
גם ברמות גבוהות של קראטה מלמדים אגרוף דומה לזה של איסיי עם פרק כף יד רפוי.
רוני קלוגר, לדוגמה, סיפר לי והדגים טכניקת האגרוף דומה לזו של איסיי. הוא למד אותה באוקינווה, יפן, אחרי שהוסמך לדאן 8.
לדבריו, הוא הופתע מאוד מעצם זה שהדבר עובד, ועוד יותר מזה איך הוא עובד.
לדבריו, הטכניקה נתנה לו כמתנה מיוחדת עם הגיעו לדאן 8.
הוא כלל לא היחידי בארץ שמכיר את זה. גם באגרוף קלאסי יש שימוש בטכניקה דומה.

נושא של עבודה בלי שריר - עזבו את זה, זה נושא של הרצאה שלמה ושייך לתחום של פיזיולוגיה ו- MOTOR CONTROL.

אין שום טעם להתווכח עם הנימוקים שבנויים על בסיס "אני מאמין".
לצורך זה קיימות ההדגמות. אחרת זה שייך לדרך המחשבה הידועה כ-"לא ניתן לעובדות לבלבל אותנו".
הדגמה כזות התקיימה, אגב, בלי שאף אחד ממשתתפי הפורום הופיע.
חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 12:36
  dstk3 dstk3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי benelbaz-ISAI שמתחילה ב "אחי אכן אגרוף של יסאי הוא..."

מה שאתה אמרת כבר יותר הגיוני מהשטויות שפיסיקס אמר.פיסיקס קבל עצה אל תגיב בפורום הזה בנוגע לדברים שאתה חושב שאתה יודע על האומנות שלך כי אתה סתם מוציא לה שם רע-תן לאלה שבאמת מבינים להגיב. עכשיו בנוגע לבעיטה בלי להעליב היא באמת עלובה ממה שראיתי בכמה סרטונים שלכם-בתור אחד שלומד טאקוונדו זמן לא רב אני יכול להגיד שאם הייתי בועט בצורה כזאתי המאמן שלי היה מעמיד אותי שעות עד שהייתי בועט כמו שצריך-אפילו אני שאני לומד מעט זמן יחסית אני בועט הרבה יותר טוב-ואני גם לא עושה את זה מי יודע מה) אולי אם תראו כבר סרטונים רציניים שלכם במגע מלא במהירות מלאה תשנה את דעתי.עד אז הדעה שלי היא שמדובר בחרטטן.
חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 13:36

kime הודעה ממשה גורליק !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "מצגת נורא נחמדה על איסאי"

כן, כך באמת מלמדים בקראטה. שם קשר עין עד לעצם ביצוע המכה או בעיטה הנו חובה. יש לכך סיבות במסגרת הגישה הספציפית.
זה לא נכון לגבי הרבה אומנויות לחימה, הייתי אומר - רוב אומנויות לחימה בעולם. חלקם גם הוא מכיר.
גישה זאת איננה אפשרית בעבודה מול יותר מיריב אחד, אגב.
דבר נוסף - מרגע, שתנועת היד או רגל החלה והיד או הרגל "יצאו לדרך" אל המטרה לקשר עין אין שום ערך כי לא ניתן לשנות דבר, לעצור או לשנות מסלול המכה.
לגבי המכה/בעיטה הבאה - קשר עין כן רצוי, אבל לא הכרחי, עם המטרה ההבאה שהיא גם יכולה להיות זהה לקודמת.
אגב, עבודה עם עיניים קשורות - זה שייך בדיוק לנושא זה.
החלק החשוב בהסבר שייך לנושא של שליטה עצבית (MOTOR CONTROL) בתנועה וזה לא נושא לדיון בפורום.

בהרבה אומנויות לחימה לא ספורטיביות ובאומנויות לחימה צבאיות לכוחות מיוחדים לא מרימים רגליים גבוה, בחלק מהמקרים לא עוברים את הברך. זה פותר את הבעיות של תפיסה או לכידת הרגל, בעיטות ההגנה בין הרגליים (או למקום אחר), הסתרת התנועה, המשכיות התנועה, מהירות והמשכיות של התקפה או הגנה (שזה אותו הדבר).

שוב, הרבה מילים לא שוות נסיון ומפגש של 5 דקות. תזמין את החבר'ה הנכבדים לסטודיו לפגישה או הדגמה וכל השאלות לגבי האם המכה חזקה, האם הבעיטה מספיק חזקה ויכולה לגרום נזק או שרואים את הבעיטות בערך שעתיים לפני שהן יצאות לדרך יפסקו מייד
או שאנחנו נראה שהם צודקים, נודה להם על הזמן שהקדישו לנו ונפסיק לעשות שטויות.
לפי נסיוני ונסיונכם נדרש לזה בדיוק 3 שניות.

אין טעם בוויכוחים מילוליים, פשוט אין לכם בסיס משותף של ידע ונסיון. לצורך זה קיימים חוות דעת של מומחים מוכרים ובעיקר המפגשים. אגב, אנחנו ארץ קטנה, זמן הנסיעות כאן בטל לעומת הזמן שמוציאים על וויכוחים דרך האינטרנט והסברים ארוכים ולא משכנעים.
חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 15:10

מצטער אינה ההודעה המלאה ממשה
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "kime הודעה ממשה גורליק !"

הודעה זו היא ממשה !

בוקר טוב,

נכנסתי שוב לפורום פרש (אני לא מרבה להכנס לפורומים, כידוע לך) וראיתי את האשכול החדש על איסיי.
הנימוסים הפעם יותר טובים וגם השאלות ענייניות.
קפקפי וקימה שואלו שאלות לעניין וראוי לתת להם תשובות בהתאם.

קפקפי:

אגרופים לא סגורים איננה המצאה של איסיי. הם קיימים בהרבה או"ל בתור שימוש בפרקי האצבעות השונים ובצורות שונות של אגרוף ואופן השימוש באגרוף.

גם ברמות גבוהות של קראטה מלמדים אגרוף דומה לזה של איסיי עם פרק כף יד רפוי.

רוני קלוגר, לדוגמה, סיפר לי והדגים טכניקת האגרוף דומה לזו של איסיי. הוא למד אותה באוקינווה, יפן, אחרי שהוסמך לדאן 8.

לדבריו, הוא הופתע מאוד מעצם זה שהדבר עובד, ועוד יותר מזה איך הוא עובד.

לדבריו, הטכניקה נתנה לו כמתנה מיוחדת עם הגיעו לדאן 8.

הוא כלל לא היחידי בארץ שמכיר את זה. גם באגרוף קלאסי יש שימוש בטכניקה דומה.

נושא של עבודה בלי שריר - עזבו את זה, זה נושא של הרצאה שלמה ושייך לתחום של פיזיולוגיה ו- MOTOR CONTROL.

אין שום טעם להתווכח עם הנימוקים שבנויים על בסיס "אני מאמין".

לצורך זה קיימות ההדגמות. אחרת זה שייך לדרך המחשבה הידועה כ-"לא ניתן לעובדות לבלבל אותנו".

הדגמה כזות התקיימה, אגב, בלי שאף אחד ממשתתפי הפורום הופיע.

קימה:

כן, כך באמת מלמדים בקראטה. שם קשר עין עד לעצם ביצוע המכה או בעיטה הנו חובה. יש לכך סיבות במסגרת הגישה הספציפית.

זה לא נכון לגבי הרבה אומנויות לחימה, הייתי אומר - רוב אומנויות לחימה בעולם. חלקם גם הוא מכיר.

דבר נוסף - מרגע, שתנועת היד או רגל החלה והיד או הרגל "יצאו לדרך" אל המטרה לקשר עין אין שום ערך כי לא ניתן לשנות דבר, לעצור או לשנות מסלול המכה.

לגבי המכה/בעיטה הבאה - קשר עין כן רצוי, אבל לא הכרחי, עם המטרה ההבאה שהיא גם יכולה להיות זהה לקודמת.

אגב, עבודה עם עיניים קשורות - זה שייך בדיוק לנושא זה.

החלק החשוב בהסבר שייך לנושא של שליטה עצבית (MOTORCONTROL) בתנועה וזה לא נושא לדיון בפורום.

בהרבה אומנויות לחימה לא ספורטיביות ובאומנויות לחימה צבאיות לכוחות מיוחדים לא מרימים רגליים גבוה, בחלק מהמקרים לא עוברים את הברך. זה פותר את הבעיות של תפיסה או לכידת הרגל, בעיטות ההגנה בין הרגליים (או למקום אחר), הסתרת התנועה, המשכיות התנועה, מהירות והמשכיות של התקפה או הגנה (שזה אותו הדבר).

שוב, הרבה מילים לא שוות נסיון ומפגש של 5 דקות. תזמין את החבר'ה הנכבדים לסטודיו לפגישה או הדגמה וכל השאלות לגבי האם המכה חזקה, האם הבעיטה מספיק חזקה ויכולה לגרום נזק או שרואים את הבעיטות בערך שעתיים לפני שהן יצאות לדרך יפסקו מייד

או שאנחנו נראה שהם צודקים, נודה להם על הזמן שהקדישו לנו ונפסיק לעשות שטויות.

לפי נסיוני ונסיונכם נדרש לזה בדיוק 3 שניות.

אין טעם בוויכוחים מילוליים, פשוט אין לכם בסיס משותף של ידע ונסיון. לצורך זה קיימים חוות דעת של מומחים מוכרים ובעיקר המפגשים. אגב, אנחנו ארץ קטנה, זמן הנסיעות כאן בטל לעומת הזמן שמוציאים על וויכוחים דרך האינטרנט והסברים ארוכים ולא משכנעים.

אתה יכול לפרסם את זה בפורום

ביי,
משה

נערך לאחרונה ע"י physics007 בתאריך 06-08-2007 בשעה 15:13.
חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 18:52

...
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי kime שמתחילה ב "תודה!"

תודה על התגובה משה כבר כתבתי שיש לי אלייך כבוד אבל זה לא נושא הדיון ,

כן ענית לי על מה ששאלתי ותתפלא הצלפות מהסוג הזה גם אני משתמש בהם לעיינים באופן אישי

אבללל .. אחרי התגובה של משה הבנתי דבר אחד , זה לא שכל היד אין בה שרירים והיא לא משתמשת בהם
זה רק הכף יד שלא משתמשים בה בשריר וכל שאר היד כן ! ואז זה יוצא מן הצלפה כזאת ..

אני עושה אתזה דיי הרבה כמו שכתבתי וזה אחד הדברים להצלפה לטשטוש עייניים או ביצים , למרות שיש דבר אחד שאני עדיין לא מבין ... מכת טישטוש קלה יכולה לספק את השבירת אף ? את הנזק המשמעותי להשיג DAMAGE גבוהה?

אני לא חושב .. וובנוגע לבעיטה הזאת כמו שההוא מהטאיקוונדו אמר זה נכון , אל תבעט ככה רק בגלל שאתה רוצה למנוע תפיסת רגליים , תתאמן הרבה על מתי לתת את הבעיטה ואיך , לגרום להפתעה .. אני לא חושב שמישהו באמצע מכות יתפוס לך את הרגל אלא אם כן אתה באמת גרוע.

אל תלמד אלף בעיטות , תתאמן על בעיטה אחת אלף פעם .. כמו שברוס לי אמר אם אני לא טועה ? וזה מנוסח קצת אחרת.

למשה : אני לא אחד שמקלל באמצע פורומים ושטויות כאלה אני לא ילד בן 10 , אחרי שהיה לי מקרה שמכעט הרבצתי לעצמי מעצבים על מישהו שמקלל אותי דרך המחשב ואין לי מה לעשות לו , אמרתי לעצמי אל תעשה אתזה יותר בחיים פעם הבאה זה יהיה לשבור משהו וכו' ... זה קרה כי התלמידים שלך התגרו בצורה מגעילה ועוד דיברו שקרים זה הוציא אותי משליטה .. אני יודע מי הם ISAI והבנתי שלא שווה להתווכח איתם ובמיוחד לא להתייחס אליהם ברצינות .. מצטער ,

תודה ויום טוב
חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 21:39

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי kime שמתחילה ב "ידע"

שלום לך !
אני לא מחייב את עצמי בשום דבר !
אני מן הסתם לא לומד איסאי בישביל לצלם לפורום פרש דברים ..
כמו שאמרתי אם יש אדם בפורום זה שמעוניין לבוא ולעשות איתי קרב מוזמן לקבל את ההוכחות שלו לא על ידי מצלמה אלה בצורה חייה בקרב נגדי או כל לוחם איסאי אחר !
הוא רוצה שיצלם או שיביא איתו מצלמה שיהיה פלאפון שיהיה פיתה אם מצלמה או כל דבר אחר תפסיקו להגיד שאנחנו מתגרים או אני או כל מה שלא יהיה אנחנו לא מתגרים אנחנו נותנים תשובות בנוגע לאומנות של עצמנו מה שאנחנו ראינו עד עכשייו סיפק לנו מידע כזה ששמעתם עכשייו ואנחנו רואים את זה כל אימון בימים שני וחמישי אני מסופק בישביל עצמי כשאני בא לחלוק עמכם אומנות מצויינת שבעצם לי עובדת !
לילה טוב לך !
חזרה לפורום
ישן 07-08-2007, 11:08

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי kime שמתחילה ב "ערב נאה . הבנתי אתה כרגע..."

ידידי אני לא מבין אם הכוונה שלך היא לעצבן אותי אז אני נורא מתנצל אתם כמו ילדים קטנים ואינני מעונין בלדבר אם ילדים קטנים שמתרותם הם כאלה !
אני לא מתעצבן משום סיבה !
בעולם אומניות הלחימה קיים ויש את הדבר שנקרא הזמנה לקרב ...
אין בזה שום דבר רע אם אתה לא מעונין אומרים לא רוצה ואתה ממשיך בדרכך וכך גם אני !
אבל כדי ללמוד אחד מהשני הדרך הכי טובה היא קרב !
אני הצעתי ואמרתי שאם אתם מעונינים אתם מוזמנים תמיד לבוא לגשת ולהילחם איתי בשמחה לא אתנגד לזה ..
אבל הצורה החצופה של המילים שלכם וההיתנהגות הילדותית במילים האלה היא ממש חסרת כל עינין אני לא מעונין בלעשות קרב אם כמה ילדים קטנים תסלחו לי !
יום מלמד חוויות ומבגר !

נערך לאחרונה ע"י physics007 בתאריך 07-08-2007 בשעה 11:10.
חזרה לפורום
ישן 07-08-2007, 18:26
  kime kime אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "ידידי אני לא מבין אם הכוונה..."

ערב טוב.

לידעת מר physics007 אני לא ילד קטן (אולי בנפש נער מתבגר) .
הינה כמה פרטים עליי :
בן 31 איש אלקטרוניקה בתעשיה אוירית .
רקע באומנות לחימה :
קראטה שוטוקאן 22 שנים
3 שנים קראטה קיוקושין
קרב מגע צבאי (מדריך)
ומשהו שלומדים תוך כידי החיים ולא דרך משחק פלייסטיישן 2 קרבות רחוב מכול הסוגים(כולל סכינים ואלות)
צר לי לומר לך אבל אתה כנראה שלא כול כך התבגרת .
זו לא כזו חוכמה לבוא לבקש קרב רחוב פה כי אתה תצטרך להתמודד עם אנשים מנוסים באומנויות לחימה.
הפעל את ראשך ותבונתך והפסק להתגרות בפורום זה .
שוב חוזר ואומר אני לא מנסה להתגרות בך שאלתי שאלות קצרות ולעניין ואתה כועס ורוטן .
משה ענה על השאלות לעצם הנושא אולי תלמד ממנו פרק קצר בכתיבת תשובות .
המשך ערב קליל ונעים לך .
KIME
חזרה לפורום
ישן 07-08-2007, 14:04
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
משה שלום
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "מצטער אינה ההודעה המלאה ממשה"

הנה תגובה קצרה להודעה ששירשרת. לא בכוונה לפגוע אלא בכוונה להשיג תגובה מכובדת יותר ממך.

אתה רשמת:

"גם ברמות גבוהות של קראטה מלמדים אגרוף דומה לזה של איסיי עם פרק כף יד רפוי.

לדבריו, הוא הופתע מאוד מעצם זה שהדבר עובד, ועוד יותר מזה איך הוא עובד."

מדובר במכות אוצ'י (מכות רוח) והן אכן קיימות בקאראטה ובסגנון שלי בפרט אך לפי הכרותי עם המכה של איסאיי הן שונות לחלוטין. במכות מסוג האוצ'י אמנם היד עפה כשהיא משוחררת אך קיים פוקוס וקיימת סגירה מוחלטת של היד/הקשיית השריר למאית השניה בזמן האימפקט. דבר אשר נוגד את הפילוסופיה שלכם. מכה בלי כוונה (פוקוס) היא הצלפה שטחית לכל היותר. חוסר הפוקוס במכה הוא הבעיה העיקרית של הסגנון שלכם.

פשוט לא נכון.
קשר עין חיוני ליצירת פוקוס.פוקוס חיוני ליצירת מכה טובה. קשר עין חיוני לפגיעה במקום הרצוי, פגיעה במקום הרצוי תביא להשגת המטרה הרצויה.קשר עין חיוני להימנעות מדקירה או חבלה ברחוב. אני לא מכיר שום אומנות לחימה שמבטלת את הנושא החשוב הזה תחת לימודיה.

פשוט לא נכון, מאוד אפשרי אך דורש אימון, לוותר מראש ולומר בלתי אפשרי זה ראש קטן.אם תתאמן תראה שאפשר.איזו דוגמא אתה נותן לתלמידים שלך עם אמירה כזאת?

פשוט לא נכון, לרוב הסגנונות יש מענה מצויין ואפקטיבי לנושא זה. אני מזכיר לך את המוטו של קונג פו וקראטה ברמה גבוהה: כל מכה היא התחלה של מכה אחרת וכל סיום מכה היא התחלה של מכה חדשה.
כל מכה יכולה להפוך בכל שלב של המכה למכה אחרת במסגרת הטכניקה. אם לא הסגנון דפוק מהיסוד או הלוחם לא מאומן מספיק.

משפט סתום, אני לא מבין אותו ואני לא חושב שגם אתה מבין אותו באמת..

מסכים.איך בדיוק זה קשור לנושא שלנו??? אולי כדאי שתתחיל לכתוב בעצמך תגובות ברורות יותר ולא תשלח תשובות מעורפלות דרך תלמידים.
אמנם יש פה קוראים צעירים שלא מבינים בתאוריה של אומנויות הלחימה אך קוראים פה גם מאמנים מנוסים ומבינים כמו, יוסי ,אלעד,רועי ,חברה שהתאמנו בעבר אצל ריצ'רד ומכירים את הסגנון המדובר כמו לבני ועוד מתאמנים וותיקים הסגנון הזה שלך זה לא תורם לכלום.

אתה כתבת:
לפי נסיוני ונסיונכם נדרש לזה בדיוק 3 שניות...

אם המורה מדבר ככה אני מבין לחלוטין למה התלמידים מרגישים בלתי מנוצחים ואחר כך בורחים כאשר באים אליהם באמת להזמנה לקרב אותה הם ביקשו. מעבר לזה. אשמח לשמוע על איזה נסיון אתה מדבר כולל הוכחות ואפשרות לברר אותן.

אתה כתבת:
אין טעם בוויכוחים מילוליים, פשוט אין לכם בסיס משותף של ידע ונסיון

כמו תמיד כולם טיפשים, רק אתה יודע.
אני לא מאמין בשיטה שלך לקביעת חוקים כלליים מאוד על העולם וביטול כל מה שלא עולה בקנה אחד עם הפילוסופיה שלכם. אתם שואפים להיות טבעיים וחסרי צורה אך אתם אסירים של הפילוסופיה שלכם שיוצרת צורניות נוקשה ומבטלת כל אימון נוקשה ולא טבעי כביכול שמתורגל משחר הימים.

בברכת ראש פתוח לעתיד
שי. 81

נערך לאחרונה ע"י שי חי בתאריך 07-08-2007 בשעה 14:19.
חזרה לפורום
ישן 07-08-2007, 15:51

..
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "חח כמו ששי חי אמר ידידי !..."

לא הייתי מפחד להיכנס לכלא אלא ממשהו אחר ..

לא לעניין שאתה מדבר ככה ואז אתה עוד כותב שאתה לא בא לרדת פה על אנשים , אני נטרלי לגמרי
אני פשוט לא אוהב את האומנות מהסיבות שלי אז אני שואל מה שבא לי , אתה לא רוצה ביקורת ממני או מעוד הרבה אחרים שאני בטוח שחושבים כמוני ואין להם כוח להגיב ועוד כאלה שחושבים כמוני , אל תפרסם אמרו לך אתזה פה.

תודה לשי שהגיב פה והציל את העניין רציתי לדבר על מכת הרוח אבל לא הייתי בטוח בהכל אז לא רציתי לכתוב במה שאני לא מבין אבל באמת שרציתי להשוות.

אתה מזמין מאמן בישראל לצאת איתך לקרב תגיד לי אתה מסטול? תגיד יש לך גבול לכוח שלך בכלל או אתה מודע לו בכלל ? נגד מי נלחת ברחוב ? מעניין אותי לדעת ... עוד אנשים מISAI ?>_>

אין דבר פסול בלהזמין לקרב אבל שזה בא על חשבון תשובות ששאולים אותך זאת לא תשובה ראוייה , במיוחד לא ל"אמן לחימה" כמוך!

נערך לאחרונה ע"י Kafkafi- בתאריך 07-08-2007 בשעה 16:02.
חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 02:26

למה אין קשר?
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "רועי אין קשר.."

למה אתם אומרים שאין קשר ?

יש דווקא קשר , הוא בא אפילו לחזק את כמה שהוא לא מבין באומנויות לחימה ועד כמה הוא בעצם אידיוט, וכמה החגורה החומה שלו בISAI מקנה לו ידע ושפע לגבי הפנגיינון ומכות כמו שצריך.

רק הייתה בעיה אחת .. הוא שכח שהוא מחזק את מי שטוען נגדו , זאת בעיה רצינית סילבר. ותפסיק לפתוח משתמשים תהיה גבר תקבל באן כמו גדול על הגועל נפש שעשית, פחדן.

אין פלא שהתלמידים של משה גורליק ככה .. והקש היה שהזמנת את רועי שחק לקרב הפתיעה אותי ,

למשה גורליק : משה אני רוצה לשאול אותך שאלה אישית , אתה באמת מרשה להם ללמד אנשים אחרים ISAI ? אני רוצה לשמוע ממך .. כמה סירטונים הם מעלים בYOUTUBE על לימוד אחרים , אני בחיים לא ילמד מישהו קונג פו פנגיינון ( אולי אולי אולי ישתף באיך אני מביא מכה ) מהסיבה הפשוטה ..

יש לי כבוד אל שי ואני אפילו לא יעז לשאול אותו אם אני יכול ללמד את השיטה שהוא מלמד , מעבר לזה .. השיטה כלכך מסובכת ומעשית , שאפילו אגרוף פשוט צריך באמת באמת לדעת מה אתה עושה יש במכת רוח רגילה כלכך הרבה מאפיינים שצריך לשמור עליהם שאני לא רוצה להעז לחשוב שאני יודע אותם טוב מדי כדי ללמד.

פשוט בושה !

נ.ב

תעמוד במילה שלך מאחורי מסך ותזמין אנשים אישית בטלפון לקרבות אני רוצה לראות אותך גבר מאחורי המסך!

נערך לאחרונה ע"י Kafkafi- בתאריך 08-08-2007 בשעה 02:28.
חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 10:45

שלום רב לכולכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "מצגת נורא נחמדה על איסאי"

בוקר טוב !
הייתי רוצה להגיד שאינני מעונין בלהמשיך איתכם את השיחה החסרת כל כבוד הזאת !
לא מר שי חי נותן כל כבוד למורה שלי או כלפי !
ולא מר רועי שחק !
וגם לא קימה ... אני אמרתי שאני רוצה להזמין את רועי שחק לקרב רחוב ?
תסלח לי אבל מפי לא יצא המילה קרב רחוב !
אתם אנשים שמעונינים בלריב...
אני נורא מצטער בתור תלמיד במשפחת איסאי אינני מוכן לקחת חלק בזה!
בעולם אומניות הלחימה יש לכל אחד ואחד מאיתנו ידע ....
וכל אחד מקדיש לאומנות שלו את הזמן שלו את המאמצים שלו וחלק גם את החיים שלהם ...
בישבילנו איסאי היא אומנות שאנחנו בתור תלמידים מקדישים את חיינו ואת הזמן שלנו עלייו !
היחסים בינינו הם משפחתיים והדוקים ונותנים את מרבית הכבוד לכל אדם ואדם באיסאי ..
כתלמיד לא מצליח לעשות דבר מסויים אנחנו תומכים בו וכל הקבוצה אם לא באימון אז בחוץ עוזרים לו גם אם יקח יומיים ברצף כדי שילמד נעזור לו ללמוד !
אני ראיתי כמה המורה שלי הוא אדם מדהים איסאי שינתה לאנשים את החיים וזה מול העיניים שלי קורה כל פעם מחדש ואני פשוט לא מצליח לעכל את זה !
אני בא לכאן בכדי שאתם תוכלו להכיר את האומנות שלי עד כו האומנות שלי עשתה לי פלאים פיזית מנטלית ורוחנית .
איסאי הצילה אותי ממקרי מוות ברחוב ועזרה לי לדעת להילחם בצורה מצויינת ואני מודה למשה על זה שוב ואפילו כאן תודה רבה לך משה על הכל תודה המורה !
אימא שלי היא אסירת תודה המשפחה שלי גם ....
אני בא ומנסה להראות לכם משהו יפה בתקווה שאולי גם אתם תעשו את אותו הדבר ונוכל יחד ללמוד זה מזה !
אתם עושים שטויות של רוצים לריב אני נורא מצטער לא מוכן להיכנס לשיחה אם אנשים כמוכם חסריי תרבות !

שלום צהריים טובים !

נערך לאחרונה ע"י physics007 בתאריך 08-08-2007 בשעה 10:48.
חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 11:50

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "כן כולם יודעים כמה הוא נפלא"

חחח מה שמצחיק אותי בכתבה הזאתי :
זה קודם כל שי חי אתה באמת אדם חסר כבוד מגניב לראות את זה בשידור חיי ממש רואייםםםם שאתה מנסההה להרוסס את משהה כאילוו זה ברור פשוט !!
אין סיכוי בחיים שאני יאמין לכתבה כזאת מכמה סיבות ..
ראשית אני יודע מי זה משה ומכיר אותו טוב טוב פשוט יודע שלא מסוגל לעשות מעשה כזה .....
שנית ילדה בת 17 לא יודעת לדבר ?
חחחחחחחחחחחח והיא שאלה מה אתה עושה ?
ילדהה בת 17 ?
תשמע שי חח חוץ מאמן לחימה אני אמן פיתוי ורקדן חח יש לי ידע לא קטן בנשים סתם כדי לידע אותך !
אפ אחת בת 17 לא תוריד את המכנסיים אחרי שמורה בן 54 יבקש ממנה לעשות את זה ...
בימינו בחורה כזאתי שום תמימה ושום בטיח לא תשב להיסתכל על זה ...
חח ולא כתוב התנגדה וכולי פה זה כאילו ישבה באדישות ושואלת את עצמה וואי מה זה ?
בחייייתתתתת פתחו תעיניים מה זה צחוק ?
חחחחחחחחח אבללל זה קורע אותי שכאילו בעצם אומרים שהילדה בת 17 ישבה לה והיסתכלה ועוד שאלה אותו תסלח לי מה אתה עושה ? ...
אני פשוט לא מעכל את הדבר הזה שקורה כאן ממממ.... !!
ווואי רגעע חכה חחחח הכניסס ידייו למכנסייהה והילדה בת 15 שואלתת תגידד לי מה זהה זה גם קשור למסאז' ?
אני מכיר את משה טוב מאוד ידידי תאמין לי שאני אפילו לא חושש במקצת ...
אבל דבר אחד קיים על ווידיאו של מישהו פה הוא מסתובב לו ברשת פה ושם איזה מורה שאכל בעיטה לפנים מה שמגניב בווידיאו הזה זה שיש לו אפקט של סאונד ממש טוב זאת אומרת שומעים את הבעיטה לפרצוףףף ממש ממש טוב אתה תרגיש דופק לב כזה פלאש באק באף מרוב שזה מציאותי !
חפש ביו טיוב באמת משהו מגניב !
חח אגב למשה יש אישה וגם כמה ילדיים חח ממש חמוד היחסיים שלהם לפי מה שראיתי בסדנה סתםםם כדי ליידע אותכם !
יום טוב לכולם ...

נערך לאחרונה ע"י physics007 בתאריך 08-08-2007 בשעה 12:03.
חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 11:21
  kime kime אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "שלום רב לכולכם"

צהריים טובים

אולי שכחת אבל אתה רשמת את הדברים הללו ציטוט בדגש על הזמנה לקרב:
physics007 רשם:

חח כמו ששי חי אמר ידידי !
אתה מוזמן לקרב !
ועל תדאג לי אני הסתדרתי עד כו ידיי בריאות .....
מדי פעם !
יוצא לך להיפגש אם אנשים אמיצים
!אבל ליפעמים !
אנשים (פחדנים) שאתה יודע קופצים בקבוצות ובועטים כזה ממש גרוע !
אבל לאללה אני תמיד מחייך בפרצוף ומקבל את זה שיש לחלקם אתה יודע בעייה בראש מי יודע אני עלול להיכנס לכלא חס וחלילה אתה מבין .....
יום טוב לכולם מקווה שנשאר או נהיה בריאים כולנו !

זה ציטוט ממה שאתה רשמת לצערי אתה כנראה לא מפנים שאתה איש אומנויות לחימה

אני שמח שISAI הצילה את חייך ואת חיי המדינה .
תדאג לשמור על תרבות דיון ולדעת לקבל הערות/הארות מאנשי הפורום גם עם זה לא מסתדר עם פילוסופית הISAI .
עצה קטנה ממני דאג לרסן את הכעס בצורה נורמטיבית ולא בדרך בזויה כמו שאתה הצגת את הדברים פה.
המשך צהריים נעימים לך.
KIME
חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 18:16

בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב ".."

סילבר:קפקפי אחי מה המצב ?
פעם מאה שלך שאמרתה את הדבר הזה !
מכיר תשיר הישן של מייקל ג'קסון אני האמתת אהבתייי יש לו מילה יפהה ומתאימההההה למצב P=
Beat Itttt Beat Ittt Beat Ittt Beat Itttt tralalalalala
אולי פשוט איך לאמר תתנדף מהאשכולים של איסאי !
לא תאכלס אני אומר לך כאילו אני מתחיל לחשוב שאתה שי חי וכל התלמידים שלכם אובססים בנוגע אלינו !
אתם כל אשכול של איסאי פשוט נכנסים ......
חחחח כל פעם אותו סיפור על תכנס ככה קל !
שי בן כמה אתה ?
אם הכתבה של משה אתה הולך לישון ?
לא אני שואל כי עד כו היחיד שמנסה לפרסם את זה בכל מקום זה אתה ...
מה שמוזר פה זה שאתה גם העד הראשי O.O
אבללל אתה בעצם לא קשור לסיפורר חחחחחח זה הורגגג אותייייי ...
רועי בתור מורה לקונג פו היה לך פעם תלמיד בשם דור ?

הקדשה מיוחדת לקפקפי :

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

סילבר

נערך לאחרונה ע"י physics007 בתאריך 08-08-2007 בשעה 18:22.
חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 18:24

אני לא יכול
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "סילבר:קפקפי אחי מה המצב ?..."

אני לא יכול להפסיק להיכנס לאשכולות שלכם אתם פשוט פתאטים וחבל לי שאתם מתנשאים בצורה כזאת כאילו זה משהו , ועוד מטעים אחרים בנוגע לביצוע אגרופים וכו'.

אתם עושים לעצמכם שם כלכך רע רק בגלל תלמידים כמוך סילבר ולא כל השיטה שלכם ( אני אישית מעריך את חן רוכליץ ) , שים לב שאני לא מקלל אותך או יורד עלייך אתה עושה לי את כל העבודה.

ואל תשכח שאתה זה שהולך לכל סרטון של הפנגיינון וכותב שם דברים מלכלכים ואפילו לא נכונים
אתה פשוט בדיחה ואולי אחת הבדיחות שהכי הצחיקו אותי אי פעם , אל תכניס לשי חי מילים לפה הוא לא מפרסם את זה בשום מקום זה אתם שכל פעם מכניסים את המאמן הדגול שלכם לכל משפט ואת התואר שלו בביומכניקה, הבנת?

אז אני מציע לך במקום להזמין עוד אנשים לקרבות ולהחתבא מאחורי משתמש בשם פיסיקס ועדיין לכתוב כאילו אתה לא סילבר , פשוט להפסיק להגיב בצורה מתנשאת ,

יום טוב
חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 11:45
  רועי*שחק רועי*שחק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.07
ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון

שמעתי על הסיפור (גורליק) וכל שיש לי לאמר הוא שבא לי להקיא.
מאוד חמור ובילתי סליח,התנהגות בזויה !
ול physics007 :
עזוב אותך משטויות,קבל ביקורת בהבנה ואהבה.
אני לא כועס עליך ,מבין את ההרגשה להיות לחוץ וצמוד לקיר נוכח הביקורות שאתה מקבל כאן.
אתה בחור נחמד וכונותייך היו טובות ולדעתי אף תמימות.
אני ממליץ לך להיזהר בלשונך ולהיות חד הבחנה בין עיקר לתפל.
אני יודע שאתה אוהב את מה שאתה עושה והאמנות שלך היא אהבתך..אבל אני ממליץ ואני חושב שכולם יסכימו איתי
לצבור עוד ידע וניסיון,לקבל ביקורת ,להפיק מהביקורת את המקסימום ולתעל אותה לשיפור,והחשוב מכל...להיות שמח.
עולם אמנויות הליחימה הוא רחב ויש בו מקום לכולנו..שיטות טכניקות וכו' ותמיד יש מקום לביקורת !
כי דרך הביקורת הבונה נצליח לשפר את יכולות האמנות שבנו!
הסירטונים שלכם לא הראו יכולות מרשימות או משהו שהוא בגדר הבלתי רגיל.
שאתה מעלה סרט דע שהביקורות יגיעו.
יש כאן מורים שנתנו לך ביקורת ואני חושב שבמקום להתגונן היה עליך לשאול הייכן הליקווים ומדוע דעתם שונה משלך.
לסיום: אני מאחל לך שתמשיך ותאהב לעסוק באמנות הלחימה שלך וביום מן הימים תתקדם ואולי תיהיה מפיץ של אמנותך.

רועי שחק
חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 22:12
  GIL PERTEZ GIL PERTEZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
תגובה ל...

נתחיל באמן הפיתוי בשבילך אני מתאמן אצל שי מזה שלוש שנים , שי הוא כמו אבא ואח גדול לכולנו, כמו כן אני בתוך שגל שמשה הוא יותר כמו אבא בשביל הרבה מתלמידיו בגלל גילו , תהייו בטוחים שאתם לא התלמידים הראשונים שלו ולא רק אליכם הוא מתיחס ככה, לפי מה שסילבר אמר משה היה דמות אב גם לשי, אני בטוח שגם לילדה בת 17 שסומכת על מאמן שהוא כמו אבא שלה שאומר לה להוריד את המכניסים זה אולי ישמע לה מוזר אבל יש את הסיכוי שהיא תסכים אז לא לשלול כלום.
דבר שני זה לא מעניין בכלל ששי הוא העד הראשי, אבל הסיבה לכך היא שהתלמידות צלצלו לבכות לו בטלפון ותלמידה אחרת שלחה חברה שתספר לו באותה תקופה שי לא רצה להאמין אבל אחרי שיחה עם הבנות ועוד "נפילת אסימונים" הוא הפך להיות העד הראשי.
עוד משהו, לא נאה לצחוק למאמן שהפסיד בקרב מסיבותיו הוא, אני לא ראיתי את משה עולה לקרב אבל אם מדברים, תלמיד שלא למד שום אומנות לחימה באימון הראשון נתן למשה אגרוף לראש ובעיטה לביצים, שי שהיה בקשר טוב עם משה ורצה להגן על כבודו עשה עם התלמיד קרב והשאיר לו אבק {אני מזכיר שהתלמיד היה מתחיל} אם מישהו רוצה טלפון של התלמיד{רותם } אני אתן בפרטי.
בדבר ההזמנות החוזרות פה לקרבות עם אנשים שגדולים עליכם בכמה מידות ואחר כך שמגיעים לממש את העניין אתם בורחים אני מציע לשתוק.
הזמנת שי \ רועי שחק \ שחר ועוד תלמידים ותיקים או מאמנים לקרבות, דבר טפשי אני אשית לא מכיר את רועי אבל לפי מילותיו של שי יש לו יד ורגל באומניות לחימה ברמה גבוה, ולא רמה של תלמידים של שנה אתם כל הזמן מנפנפים בקרבות שלכם אבל לא מעלים קרב אחד, באותה הזדמנות תשאלו את משה על גיל פרץ עם הראסטות שעשה קרבן עם ניר שהיהתלמיד של שלוש שנים כשני למדתי רק חודשיים, או על הקרב עם אדם שהוא היום מאמן קבוצה משלו תחת הסמכתו של משה
נ.ב
לא כל מי שמציע קרב יכל לעמוד בוא אומרים את ההר כובשים מהתחתית תתחילו עם תלמידים ברמה שלכם אחר כך קצת יותר טובים ממכם לא ישר לקפוץ למאמנים
במילים אחרות תשקלו מילים לפני שתשקלו שיניים. עם כל הרמה המצוינת שאדון הפיטוי דיבר עלייה
חזרה לפורום
ישן 10-08-2007, 02:07
צלמית המשתמש של ענר
  ענר ענר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.07
סליחה שאני מלבה את הוויכוח המטומטם הזה

אני מקבל את הביקורת על האומנות לחימה שלנו, ויש כמה דברים שאני אפילו מסכים איתם כמו לדוגמא סיבובי הגב הרבים. אבל בכל זאת יש לי כמה דברים לומר על שי חי ולשי חי. אם לא הייתי רואה אותו אלא מאחורי מילים, וואלה הוא היה נראה לי כמו בן אדם שמתאים לו ללמד אומנויות לחימה והייתי סותם את הפה ומקבל את כל הדיעות שלו בנושא. אינטיליגנט, יודע המון בנושא, נדיב אדיב עוזר לתלמידים, מקבל אומנויות אחרות בהבנה, מעביר ביקורת בונה וכל החרא הזה. לצערי נראה כי חוץ משתי התכונות הראשונות זה לא המצב. כשאני התחלתי ללמוד עם משה, בתקופה עוד שהיינו עושים סדנאות, באחת מהסדנאות השתתף גם שי. הבן אדם הסתובב עם פרח על האוזן ונתן אגרופים סנטימטרים ספורים מפניהם של כמה מהמשתתפים כי הוא חשב שהדבר משעשע. אני מצטער מאוד, אני לא רואה איך בן אדם כזה מסוגל ללמד אומנויות לחימה ולא משנה באיזה שלב של החיים שלו. אבל ניחה, לפעמים אנשים משתנים. והנה אני אחרי בערך 5 שנים, נכנס לפורום הזה ומגלה וויכוח שלו עם בן אדם אחר שהוא כמעט ולא מכיר, בו הוא מאיים "לנגב איתו את הרצפה" וקורא לו פישתון. לא משנה שהעובדה שאחד שעבר צבא משתמש במילה הזאת מעוררת גיחוך, איזה מן מורה מדבר ככה? איזה מן מורה מערער על המורה שלו (משה) בעבר בכך שהוא סותר כל משפט שיצא לו מהפה? מה הוא עשה לך שאתה חושב שיש לך את הזכות ככה לפרסם מול כולם את הקטע (התמוה גם ככה) הזה מהעיתון? מי לימד אותך מה זה כבוד? אולי תבוא עכשיו לדקור אותי מה דעתך? אתה וכל המאפיה שלך. תוכיחו לכולם סופית מי אתם... המורה השני נשמע בן אדם סבבה, אבל ההערות על בית לוינשטיין מחזירות אותך גם כמה שנים אחורה. חלק גדול מאוד מאומנויות לחימה זה לדעת לשמור על הכוח שלך, ולא לאיים איומי סרק על כל דבר שזז רק בגלל שאתה חזק, או מיומן וזה עצוב אם שניכם מורים ולא מודעים לדבר. כן אני יודע שזה לא עניני לדבר על כבוד אחרי מה שעשו לך עם הסרטון, אבל מה בדיוק עשה לך משה?
חזרה לפורום
ישן 10-08-2007, 02:50

..
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי ענר שמתחילה ב "סליחה שאני מלבה את הוויכוח המטומטם הזה"

שוב אנשים מתערבים בלי לדעת מה קרה , שוב מותחים ביקורת בלי לדעת מה היה ..

אתם יודעים ביקורת צריכה לבוא לפי בסיס נתונים מסוים שיש לך על בנאדם , אתה רוצה לנתח אישיות ואופי של בנאדם( שי חי למקרה זה ) אתה רוצה ? בבקשה לך תפתח דף וורד תכתוב מה שבא לך ואל תשמור ..

אתה רוצה לפרסם את זה בפומבי ? זה כבר משהו אחר , תדע את הבסיס אתה בכלל לא יודע כמה איפוק היה פה מצידינו , אני מרגיש טמבל שאני מגן פה על אנשים אבל זה בעקיפין גם עניין שלי יותר משי חי חבר ואח הוא המורה שלי לאומנות לחימה שא-נ-י לומד.

דיי להביא כל פוץ להגיב פה ולנתח אישיות של אחרים אני עד עכשיו לא אמרתי מילה על משה גורליק למרות שדעתי עליו מאוד רעה גם כאמן לחימה וגם כמורה ובנאדם , אבל אני לא אומר את זה ...

לגבי האימרה הנחמדה שאמרת לגבי האיפוק וזה הכוח של כל מאמן , לא גבר זה לא שחור ולבן החיים קצת יותר מורכבים מזה .. הם עברו לא רק את הקו האדום אלא גם את הגבול המגעיל של העניין.
חזרה לפורום
ישן 10-08-2007, 02:29
  רועי*שחק רועי*שחק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.07
ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון

תעשה לי טובה .
אל תלבה ולא בטיח. ואל תבקש סליחה.זו הודעה ראשונה שלך ואין לי שמץ של מושג מי אתה.

ציטוט:
#68 07-08-2007, 16:02
physics007 חבר מתאריך: 28.07.07

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי רועי*שחק שמתחילה ב "ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון"

--------------------------------------------------------------------------------

חח כמו ששי חי אמר ידידי !
אתה מוזמן לקרב !
ועל תדאג לי אני הסתדרתי עד כו ידיי בריאות .....
מדי פעם !
יוצא לך להיפגש אם אנשים אמיצים
!אבל ליפעמים !
אנשים (פחדנים) שאתה יודע קופצים בקבוצות ובועטים כזה ממש גרוע !
אבל לאללה אני תמיד מחייך בפרצוף ומקבל את זה שיש לחלקם אתה יודע בעייה בראש מי יודע אני עלול להיכנס לכלא חס וחלילה אתה מבין .....
יום טוב לכולם מקווה שנשאר או נהיה בריאים כולנו

תגובתי:
אני התעלמתי מכך .
אבל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ברגע שמעליבים מורה ,אני רותח!(שי חי)
אני מאסכולה הישנה והטובה שמאמין באמונה שלמה שכל ויקוח ניתן ואפשר לקחת לריצפת העץ.
אני לא אתן שיעליבו מורה גם והיה והוא לא צודק.
אל תלמד אותי להיות מורה!
אל תטיף לי מוסר !
כן תטיף מוסר לאדון physics007 שמעז להזמין אותי לקרב:-))
אני צוחק לא משחצנות אלה מתוך ידיעה ודאית שהמסכן כן יסיים את הקרב בבית לוינשטיין.
קחו את הויכוח שלכם מפה ,הוא לא מעניין אף אחד ,נקודה.!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:07

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר