לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2007, 11:16
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
לא הולך וזה מתסכל

טוב,
יש מישהי, הייתי איתה בסוף כתה א' בקייטנה, הייתה בשכבה שלי ביסודי, אני מזכיר את הקייטנה כי זה המועד היחיד בה הייתי איתה בקשר חברותי. היינו משחקים מחבואים וכל מיני שטויות
קיצר מאז לא ראינו אחד תשני ולא דיברנו שכחתי ממנה לגמרי. וגם כשנזכרתי בה לא רציתי אותה בכלל ולא הייתה לי סיבה טובה לחשוב עליה.
עכשיו היא בת 21, היא שנתיים שלמות לא היתה בבית חזרה פעם בשבועיים לאיזה יום או פעם בשלוש שבועות כי יש לה תפקיד מאוד בכיר בצבא יחסית לגיל הצעיר שלה, תפקיד דיי מכובד.
קיצר בדיוק יום ראשון הבא היא משתחררת.
עכשיו אחרי 14 שנה בערך שלא ראיתי אותה יותר מדקה רצוף, לא דיברתי איתה, אלא רק שלום - שלום כשעברנו אחד ליד השני ברחוב, במשך כל השנים האלה.
לפני חודש, אחרי שהתחלתי עם בנות שעלו לי בכשלון מסיבות שונות ומשונות, פתאום יצא לי לראות אותה באופן די נדיר, הלכתי אליה ודיברתי איתה קצת, היא ממש נחמדה, נראית ממש טוב, חכמה מאוד, בקיצור, איכותית ברמה שלא יתואר.
ליוויתי אותה הביתה ב10 בלילה אחרי שחזרה מהצבא, היא שאלה אותי אם אני רוצה להיכנס לשתות משהו ולדבר איתה, אמרתי שאני לא יכול כרגע.
טוב עבר שבוע, התקשרתי אליה כי פיתחתי קצת אובססיה אליה, שאלתי אותה איך אני מגיע לאיזשהוא מקום שהיא מכירה ותוך כדי גם מה נשמע ובלה בלה.
עבר שבוע, התקשרתי עוד פעם לשלום מה נשמע.
עוד שבוע ועוד שבוע וזה ממש מתסכל שכל פעם שאני מתקשר אליה אין לה זמן, כל פעם היא צריכה לעשות משו וכשאני מתקשר היא באמצע משו, אמרתי לעצמי, חכה עד שתגמור תצבא עוד שבוע בדיוק היא תהיה כולה חופשיה.
אגב שכחתי להזכיר שהבית שלה נמצא רק 70 מטר ממני, למרות שכרגע היא לא נמצאת בו בכלל. לא יכולתי להתאפק אני ממש שונא שאני צריך לחכות חודש למשהי כדי שאוכל לפגוש אותה פעם אחת, אמרתי לה לפני שבועיים שאני רוצה להיפגש, אמרה בסדר אבל היא צריכה לדעת מתי תשתחרר בדיוק כדי שאוכל לפגוש אותה.
היום התקשרתי, למרבה הפלא היא קפצה לכמה שעות הביתה כדי להכין כמה דברים ואז היא יוצאת שוב פעם בחזרה,
טוב מדבר איתה שתי דקות ואז היא אומרת שהיא עסוקה ושכבר נדבר, אמרתי בסדר.
עכשיו כשאני מדבר איתה אני תמיד מנסה לקלוט את צורת הדיבור שלה ולפי זה יכול לדעת אם אין לה בעיה לדבר איתי או אם היא לא רוצה לדבר איתי, עד עכשיו ההתרשמות שלי היא שאין לה בעיה לדבר איתי, היא מצחקקת וממש נחמדה כל פעם.
אחרי שניתקה התקשרתי אליה עוד פעם היא לא ענתה, רציתי רק לשאול אותה עוד פעם מתי נוכל להיפגש, התקשרתי עוד פעם היא לא ענתה, אגב היא עשתה לי אותו דבר גם שבוע שעבר, היא רואה את המספר שלי בפלאפון שלה כשאני מתקשר והיא יודעת שזה אני ומשום מה לא מרימה בכוונה, ומתי שמתחשק לה היא כן עונה ויש לי הרגשה שהיא משחקת אותה נחמדה כשהיא מדברת איתי ומתי שאין לי חשק היא לא עונה, אז זה מעמיד אותי בסתירה לגבי האם אני יוכל להציע לה עוד שבוע קשר או להציע לה לבלות איתי או לא? אני לא קולט אותה.
אז שלחתי לה הודעה לפני כמה שעות אמרתי לה רק רציתי לשאול אותך משהו אבל אם את לא עונה מסיבה מסויימת אז שיהיה..
היא ענתה בהודעה משלה "אל תעלב פשוט יש לחץ"
אז עניתי לה, "לא יכלת פשוט להרים תטלפון ולהגיד לי את זה כשהתקשרתי אליך?"
היא לא ענתה, גם לא ציפיתי ממנה שתענה.
אבל לפי מה שאני יודע שכשמישהי לא עונה לך בכוונה יש לזה סיבה מסוימת, כי היא גם עשתה לי את זה שבוע שעבר כמה פעמים ואגב אני לא מתקשר אליה כל שנייה אלא מקסימום פעמים בשבוע רק כדי שלא תשכח שאני קיים. אמרתי לעצמי לפני כמה דקות, אם הצלחתי להתאפק חודש וחצי מאז שראיתי אותה אז גם עכשיו אתאפק את השבוע האחרון הזה עד שמשתחררת, שבוע הבא אני נותן את כל הכלים שלי, אני מתקשר אליה, ושלא תגיד לי הפעם שאין לה זמן כי כן יהיה לה פול זמן ואם היא תעשה לי עוד פעם תרגיל כזה אז אסוגר את הבאסטה, כל פעם אני נותן את מקסימום הכבוד שאני יכול לתת נותן את המקסימום סבלנות והתוצאות משום מה הפוכות ממה שאמורות להיות, אם היא לא רוצה לדבר בכלל שתגיד את זה ולא תשחק משחקים נמאס שכולם קשות להשגה.
בנוסף לזה, הבנות באיזור שאני גר בו כל כך סנוביות, לא כולם אבל הרבה מהן סנוביות, קשה להתחבר אליהן, וכשאתה מוצא מישהי נורמלית אתה כל כך שמח ואז גודל ההצלחה כגודל האכזבה, וזה מתסכל שיש מישהי שונה משאר הסנוביות האחרות, אתה נעול עליה בגלל זה ואם אתה מאבד אותה אז אתה נשאר כמעט בלי כלום.
ויש דבר שמצחיק אותי שגיליתי לאחרונה, אתה מחפש את הטובות ביותר ואתה מגלה שהם יושבות לך מתחת לאף הם ישבו לך מתחת לאף יותר מ10 שנים הם גרות ממש לידך אבל אתה לא גילית את זה, עכשיו זה פשוט מצחיק כי היא גרה כל כך קרוב אלי, וגם הזאת שהתחלתי איתה ודחתה אותי לפני איזה חודשיים גם גרה 40 מטר ממני, פתאום אתה מגלה אותם כאילו לא היו קיימות אף פעם .
זה הכל, אם יש למישהו שמבין משהו לתרום, כולי אוזן.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 05-08-2007 בשעה 11:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2007, 11:33
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תמיד זה ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "לא הולך וזה מתסכל"

כמו שאומרים בסרטים האהבה גדולה נמצאת לך כל הזמן מתחת לאף ואת לא שם לב אליה אלא רק בסוף ולפעמים גם זה מאוחר מידי, המון סרטים נבנו על הקטע הזה כך שאתה בחברה טובה

מעבר לזה כמו שראית פה אשכולות שניסו להבין בנות או אשכולות שמתוסכלים מלנסות להבין בנות אז אתה מבין שאין מה להבין, גם אני נתקלתי הרבה פעמים בבנות שכשאתה מדבר איתם אז זה אחלה והכל סבבה אך להשיג אותם זה לפעמים סיפור.
מה שהייתי מציע לעשות זה כמה דברים
קודם לא ללחוץ יותר מידי חזק ולא להתעצבן או לפחות לא להראות שאת עצבני מזה שאין התיחסות אליך, ממה שלמדתי בחיים הרבה פעמים האי התיחסות לא קשורה אלינו אלא הבן אדם פשוט עסוק כרגע ואתה לא בעדיפות גבוהה בשביל שהוא יתיחס לכן הוא דוחה אותך לאחר כך, אז אל תיקח את זה אישית. מה שכן כמו שכתבת אתה מוזמן לשלוח לך SMS שיגיד סתם בוקר טוב ומה נשמע או להתקשר פעם ב... לקשקש וכשאתה מדבר איתה בייחוד אם זה לקראת סוף שבוע לשאול אם בא לה לעשות משהו ולקוות לתשובה חיובית, אם תראה שאין לה זמן לזה ושוב גם פה אל תיקח את זה אישית, אתה צריך להחליט אם שווה לך לחכות לבחורה בתקווה שבעתיד היא כן תתפנה או לנסות את מזלך עם מישהי שהיא כן יותר פנויה
זה שהיא משתחררת אוטוטו לא אומר שיהיה לה זמן יותר פנוי אפשר להגיד אפילו ההיפך אדם שמשתחרר צריך להתחיל לבנות את עצמו באזרחות או לצאת לאיזה טיול להתפרק ולכן יכול להיות אפילו יותר עסוק.
כמו שאומרים נסה את מזלך אבל אל תיקח את זה יותר מידי קשה זה הרי לא יעזור אלא רק יבריח את הצד השני אם תתעצבן על זה
נשמח לשמוע עדכונים
שיהיה בהצלחה
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 05-08-2007, 13:22
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "לא הולך וזה מתסכל"

קודם כל כל הכבוד שאתה ממשיך לנסות אחרי שדחו אותך!
תפסיק להיות נודניק וקרצייה לפני שאתה באמת תעצבן אותה.
תקלוט שאם היא בקושי חזורתה בייתה פעם בשבועיים והיא כלה זמן בצבא בתפקיד בכיר וחשוב ומעסיק, אז היא ל-א--י-כ-ו-ל-ה--ל-ד-ב-ר--א-י-ת-ך!
היא הייתה כל הזמן נחמדה אליך וענתה לך, עד שהתחלת להיות NEEDY. תתקשר אחרי שהיא מתקשרת. לא באותו יום ולא יומיים אחרי. 3 ימים אחרי. אל תזכיר את הקטעים הקודמים בכלל. זה לא מפריע לך מעכשיו. אתה מתקשר לשאול מה שלומה ואיך היא בשיחרור והכל... אל תנסה לקבוע פגישה באותו שבוע...
אם חיכית חודש, תכה עוד שבוע וחצי. שבוע הבא תתקשר אליה לשאול מה שלומה ותגיד שבא לך להיפגש איתה ולהשלים פערים אחרי כל השנים האלה ולהכיר אותה טוב יותר. היא תבין את הרמז וכנראה שתסכים. אבל אל תהיה חסר ביטחון עצמי. תפגין הרבה ביטחון עצמי ושלא אכפת לך מכל מה שהיה קודם, ותגרום לה להבין ששום דבר לא יקרה לך אם היא לא תרצה להיפגש. שיש עוד הרבה דגים בים ואתה הפרס שהיא תקבל אם היא תצא איתך, ולא שאתה מתחנן אליה ושהיא הפרס שלך.
בהצלחה.
מי עכשיו יגיד שאני במאי\תסריטאי לעתיד?

ישן 07-08-2007, 05:12
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הערה נוספת
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "אמרתי לה שאני רוצה להיפגש איתה, אמרתי לה את זה לפני חודש"

שוב אני מזכיר לך שזה שהיא תשתחרר לא בהכרח אומר שיהיה לה יותר זמן פנוי כי זה תלוי בבן אדם מה הוא מתכנן לעצמו אחרי
אני בהחלט הייתי מחכה איזה שבוע ויותר מזה כמו שאומרים לא יושב ליד הטלפון ומחכה שהוא יתקשר כי זה יחרפן אותך ויגרום לכך שאולי תחרפן אותה אם זה בלהתקשר אליה או בלבוא בתלונות שתראה אותה כבר ותגיד למה היא לא התקשרה - הכוונה שאם מישהו מחכה הרבה זמן לטלפון והוא לא מגיע אז מן הסתם הוא מתחיל להתעצבן וכל מיני תסריטים רצים לו בראש, לא אומר שזה בהכרח מה שיהיה אלא רק מציג אופציה שצריך להזהר ממנה

תמשיך להנות ולבלות ולהמשיך בחיים ואחרי שבוע או משהו אם לא תראה אות חיים תתקשר אליה גם לברך אותה על השחרור וגם כמובן לשאול מה נשמע ומשם תראה מה התגובה שלה, אם הכל הולך סבבה תציע להפגש לשתות איזה משהו אם היא תתנער או תגיד שהיא עסוקה אל תלחץ עליה אלא תגיד פעם הבאה או שהיא תגיד שהיא תתקשר שתתפנה ותראה אם היא ממשיכה להגיד שהיא עסוקה אולי היא באמת עסוקה או שלא מעונינת בכל מקרה אם הדחיות ימשיכו הייתי יורד ממנה

שיהיהי בהצלחה ותמשיךך לעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר