לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2007, 18:49
  ♥♥♥ love me ♥♥♥ ♥♥♥ love me ♥♥♥ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.07
שלח הודעה דרך MSN אל ♥♥♥ love me ♥♥♥
המלצה חדשה בפורום ;)

אלוהה ^^ נעים מאוד, אני הילה יוחאי(אשקלון)
אני מטורפת על פיות, יש לי בעיות ראיה(אך לא משקפיים) כך שאם נגיד אני "רואה" פיה אז אני יודעת שזה בעצם אחת מבעיות הראיה שלי(אני פשוט רואה כל מני דברים שקופים, לא-זה לא הזיות!! חח פשוט זה קורה לי כשאני מצוננת... טוב יאללה אני אפסיק לבלבל לכם ת'שכל על כמה שאני צריכה משקפיים) ^^. נממ... אמא שלי קוראת בקפה - ומשום מה כל מה שהיא קוראת קורה במציאות..
אני הולכת לפנימיית נחלת יהודה ראשל"צ בעזרת השם יתברך שמו. כשאני במצברוח המתאים אני שומרת שבת.. חיחיחי :-} ... אני קוראת נבואות באתרי אינטרנט (שרובם כבר קרו לפני איזה שבוע שבועיים, אך כולם נכתבו איזה שנתיים לפני שהם קרו). הנבואות האלה הן מהתנ"ך וכ'ו.... .
אני מצחיקה ומשעשעת, ואם אני מקללת, אז זה כמובן אומר שהציקו לי, ושבגלל שהציקו לי אין לי שפה אחרת לדבר בה חוץ מ..בקללות(עסיסיות, למען האמת). אני מזל תאומים, בת 12 וחודש ומשהו, ואני אוהבת לפטפט ולפטפט בלי סוף(זה מסביר את זה שאני מבלבלת לכם ת'שכל..). יש לי שיער ועיניים חומות, אני מצרייה-אשכנזייה, ו...נראה לי שזה הכל. יאללה ביי, נתראה... סייא ^^
love,
הילה יוחאי
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר