לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2007, 00:38
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
בנות אוהבות שמתייחסים אליהן חרא

אתם יודעים מה?פעם חשבתי שזה משפט של ערסים.כאלה הדיכאוניים שבחיים שלהם לא השיגו בנות ועכשיו מתחילים להמציא לך תירוצים על זה.אח"כ ראיתי בנות שאשכרה אוהבות את זה-מתייחסים אליהן לא ברצינות,בזילזול,לפעמים גם בציניות של צחוק.
מה גם,הן אוהבות שלא שמים עליהן.מזתומרת?

חבר שלי מספר שהוא פעם הכיר מישהי שנתנה לו את המספר,הוא התקשר והיא לא ענתה לו.אחרי שעתיים היא התקשרה אליו בחזרה והוא עצמו לא ענה לה בכוונה.גם בפעם השנייה הוא לא ענה...ובפעם השלישית הוא החליט להיות נחמד ולענות.שאר הסיפור אני לא זוכר.כולנו יודעים מה המשחק פה..משחק של כח.

להראות לה שאתה כאילו לא יושב ליד הטלפון ומחכה שהיא תתקשר אלא למשוך את זה,לנפח לעצמך את האגו,לגרום לה לתסוס מרוב אובססיה וציפייה ל-"למה הוא לא ענה לי???"
וככה להתייחס אליהן חרא ולגרום להן לחשוב שהן לא שוות כדי לענות להן ואז זה יוצר משיכה.

אתם יודעים מה,זה נשמע לי כמו מדריך כיס ל'איך לכבוש אישה',הלא כן?

ישבתי עם ידידה שלי שמספרת לי ש-ככה זה!אם תענה על הטלפון הראשון זה ממש מוריד לה והיא מרגישה שהיא כבר "השיגה אותך" וכבר לא בא לה,זה כאילו ריגוש,ובלה בלה בלה...שזה רק להתחלה להחזיק ככה מעצמך ולא לשים עליה אלא לגרום לה לרדוף אחריה.ואתם יודעים מה?יש בחורות כאלה ואצלן אין לי מה לחפש,לא מעוניין בכלל להתחיל משהו.

"אם תראה לה שאתה לא שם עליה היא תתחיל לרדוף אחריך ולהתעניין בך"

הייתי בהלם-זאת הדרך המקובלת בה פותחים קשר?ע"י שימוש ציני ברגשות של הצד השני ובסוף כל זה יילך לטובתך האישית?למה לא להיות בני אדם?

אני לא מאמין בזה בשום אופן.בולשיט.אני חושב שבצורה כזאת אנשים לוקחים אהבה ומשיכה למקום מאוד צר,יהיר,מתנשא ולא אנושי.אני חושב שגם אנשים שחושבים ככה,או כאלה שחושבים שאלו 'כללים' לכבוש בחורה עוד לא התבגרו ועדיין בשלב של המשחקים.
איך אפשר לפתוח ככה קשר אמין ורציני אם אפילו ההתחלה שלו,הבסיס הוא 'מי מושך יותר'?

יש,בואו נגיד...קטע של טאקט.אם בחורה נותנת לי את המספר אני לא אתקשר אליה אחרי שעתיים.אני אחכה יום-יומיים,נגיד.כי...ככה.אני עושה מה שאני רוצה וככה אני עובד.זה גם קצת מוקדם מדי להיכנס לזה על הילוך גבוה ולמרות שזה מפתה אני אשמור את היחסים הנוכחיים על אש קטנה,כי ככה,אני מסתכל 5 צעדים קדימה.

אבל מפה עד להראות לבחורה שאתה לא שם עליה הדרך עוד ארוכה!!זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי!
אני חושב שבנאדם שמשחק משחקי אגו של טלפונים ולא לשים על בחורה הוא בנאדם לא רציני וממש לא בנוי לקשר,הוא עוד בשלב של הגן.

במקום זה,תהיה נורמלי.תענה לבחורה מתי שבא לך.הרבה בחורות שמעוניינות להתחיל קשר מנסות בפעמים הראשונות.אם הן רואות שהבחור משחק משחקים-הן סוגרות את הסיפור.

ומה הבעיה להתקשר אליה יום-יומיים אחרי שיצאתם?לא בכבוד שלך?

אני חושב שאנשים שעובדים ככה,מפספסים את הנקודה ואת המטרה שאליה הם שואפים-בניית מערכת יחסים אמיתית וכנה.

מה אתם אומרים?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 08-08-2007 בשעה 01:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 10:04
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
חחחח....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "בנות אוהבות שמתייחסים אליהן חרא"

בנות אוהבות לראות שגברים רוצים אותן שמשקיעים אחריהם בשביל מה את חושב כול המכשולים
שהן מציבות לגברים ? הן רוצות לראות עד כמה אתה באמת אוהב אותן וכמה אתה מוכן להשקיע בשבילהן.

אתמול ישבה לידי ילדה באוטובוס שדיברה אם חברה שלה הם דיברו על החבר
האישה שישבה לידי הדריכה את חברתה איך לגרום לחבר שלה לסבול ציטוט "תוציא לו את הקישכה"
אכזרי ? אני אומר שכן הם צחקו כאילו מדובר במופע קומדיה.

בדרך שיצאנו מהאוטובוס אני אומר לחבר "אתה יודע לפעמיים בנות יכולות להיות די רעות"

צריך מזל בחיים. חחח....

בהצלחה ותיזהר שם בשטח.

טיפ קטן לא תהיה הפודל של אף אחת. בנות לא אהבות פודלים הם אוהבות גבר.
ישן 08-08-2007, 12:46

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי דקלוש שמתחילה ב "איזה שטיות... אני בחיים לא..."

דקלוש אני מצטער אם נישמע שהכללתי את כול הנשים. אין ספק שיש נשים מקסימותתתת!!!.
כמוך (חנפן כן אני יודע) .

רוב מה שאמרתי נכון!!! בנות באמת לא אוהבות שנופלים לרגליהן בשניה הראשונה.
(מה שכיניתי פודל) ואני יכול להביא הוכחה להרבה נשים שכתבו כך.

את הסיפור באוטובוס לא המצאתי אתן באמת יכולות להיות קצת רעות לפעמיים. חחח...

הנה ציטוט רותם סלע 16 דברים שלא ידעתם על נשים.
ציטוט:

"רק גבר שמחזיק פאסון ולא הופך לעפר רגלינו ימצא את הדרך אלינו. זה כמובן לא סותר את העובדה שאתם מוזמנים לפנק, ולא לשחק את הקשים להשגה."

אם תרצי לקרוא עוד על מה רותם סלע כותבת עליכן הנשים כנסי לכאן
(לא יזיק אם בנים גם יקראו)

בנות יותר דקדקניות וגברים שהם יותר שיטחיים.

נערך לאחרונה ע"י max-max בתאריך 08-08-2007 בשעה 13:01.
ישן 08-08-2007, 13:49

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "אוקיי בוא נראה מה דעתך גבר..."

אחי אני לא מבין במשחקים האלה לטלפן פעם אחת או שלוש. נראה לך זה מעניין אותי.
היא רצתה הוכחה שבנות משחקות משחקים סיפקתי לה.

אישית אני לא אוהב את המשחקים האלה ואם אתה שואל אותי
מה אני צריך בזוגיות משחקי מוחות זה מראה על ילדותיות.

מאז ומעולם משחקי המוחות האלה היו ואני מעריך שהם גם ישארו.
תוכל לקרוא את זה חיזור ,פלירטוט ,שלב מקדים איך שאתה רוצה אבל זה היה ונשאר.

הייתה לי פעם ידידה שרצתה קשר איתי אבל במשחקים.
הייתי צריך לקלוט באיזה צד של יום היא קמה כדי לדבר איתה.
חוץ מי זה שהיא הייתה מטורללת על כול הראש ,זה לא בשבילי.

תראה אם אתה מחפש קשר זוגי יש נשים נחמדות מאוד שלא משחקות במשחקים כאלה
תמצא לך אחת ותחייה באושר.

הנה אתה ודקלוש נראים לי אחלה זוג. לשניכם כבר יש משהו משותף. שונאים משחקים!!!

אני גם לא תופס מרותם סלע הרבה אבל היא בחורה ושמעתי על עוד הרבה נשים שמדברות כך.
גם אתה שמעת מחברתך.

על תקח את זה קשה המשחק אמור להיות קטן לפני השלב הזוגיות כך של בן זוג יבחן את השני.
יש בנות שקצת מגזימות וממשיכות לשחק.
ישן 08-08-2007, 11:33
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "בנות אוהבות שמתייחסים אליהן חרא"

אני מצטרף אליך, גם אני שונא את זה. למען האמת אני מפחד ויום יבוא וכל מישהי שתתחיל איתה תיהיה כזאת. ותאמין לי שהמצב לא רחוק מלהתממש.
פעם חבר אמר לי "בנות אוהבות שמחזיקים אותן קצר". אבל לא האמנתי לו. חשבתי שהוא מדבר על הסוג בנות הלא נכון בלבד. אבל בזמן האחרון זה ניהיה מין נורמה אצל כל הבנות, וגם אצל הבנים. משחקים זה גועל נפש ואין לזה מקום בקשרים אינטימיים. זה עוד משהו מפגר שקיבלנו מהמערב.
והכי מגעיל אותי זה הסיפורים שאני שומע, על זוגות שהגבר/הבחורה, מכניסים מידי פעם פרטים מאוד מעוררים כעס לצד השני כמו "וואי היום התחילה איתי איזו אחת.." הרי בחור שהחבר/החברה שלכם ממש לא רוצה לשמוע וזה ממש יפגע בו. אבל זה כאילו להראות שאתה מבוקש ושהיא מחזיקה בנכס או.. לא יודע, חוץ מזה אין היגיון אחר. מה בידיוק הקטע פה? :\

לכל הגברים/הבחורות הנחמדים/נחמדות. אל תשתנו. תעשו טובה לעולם.
יום יבוא ותבוא מישהי/מישהו שבאמת יעריך אתכם על האופי האמיתי והכנה שלכם, בלי כל המשחקים הכל כך מגעילים האלה.. איכס.. גועל נפש. צריך להפיל את כל העיתונים כמו "לאשה" שקוראים לכל המשחקים האלה ויוצרים נורמות דפוקות.
I'm praying
Dear lord above

ישן 08-08-2007, 17:47
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
לא קראתי תגובות,

אני לא אדבר בשם כל הבנות, אבל אני לא אוהבת שמתייחסים אליי כמו חרא.
כשאני נכנסת לקשר, או לפחות בדרך כשאני מנסה, אני זאת שיוזמת, מתקשרת, קובעת, לעיתים לוחצת, והכל- אם הבנאדם נראה לי שווה את ההשקעה.
זה תלוי כמובן בבחורה- ואם תריץ חיפוש על המשפט הזה בפורום, תמצא קצת יותר מדי תוצאות- כי הוא נאמר אלפי פעמים.
יש בנות שאוהבות "לשחק את המשחק", בדיוק כמו שיש גברים שאוהבים לעשות בדיוק את אותו הדבר.
זה נותן תחושה של עליונות.
אצלי המקרה הפוך. אני אתן מעצמי כל מה שאני יכולה, ולא מעניין אותי אם יחשבו שאני קטנה, שאני כלום ושאני נצמדת מדי.
רוצה? תרוויח בנאדם מדהים. לא רוצה? שיהיה בהצלחה.
זה באמת הפסד לעשות את כל מה שאמרת, אבל טעות להגיד שרק בנות משחקות כאן.
יש מקום לטיפל'ה רציונל, שכן אם אתה רוצה משהו- תשיג אותו. אל תבריח אותו במשחקים אדיוטים:\

דניאל.

ישן 08-08-2007, 23:39
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

לי אישית נשבר מבנות... חחח תמיד חשבתי כמוף וניסיתי להיות כמה שיותר נחמד וחמוד ובלה בלה כזה.... בשלב מסויים למדתי להיות "מנייק" ומצאתי את עצמי עם הרבה יותר בנות מפעם... לא מבין את זה וזה מרגיז אותי!!! למה? כי אני לא מנייק!!! לא יעזור לי כלום!!!

לכן הגעתי למסקנה חד משמעית שאני לוקח הפסקה מבנות בינתיים... וכל אילה שרודפות אחריי ומשגעות לי את השכל יכולות ללכת לחפש... עד שאני לא אפגוש את האחת שלי אני לא מוצא את עצמי יותר בסתם סטוצים... אני אהיה הכי ישר ואמיתי... לא מתאים לך אז בייי!!!!!! אני לא אשחק במשחקים המפגרים האילה... אני מעדיף להיות לבד ולא להיות צבוע... למרות שבנות מפגרות והן אוהבות את "המנייק" כשמשהי אומרת לך שאתה בן זונה אתה אמור לקבל את זה בתור "אני רוצה אותך"??

איזה בולשיט!!

בקיצור

בנות נשבר לי מהמשחקים שלכן!!!!
ישן 09-08-2007, 15:43
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אני מסכים איתך.

אני חושב שזה נורא אינדיוודואלי העניין של היחס הרע שמושך בנות. הוא פושט מושך בנות מסויימות, וזה לגיטימי.

השאלות הנשאלות הן אחרות לחלוטין:

אתה היית רוצה בחורה שנמשכת אליה בגלל שאתה פוגע בה?

אתה באמת מסוגל לפגוע במישהו לטובת ההנאה שלך?

בסופו של דבר, אם התשובה שלך היא לא לשתי השאלות, אז זה דיי ברור:

למה, לפגוע במישהי (משהו שנוגד את האופי שלך), ולגרום לה לרצות אותך (ולא בגלל מי שאתה באמת) - אם זאת מישהי שמראש היא לא הטיפוס שלך (כי הטיפוס שלך - לא היה נמשך אל כזה דבר)?

אני בחור דיי ממוצע. באמת. ועד כיתה י"א לא השגתי אף אחת שרציתי (עקב בטחון עצמי מאוד נמוך). מאז, הבטחון העצמי קצת עלה - ומאז הצלחתי להיות עם כל בחורה שרציתי - ועם כולן הייתי אני. נחמד. חביב. אוהב. כי זה אני. ואם היא רוצה משהו אחר - אז היא לא רוצה אותי. זה לא אני.

משחקים של "מי ייתקשר למי, מתי וכמה פעמים" או כל מיני דברים כאלה.... דבילים לדעתי.

תהיה אתה עצמך - ורק ככה, תמשוך אלייך את סוג הבנות שאתה מחפש ורוצה.

ישן 09-08-2007, 19:09

מממ...

לא מאמין שיש בחורה שרוצה שהתיחסו אליה "חרא" כול בחורה רוצה שבן הזוג יתן לה יחס של מלכה.
שיכבד אותה ,יפנק אותה ויאהב אותה.

שלב המשחקים הינו של נוסף במערכת זוגית שנועדה לבחון אחד את השני.

כול בחורה רוצה להיות מחוזרת אחרי גברים.
תראו לא נעים לי להשוות אותנו לחיות אבל זה בדיוק כך אולם אנחנו במאה ה-21
וכפי שהאריה משוויץ בכוחו ומחזר אחרי הלביאה ,כך גם גבר הממוצע של היום שולח SMS ומתאמץ כדי להגיע לאהבתו.

אז נכון בעידן הפמיניסטי של היום משחקי התפקידים לפעמיים מוטשטשים בחורות מחזרות אחרי גברים
וגברים מחזרים אחרי בנות.

חוץ מי זה מה אתם חושבים 4Play (משחק מקדים) במיטה לא תעשו ? תעשו וכמו גדולים חחח...
מה תגידו לבחורה "מצטער אני לא משחק משחקים".

אם יש דרישה הגברים יספקו אותה גם אם לא מתאים. וזה אפשר לקרוא Gril Pwoer (הכוח הנשי).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר