לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2007, 20:47
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "בית"ר ירושלים נגד פ.צ קופנהאגן - האשכול הרשמי"

דקה 23 . 0-0 .
אין לביתר כלום . פעם אחת לא סיכנה ממש את השער של הדנים .
אני לא יודע איך היה המשחק שבוע שעבר, כי לא ראיתי . אבל גם אם זה נכון , וביתר הייתה יותר טובה , אז רק בגלל שהדנים לא התקוננו טוב פעם שעברה . במשחק הזה רואים מי יותר טוב... .
ודבר אחד בנוגע לשלמה שרף , הוא כזה אפס!
באמת שהוא לא מבין כלום מהחיים שלו .
הכל אצלו זה חברים ופוליטיקות.
למשל במשחק הזה , הוא כל הזמן אומר שהדנים לא יוצאים להתקפות ועולים עם 2 שחקנים להתקפה :\
אני ראיתי לפחות 2 התקפות עם 6 שחקנים למעלה .
הייתה התקפה אחת שלהם עם 4 שחקנים בצד שמאל [ ימין של ביתר ] .
כמו גם ביציעה העיתונות , אני כבר לא סובל אותו , וגם אם הוא מבין משהו בכדורגל [ ואני בספק ] , הכל אצלו מתבזבז על חברים ופוליטיקות .
למשל הרומולו הזה , עוד לפני שהוא הגיע לארץ הוא אמר שהוא שחקן טוב , איך הוא ראה ? כולה ראה קלטת שלו , אבל זה יצחק שום... אז הוא טוב ויודע מה הוא עושה , אבל פאביו ג'וניור זה לא שחקן למרות שהוא שיחק בליגה הגרמנית שנה שעברה .
וגם אני זוכר ששנה שעברה הוא אמר שהקהל של ביתר לא טוב וכאלה , ואחרי שפגש את אביגיל ההיא , לביתר יש את הקהל הכי טוב , והם לא אשמים והם הכי טובים והכל [ לא אומר שכן ולא שלא , אני רק אומר מה היה ] .
באמת שאני לא יכול לשמוע אותו כבר.

חזרה לפורום
ישן 07-08-2007, 23:08
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי tripleR שמתחילה ב "מחצית שנייה באמת הייתה יותר..."

להאשים את טוטו בהפסד היום זה דבר ממש לא נכון

מהרגע שטוטו נכנס היה בבית"ר משהו חי משהו זורם
היה מישהו להעביר אליו את הכדור לא כמו בשאר הדקות שרומולו היה על המגרש
טוטו בעט 2 בעיטות גדולות שהיו קרובות להיכנס וזה היה הרבה מאוד במשחק של בית"ר שבקושי הגיעה למצבים
אם יש מישהו שבאמת אפשר להאשים זה מיכאל זנדברג שקיבל את הכדור בדקה 86 לבד מול שוער באחד על אחד ובעט ברשלנות חלש לרגליים שלו במקום לשים לו פצצה נחמדה בתור הרשת
מהרגע שבית"ר הלכו להארכה היה לי ברור שהם לא עוברים כי אין לבית"ר כושר ל120 דקות ואין לה מספיק חוזק מנטלי להארכה
חבל שהם הפסידו הגיע להם לעלות
לא נורא שנה הבאה

אבל יש דבר שכל הקבוצות בארץ ( אלה של ליגת העל ) יכולות להגיד : ביי ביי אליפות

אחרי שביתר עפו מאירופה אף אחת לא תיקח להם את האליפות

חזרה לפורום
ישן 07-08-2007, 23:46
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07
מאוכזבת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "בית"ר ירושלים נגד פ.צ קופנהאגן - האשכול הרשמי"

חזרתי מהמשחק עכשיו, ואף אחד לא מסוגל להבין עד כמה האכזבה גדולה. היו לי כל כך הרבה ציפיות, כל כך הרבה תקווה שבית"ר תעלה אבל לא היא לא עלתה. זה נכון שיש את מי להאשים ויש הרבה, אבל אני מאשימה את זנדברג. הוא כל כל אפס שזה לא יאומן. איך הוא לא הכניס את זה?! הוא לא יודע להקפיץ מעל שוער, והבעיטה שלו הייתה כל כך גרועה. כל העידוד והתמיכה שלנו לא עזרו בגרוש. בהארכה השחקנים בקושי הלכו. למרות כל העצב והאכזבה אני חושבת שזה לא הדבר הכי נורא שיש בעולם, הרי אני בטוחה שאם הם היו עוברים את קופנהאגן הם לא היו עוברים את הקבוצה הבאה ששכחתי איך קוראים לה. בית"ר שיחקה טוב, אנחנו עודדנו הכי טוב שאפשר,ושאלה אחת נורא חשובה: היה נבדל או לא? השופט אמר שכן, אבל רציתי לדעת אם הראו את זה בהילוך החוזר ולא היה נבדל(מה שאני חושבת). עכשיו בית"ר תתרכז בליגה, ואולי בשנה הבאה תעלה.
בליגה, היא אוכלת את כל הקבוצות בלי מלח.

נערך לאחרונה ע"י adian בתאריך 07-08-2007 בשעה 23:49.
חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 13:56
צלמית המשתמש של yoav556
  yoav556 yoav556 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.04

עכשיו היתעוררתי...הגעתי אתמול הבייתה אחרי שלוש שעות נסיעה של באסה ודיכאון...

אבל קמתי היום בבוקר והייתה לי מין הרגשה שכזאת שבית"ר ירושלים אמרה בי בי לאירופה וכמו שאור אמר,
אנחנו יכולים להגיד בי בי לליגה..

ראיתי אתמול בית"ר אחרת..שתוקפת,שיוזמת שעושה מהלכים פנטסטיים מניעה את הכדור מצד לצד..יש תקווה גדולה מאוד.

האווירה בקהל בלתי ניתנת להמחשה למי שלא היה שם...
גם אחרי הגול שחטפנו המשכנו לעודד ודחפנו..
סוף המשחק מחאנו כפיים לקופנאהגן,שרנו "אנחנו אוהבים אותכם" לשחקנים שלנו..כי ראינו משהו אחר שהולך לקרוע את הליגה השנה ושנה הבאה יגיע רחוק באירופה.

יאאלה בית"ר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yoav556 בתאריך 08-08-2007 בשעה 13:59.
חזרה לפורום
ישן 09-08-2007, 00:07
צלמית המשתמש של banana100
  banana100 banana100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.07
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "צריך לראות איך בית"ר תסתדר עם..."

בית"ר שיחקה יפה מאוד ונהנתי מהמשחק...חוץ מהדקה ה 97 שבא קופנאהגן כבשה...
אני חושב שבית"ר המחודשת בהחלט יכולה להוציא תוצאות טובות...בליגה...עם השילוב של אלברז...יצחקי טוטו וזיו..
פצצה! אני התרשמתי מאוד מזיו איך שהוא גם תורם להתקפה ואיך שהוא מייצב את ההגנה?! פשוט שחקן גדול,
רמולו היה חלש...ואין לו עדיין כושר לשחק משחק מלא..אני מקווה שהוא יעבוד קשה וייתן תוצאות טובות בליגה..
אני חושב שבית"ר תהיה יותר טובה משנה שעברה בליגה...היא יותר יוזמת ומשחקת מהאגפים.....אני חושב שיצחק שום עשה עבודה טובה..אבל לא מספיקה
מקווה שהקבוצה תעבוד קשה...ותיתן תוצאות טובות בליגה...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר