לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2007, 01:27
  mackstein mackstein אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.04.07
תגובות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avshi89 שמתחילה ב "HDR"

הראשונה - באמת לא נראית כמו HDR אבל הקומפוזיציה לא רעה. זה נראה כאילו קצת levels ו-saturation לא היו מזיקים לתמונה כי היא נראית לי קצת דהויה (וזה עוד משהו שלא אמור לקרות בHDR)

השניה - לדעתי, תמונה מהממת. באמת הFLARE המטורף קצת עוזר. אני מניח שלא יכולת לצלם בצמצמים קצת יותר סגורים וחבל כי אז היית מקבל הרבה פחות הבהק אם בכלל וגם מהשמש היית מוציא את אפקט ה"כוכב" שאולי היה מוזיף לתמונה. ו...למרות זאת תמונה נהדרת!

השלישית: גירסא 1 - אהבתי את התמונה וש/ל עושה אותה מיוחדת כמובן. ושוב,כמו שנאמר, קח בחשבון שבש/ל קצת נעלם אפקט ה-HDR.
גירסא 2 - מצטרף לציטוט של Espires המלומד:"קצת ליישר ועריכה בערוץ הכחול ויש לך אחלה תמונה" - אכן נהדר... אפילו אם היה נשאר ככה. אני לפעמים אוהב בתמונות HDR שצבעים בולטים. כשזה יוצא שכל התמונה יותר מדי מטורללת וצבעונית ולא מציאותית זה מוגזם ומיותר כמו OVER עריכה אבל כאן זה דווקא יפה מאוד לעיניים שלי.

יפה מאוד!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר