לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2007, 03:11
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
Time will tell
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "סקר, איך את/ה יודע/ת שהגבר/ חברה שלך באמת אוהב/ת אותך?"

לדעתי אהבה אמיתית ולא רק בבני זוג אלא בכלל בקשרים בין אנשים יודעים לאורך זמן
בבני זוג יש את ההתאהבות הראשונית שזה בדרך כלל מה שמקשר ולאחר מכן ישנה את האהבה, ואני חושב שלאורך זמן לומדים אחד את השני וכשנמצאים אחד עם השני בייחוד בזמנים קשים שהצד השני שם ותומך בך ומראה אהבה אז יודעים שזה לא משהו חולף או זמני אלא באמת אהבה בין אנשים, ובנוסף יודעים ומעריכים את הצד השני כשלא נמצאים ביחד למשל אחד יצא לטיול או למילואים למשל ושולחים SMS עם משפטי אהבה ויודעים שהצד השני חושב עלינו

דרך אגב אותו הדבר בקשר בין שני אנשים רק שם המושג אהבה קצת שונה וזה יותר לסמוך אחד על השני ולהעריך אחד את השני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2007, 22:17
צלמית המשתמש של Adidush
  Adidush Adidush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.03
צודק :]
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "Time will tell"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
וכשנמצאים אחד עם השני בייחוד בזמנים קשים שהצד השני שם ותומך בך ומראה אהבה אז יודעים שזה לא משהו חולף או זמני אלא באמת אהבה בין אנשים, ובנוסף יודעים ומעריכים את הצד השני כשלא נמצאים ביחד למשל אחד יצא לטיול או למילואים למשל ושולחים SMS עם משפטי אהבה ויודעים שהצד השני חושב עלינו

לגמרי נכון :]
אני חושבת שזה בא לידי ביטוי גם בדרכים שבהן charm ציין וגם למשל בצורה שהוא אומר לי "אני אוהב אותך" וכאלה- נגיד אני ממש מרגישה שהוא אומר את זה מהלב. ולמשל התגובה שלי בכל פעם שהוא אומר לי את זה היא אשכרה פרפרים בבטן כל פעם מחדש :] גם כשאני מרגישה כמה שאני חשובה לו בכל מיני מקרים.. לא דעת, דברים כאלה חחח

ישן 14-08-2007, 15:46
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "סקר, איך את/ה יודע/ת שהגבר/ חברה שלך באמת אוהב/ת אותך?"

לדעתי....כשרואים ששני הצדדים יוזמים
שלא רק אחד יוזם פגישות, ולא רק אחד מתקשר.....
אם רואים נכונות של שני הצדדים ליזום.....
שכל אחד מפתיע מדי פעם את השני....
בקיצור....אם שני הצדדים מראים הרבה השקעה בקשר....סימן שיש אהבה......

אבל אי אפשר לראות את זה במבטים......אני מכיר מישהו כבר מכיתה ט' (עכשיו מתחיל י"ב) שכל הזמןבמשך ה-3 שנים האלו הוא החליף כבר איזה 4-5 חברות, כשעם כל אחת הוא היה כמה חודשים טובים....ופרק הזמן הארוך ביותר שהיה לו בלי חברה היה נראה לי שבועיים שלושה לכל היותר......לטענתו הוא לא היה איתן בשביל ניצול או משו כזה אלא באמת אהב אותן....ותגידו לי זה הגיוני? שתוך שבועיים שוכחים אהבה אמיתית ומתאהבים מחדש? לא נראה לי....ועל הבן אדם הזה אי אפשר לראות במבט שלו אם זה אמיתי או לא...תאמינו לי...........
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר