לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2007, 10:56
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zachi_z שמתחילה ב "תעריך הוצאות גביה, סוג העיכולים, עסקת בכרטיס אשראי ללא אישור"

הסיפור בעייתי ומחייב בדיקה רצינית. הסיפור כפשוטו שווה מינימום של פניה למבקר הרשות המקומית עם העתק לראש העירייה.
נתחיל בזה שלרשות מקומית סמכות גביה רחבה הנובעת מחוק פקודת מיסים, זו המאפשר 'כניסה לחצרות', עיקול ברישום ורק לאחר מכן לבקש ולקבל אישור להוצאת מטלטלין, שכנראה לא ינתן להם על חוב של 119 ש, אבל לא נראה לי שזהו באמת החוב!. לשאלתך לקחת המחשב לא לעקלו ברישום כן. הוצאות הגביה נראות לי לא סבירות ומחייבות בדיקה מול העירייה.
הגביה ע"י כרטיס אשראי בניגוד לרצונך נראית לא סבירה - האם נשדדת? האם הוציאו ממך הכרטיס בכוח? מה פירוש הפסיביות שלך?!

יעקב בן שאול
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2007, 15:28
  zachi_z zachi_z אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.07
האם נשדדתי? יותר נכון לומר נבזזתי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "הסיפור בעייתי ומחייב בדיקה..."

סירבתי לפתוח להם את הדלת. אין כל סיבה שאפתח את דלת ביתי לאנשים שבאים לעקל לי רכוש ללא צו בית משפט. היה להם טופס של משרד עורכי דין עם צילום של חותמת של פקיד גביה, שפרט לשמו וחתימתו לא הופיע שום פרט נוסף. מאיפה לי לדעת שזה לא מזוייף?

לגבי הוצאות הגביה. מכיוון שזו הפעם השניה שהם הגיעו לביתי (פעם ראשונה הם לא הגיעו) אז כנראה שהם הוסיפו עוד איזה 400 ש"ח. אם הם היו נשלחים במיוחד אלי הייתי חושב שזו אולי העלות של השכר של הבריונים הללו, אך לא כך הדבר.

בסופו של דבר הזמנתי משטרה על מנת שתהיה ביקורת מסויימת, ושלא יעשו ככל העולה על רוחם. השוטרים צידדו בעמדתם כך שנאלצתי לפתוח את הדלת. סירבתי לשלם, וכרטיס האשראי היה מונח על השולחן, אז העדיפו לקחת אותו מאשר את המדפסת.
ישן 10-08-2007, 16:24
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי zachi_z שמתחילה ב "האם נשדדתי? יותר נכון לומר נבזזתי"

התמונה הולכת ומתבהרת, ככל הנראה כבר היה מדובר בעיקול ברישום שהתבצע ע"ג הדלת, כנראה 'עבדו' עליך בעניין הוצאת המטלטלין שלא היה באמת קורה, אלא שאתה שילמת וכך הסיפור נגמר מבחינת הגובים בהצלחה מלאה. במדינת ישראל 3 מיליון תיקי הוצל"פ הבעיה שבידי הרשויות המקומיות ניתנות סמכויות גביה של מיסוי אותן הרבה מאד פעמים הן מנצלות אותם ובחסות בריונים לגביה 'נמרצת' ללא זכות ערעור. לכן התחושה שלך של 'נבזזת' בהחלט מובנת לי.
איפה טעית? ערעור על קביעה של מיסוי או חוב לעירייה יש לקיים במועד. במהלך הבירור אין הם יכולים להתחיל בהליכי הגביה בהוצל"פ ולו יעשו כן התנגדותך תתקבל. ולהיפך, כאשר החלה הגביה ההוצאה לפועל היא זרוע מבצעת ולא מקום לערעורים ושם הרשות בעמדת יתרון עליך באופן מוחלט. כמעט בהכללה אומר שיכולת ההתנגדות שלך היא 'פרעתי' וההתחמקות מתשלום כלפי רשויות, להבדיל מתיקי הוצל"פ אחרים, מסובכת ומסוכנת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר