לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2007, 17:54
צלמית המשתמש של OFER KATZ
  משתמש זכר OFER KATZ OFER KATZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShAchaR_H שמתחילה ב "פסנתר יד-שניה"

אני מכיר את U3 של ימאהה... פסנתר טוב, למרות שכל הפס יצור של U1 U2 U3 מצד אחד הם פסנתרים ממש טובים, ומחקים בצורה יוצאת מן הכלל פסנתרים גרמניים טובים, מצד שני הם תעשייתיים והקול שלהם עמוק חד ומתכתי, קשה מאוד למצוא את החום שיש בפסנתרים מחברות שבאו מאירופה..
אבל אולי זה רק אני מרגיש ככה..
אתה פשוט צריך לשבת עם כל הפסנתרים האלה הרבה זמן ולנגן בהם הרבה.. כשתגיעי לפסנתר הנכון אתה תדע שזה הוא.. כשחיפשתי את הפסנתר שלי ניגנתי על עשרות פסנתרים, כשהגעתי לפסנתר שלי - ידעתי שזה הוא, פשוט התחברתי אילו באורך פלא והוא היה בדיוק מה שחיפשתי.. כשמחפשים פסנתר אין פשרות, צריך לחפש טוב טוב עד שמוצאים את הפסנתר הכי מתאים לך, גם אם הוא נראה מרחוק משהו שבכלל לא מתאים, או שמתחת\מעל התקציב בצורה דרסטית..

בהצלחה בחיפוש

חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 22:22
  ShAchaR_H ShAchaR_H אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ShAchaR_H שלח הודעה דרך MSN אל ShAchaR_H
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי OFER KATZ שמתחילה ב "אני מכיר את U3 של ימאהה......"

אני באמת די התלהבתי מ Yamaha U1 U2 ו-U3, אבל הבנתי שמתוכם אני אשאיר רק את ה-U3.
מה שכתבת עליהם צדקת. אבל בקשר לזה שלא מוצאים בהם חום, לא בדיוק. זה תלוי איזה סגנון אתה מנגן. למשל, לשירים של שלמה גרוניך, מתי כספי, הם מתאימים. אבל שירים קלאסיים, פחות מתאימים בהם.
אני כנראה לא הצלחתי למצוא אחד ככה. אני ישבתי גם על המון פסנתרים, וזה כל כך קשה לבחור אחד מביניהם. כולם מעולים במידה שלהם. חלק באים מאותו סגנון. חלק באים מסגנון אחר. וזה מה שמפריע. ב-Emerson למשל, אפשר לנגן קלאסית מעולה. אבל רוק/ג'אז פחות. ב-Victor וב-Yamaha U3, אפשר לנגן מעולה רוק/ג'אז, כמו שאמרתי, שירים של מתי כספי וזה, וקלאסית נשמע קצת פחות טוב, כי הצליל בפסנתרים האלו חדים ופתוחים.. ובגלל זה, ממש ממש קשה לי לבחור אחד.
תודה רבה על התגובה
הייתי שמח אם עוד אנשים יכולים להגיב, אם הם יכולים לספר לי קצת על הפסנתרים שכתבתי אותם, איך הם, הכל, לאיזה סגנון כל אחד מהם מתאים, כל כמה זמן צריך לכוון אותם בדר"כ והכל..
חזרה לפורום
ישן 10-08-2007, 16:56

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShAchaR_H שמתחילה ב "פסנתר יד-שניה"

אז קמתי ב-7:00 בשביל להיות בשני המקומות בזמן. זה בהחלט היה מעייף.
נסענו לחנות השנייה שכתבתי עליה. שם היו פעם קודמת 4 דגמים שאהבתי. אחד מהם הוא מכר, אחד אחר הבנתי שאני לא רוצה אותו. נותרתי עם 2 דגמים. הם היו Yamaha U3, כמו שהמלצתם, ו- Heinrich (פסנתר חדש שהוא קיבל). כשיצאתי, הבנתי שאני אוותר על Yamaha U3. הוא לא התאים לי ולא סיפק אותי כמו Heinrich.
אחרי זה הלכנו לבדוק שוב ב-New Sound. ששם היו אז 2 דגמים שאהבתי. Victor ו-Emerson. לאחר בדיקות, השוואות, Emerson לקח. לא בהרבה, אבל לקח.
אז צימצמתי מ-5 דגמים ל-2. עכשיו אני מתלבט בין Heinrich ל Emerson.
ואם אתם לא מכירים את הדגמים, אז ככה.
Heinrich - הפסנתר מבחוץ נראה מצויין קודם כל. כמו חדש. גם מבפנים הוא נראה מעולה.
הצליל שלו חד. די חד. ובעצם, זה מה שאני אוהב בו. זאת הסיבה לבחור בו. אבל, קלאסי לא ישמע עליו ממש טוב. זאת אומרת, הוא ישמע יפה, אבל הצליל הוא פשוט לא מתאים לקלאסי. אבל כמובן שאפשר עדיין לנגן עליו קלאסי וזה ישמע יפה. אבל לא כמו בפסנתר שהצליל שלא לא כל כך חד והצליל יותר סגור.

Emerson - פסנתר שקלאסי יתאים לו, צליל חזק, חד במקצת.
אמרו לי שאם אני רוצה להצליח בנגינה על פסנתר, זה לא ממש ילך לי בלי לנגן קלאסי בהתחלה. שקלאסי, זה סגנון שאני לא כל כך אוהב. אבל אני מבין שאני צריך ללמוד את זה בשביל להצליח באמת.
אבל לנגן עליו למשל את השיר "יש לי סימפטיה" של שלמה גרוניך ומתי כספי, ובכלל הסגנון כמו של השיר הזה, ורוק, וג'אז, אני די בטוח שעל Heinrich אני יהנה הרבה יותר לנגן את זה. וזה אגב סגנון שאני די אוהב.

את Enerson לא צילמתי, אבל את Heinrich כן. מבחוץ ומבפנים. בסוף ההודעה אני יביא קישורים לתמונות.
אם אתם מכירים את הפסנתרים שכתבתי עליהם, אתם מוזמנים להגיב, לומר לי איך הם. מה דעתכם. איזה עדיף.
תודה רבה למגיבים

והפסנתר Heinrich
http://aycu15.webshots.com/image/24934/2003583685842964287_rs.jpg
http://aycu28.webshots.com/image/23507/2003503241991542608_rs.jpg
http://aycu27.webshots.com/image/25786/2003530782852047351_rs.jpg
חזרה לפורום
ישן 10-08-2007, 18:32

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי OFER KATZ שמתחילה ב "אם [b]Heinrich לא מתאים..."

כתבתי את זה בסוף התיאור שלי ל-Emerson.
Heinrich יותר מתאים לג'אז, רוק וכל אלה. ולמשל כמו שכבר כתבתי, התחלתי ללמוד לנגן את השיר "יש לי סימפטיה" של שלמה גרוניך ומתי כספי, אם אתה מכיר. אם לא, אני ממליץ להוריד. זה שיר מעולה.
הנגינה בו היא מהירה, הצלילים חדים ביותר. ומשום כך, אני חושב שאם אני רוצה לנגן אותו בצורה הטובה ביותר והדומה ביותר למקור, Heinrich יתאים. גם על Emerson אני יוכל לנגן, אבל לא דומה למקור ולא טוב כמו שזה ישמע על Heinrich. אבל קלאסי, יתאים יותר לנגן על Emerson. גם על Heinrich אני יוכל לנגן, זה עדיין יצא יפה, אבל לא יפה מספיק כמו בפסנתר שמתאים באמת לקלאסי.
אתה מבין? אני מתלבט בגלל שהם מתאימים לסגנונות שונים.
אגב, מי שבדקנו אצלו בתחילת היום, הסביר לנו גם על פנים הפסנתר. איך הוא מנקה בדר"כ, איך הוא צריך להיראות והכל. וזה באמת טוב, זה טוב שלמדנו קצת על איך הפסנתר אמור להיראות מבפנים, כדי שגם אנחנו נוכל להבין קצת. ולפי מה שהבנו, המצב של הפסנתר שצילמתי (Heinrich) במצב טוב מאוד.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר