לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2007, 23:02
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
תכנית אימונים לילית...

טוב דבר ראשון רציתי לדעת מה דעתכם על תכנית האימונים הלילית שלי ועוד כמה שאלות אחר כך, אז אני עושה כל יום ב 10-11 בלילה:
2 סטים כל אחד 90 שכיבות סמיכה
בכל יד סט של 90 משקולות 3 קילו
40 שכיבות סמיכה בצורת יהלום (לא חובה)
40 שכיבות סמיכה על אגרופים (לא חובה)
10+ שכיבות סמיכה על שתי אצבעות (לא חובה)
100 קפיצות חבל עם צמידי משקל קילו וחצי כל יד (לא חובה)

כל מה שכתבתי לא חובה פשוטו כשמשמעו לא חובה
אני מוסיף לפי המצב רוח והאנרגיה יכול להיות או או ויכול להיות הכל...בכל מקרה בדרך כלל אני מוסיף יהלום וחבל...

עכשיו זה מעצבן עשיתי שבוע ניסיון עליתי מ 90 חזרות של 3 קילו ל 45 חזרות של 6 קילו, השריר עצמו מסוגל אבל זה ממש מעמיס לי על פרק כף היד! (ואני עוד מחזיק 2 משקולות של 3 מה שיותר קשה לתפוס...אבל בכל זאת אני מניח שגם משקולת אחת של 6 תעמיס), המלצות מה אני יכול לעשות?

עד לא מזמן הייתי עושה גם 180 שכיבות סמיכה תחתונות ו 180 תחתונות אבל זה מעייף אותי ולפעמים עושה לי מצב רוח מותש ועייף כזה לכל היום אז הפסקתי (כבר איזה חודש אני לא עושה), חוץ מזה שזה גם עשה לי קצת כאבי, בעיקר בקשר לכאבי גם איך אני יכול לטפל בזה? זה לא שיש לי עקמת או משהו =\ ואני דואג להרים את כל הגוף אני לא מהסתומים האלה שמרימים את הצוואר =\

בקשר לבטן זה גם מעצבן כי אני מתחיל להתמלאות כזה (חח קצת אני לא איזה דג שמן אבל עדיין...), לפעמים אני מוצא את עצמי עושה שרירים בבטן והולך רגיל כזה כדי שהבטן לא תתנפח טיפה...אני כבר לא יודע מה לעשות הכפיפות בטן גם היו פשוט מבליטות את השרירים יחסית לשומן וזה חיפה על זה אבל מאז שהפסקתי השומן מתחיל טיפה לצאת...חח מה הסוד שלכם להיות שחיפים ?

מקווה שלמישהו יהיה כוח לקרוא את כל זה
חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 23:56
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07
לי יש :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "תכנית אימונים לילית..."

טוב אז ככה: לדעתי אתה מגזים בקשר לאימונים שלך, וכדאי לך להפחית בעומס, ונראה לי שבגלל זה יש לך כאבים, וגם כדאי לך ללכת לבדוק את הכאבים האלה, שתראה ממה זה נגרם ואיך לטפל בזה. בקשר למשקולות, אז גם כדי שתפחית לדעתי, ואחרי שתרגיש שזה כבר קל לך, אז תעלה קצת. בקשר לשכיבות שמיכה כדאי שגם תוריד, 180 זה מלא, וגם זה גורם לכאבים. לדעתי, אם אתה רוצה להיות רזה תשלב כושר ותזונה נכונים. תתיעץ עם מומחים, או באתרי אינטרנט של מומחים כמו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/links.asp?id=348- קישורים לאתרים בנושאי קישור ותזונה.
http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-1917,00.html- כל מיני תרגילים לשרירים

מקווה שעזרתי, ואם אתה עוד משהו אז תשאל, אשמח לעזור.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר