לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2006, 14:48
  HobbitWarrior HobbitWarrior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GregL שמתחילה ב "משטרה צבאית"

קודם כל לא נורא, אל תתאכזב, משטרה צבאית לא החייל הכי אהוד אבל יש בו דווקא אחלה אנשים (לא משהו שתשמע ממישהו מחוץ לחייל ).
קשה לי להגיד איזה תפקידים הם הכי מומלצים, תלויי מה אתה מחפש...
1) למד"כים יש אחלה יציאות (2-2), וכשאתה סמל זה (5-2). אבל אתה נוטה לאבד את השפיות שלך בזמן השירות... זה תכלס התפקיד שאני יכול לספר עליו הכי הרבה כי הייתי מד"כ במשך יותר משישה חודשים.
2) מצ"ח זה תפקיד מעניין בכללי, אבל מתחילים להתעסק בדברים המעניינים באמת אחרי צבירת פז"ם מסויימת, ועד אז טוחנים חוקרים בתור קלדנים, פקידים ודוגמי שתן (דג"שים)... היציאות הן 3-11 פלוס אפטרים באמצע השבוע.
3) בילוש זה אחלה תפקיד, למרות שרובם בעיקרון לוכדי עריקים. מה עושים בתפקיד? אתה משתייך לחוליה של 4 אנשים+רכב לבן. אתם מקבלים אזור תחת אחריותכם ("תופסים קו" עלאק... ) ואתם אחראים על איתור כל העריקים באותו מקום. כשיש צורך, או קצת משעמם לכם אתם לוכדים חלק מהעריקים, וזורקים אותם לידיהם התשושות של המד"כים...
אם יש לך עוד שאלות, או שאתה רוצה להסביר לי מה זה מבחינתך תפקיד "טוב" תפנה אליי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2006, 21:26
  GregL GregL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי HobbitWarrior שמתחילה ב "קודם כל לא נורא, אל תתאכזב,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HobbitWarrior
קודם כל לא נורא, אל תתאכזב, משטרה צבאית לא החייל הכי אהוד אבל יש בו דווקא אחלה אנשים (לא משהו שתשמע ממישהו מחוץ לחייל ).
קשה לי להגיד איזה תפקידים הם הכי מומלצים, תלויי מה אתה מחפש...
1) למד"כים יש אחלה יציאות (2-2), וכשאתה סמל זה (5-2). אבל אתה נוטה לאבד את השפיות שלך בזמן השירות... זה תכלס התפקיד שאני יכול לספר עליו הכי הרבה כי הייתי מד"כ במשך יותר משישה חודשים.
2) מצ"ח זה תפקיד מעניין בכללי, אבל מתחילים להתעסק בדברים המעניינים באמת אחרי צבירת פז"ם מסויימת, ועד אז טוחנים חוקרים בתור קלדנים, פקידים ודוגמי שתן (דג"שים)... היציאות הן 3-11 פלוס אפטרים באמצע השבוע.
3) בילוש זה אחלה תפקיד, למרות שרובם בעיקרון לוכדי עריקים. מה עושים בתפקיד? אתה משתייך לחוליה של 4 אנשים+רכב לבן. אתם מקבלים אזור תחת אחריותכם ("תופסים קו" עלאק... ) ואתם אחראים על איתור כל העריקים באותו מקום. כשיש צורך, או קצת משעמם לכם אתם לוכדים חלק מהעריקים, וזורקים אותם לידיהם התשושות של המד"כים...
אם יש לך עוד שאלות, או שאתה רוצה להסביר לי מה זה מבחינתך תפקיד "טוב" תפנה אליי!

מבחינתי "טוב" זה הרבה יציאות הביתה, כמה שיותר..
למה אתה מתכוון שנוטים לאבד את השפיות במדכ"ים, איך ולמה יצאת משם?
יש לך מושג איך היציאות אצל הבלשים? או שזה משתנה ממשימה למשימה?
ישן 19-08-2006, 21:56
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
עוד כמה נקודות...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי GregL שמתחילה ב "[QUOTE=HobbitWarrior]קודם כל..."

עד כמה שאני יודע בלשים עושים 11-3 בדיוק כמו החוקרים וכמו חלק מהש.צ כמובן שעם הפז"מ היציאות משתפרות אבל זה כבר אינדיבידואלי לכל בסיס בצורה שונה, היתרון הגדול שזה שירות מלא על אזרחי כולל תוספת משכורת.. מההכרות שלי עם הבלשים של מצ"ח הם עוברים הסמכה על אקדח, לגבי מד"כים ממה שאני יודע זה 2-2 אבל תפקיד שוחק ברמות מטורפות, יש גם את כל החיילי שב"ס שהולכים להיות סוהרים במתקני כליאה של עצורי שטחים וכאלה שם העבודה זה במשמרות של 24-48 כלומר יום בסיס יומיים בית, היציאות בחיל הזה הן לא משהו, אבל כעקרון זה לא כזה נורא חוץ מהסטיגמות ואנשים מסוימים שנהנים לתת להן לגיטימציה החיל דווקא בסדר, יש קמצ"ר קצת משוגע אבל ככה זה כל מפקד חייב לעשות שינויים...

מעברים זה נושא אממ שנוי במחלוקת זה לא מתאים לכל אחד אבל מבחינת אופי התפקיד זה כמעט כמו שירות קרבי, אתה נמצא במעבר עם לוחמים לא נראה לי שתצא לפעולות ומעצרים אבל בהחלט לא אופי שירות כמו שאר החיל, כולם שבוזים שם בקורס אבל אחרי שבוע בהווי של המעבר עצמו אף אחד לא רוצה לעזוב זה תופעה ללא מוסברת (חחח המקורות המודיעינים שלי מוסרים גם ששם יש את הבנות הכי יפות.. אבל שוב רק שמועות..)

חקירות - טוב הנה השטח שלי, אז מבחינת יציאות אין מה לדבר תתכונן לטחינה רצינית רק במצ"ח חיפה עדיין עושים יום חוזרים יום סוגרים לדעתי זה מתיש אבל אם נוח להם ככה שיהנו,
היציאות זה 11-3 בהתחלה אחרי קורס ארוך בבה"ד מגיעים לבסיסים ומתחילים חפיפה, מה שאומרים על כל השתן והטחינת עבודה של אחרים זה בולשיט, לפחות באף בסיס בדרום זה לא ככה, נכון יש דגימות שתן ויש המון ניירת אבל כל הניירת הזאת היא הניירת שלך, תיקים שלך חקירות שלך, אתה בעצם עושה הכל כמעט לבד, כל מה שיש לך זה הנחיות ועיצות מהקצינים והחוקרים הבכירים מעליך אבל בסופו של דבר התיק הוא שלך! והדג"שים זה ממש לא נורא כמו שזה נשמע, ויש הרבה יותר מזה אבל קצרה היריעה מלהרחיב

יש לי עוד מה להרחיב אבל זמני קצר אם יש עוד שאלות אני אשמח לענות

רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר