לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2007, 16:45
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
עדכון..

טוב חברה, היא ענתה לי דיברתי איתה, עם הזאתי שאמרתי שאני מעוניין בה והבטחתי לעדכן.

קיצור יום שני שעבר בדיוק כמה שעות אחרי שכתבתי אשכול של תסכול על זה שלא הולך בחיזור אחרי מישהי. אז אספר את הסיפור ששכחתי לספר, אותו יום ב1 בלילה יצאתי לרוץ, איך שיצאתי מהבית, פתאום אני רואה מישהי מדברת בטלפון ישר מול הבית שלי, זאת היתה היא אבל לא זיהיתי אותה כי היה לה משקפיים שהיא לא שמה בדר"כ, היא אמרה היי וככה גליתי שזו היא, קיצר הייתי כל כך המום ששתקתי בגלל שחשבתי שהיא לא היתה אמורה להיות בבית באותו יום, היא אמרה לי שהיא חוזרת לבסיס באותו יום, אבל כשראיתי אותה ברחוב היא אמרה לי שהיא חוזרת רק למחרת, קיצור היא אמרה לי היי מה נשמע תוך כדי חיוך גדול ואולי שמחה לראות אותי, אמרתי לה חכי שנייה אני כבר חוזר, הייתי עם גוף קצת חשוף בגלל בגדים קצרים שיצאתי לרוץ איתם אז רצתי ישר הביתה להחליף למשו יותר נאה, טוב חזרתי שאלתי מה את עושה פה, היא חייכה אמרה ככה וככה אחרי עוד כמה חילופי משפטים אמרתי לה "בא לך לצאת לסיבוב?" אמרה כן, הלכנו ברגל איזה ק"מ, לסיבוב הזה איתה יש חשיבות בעיני בגלל שרציתי שהיא תכיר אותי יותר לפני שאני יביא עליה את הפצצה שאני מתכנן להביא עליה (שזה הצעת חברות או קידום ליחסים יותר ממשים חוץ מלדבר פעם בשבוע). היה הכל טוב ויפה זרמתי היא צחקה פה ושם עד שנפרדנו כשליוויתי אותה הביתה. עבר כמעט שבוע.

חיכיתי, בסבלנות שכמעט התפוצצה לי, עד היום, טוב התקשרתי היא כרגיל לא ענתה מסיבות תעסוקתיות, עד עכשיו, התקשרתי בפעם השלישית לא יכולתי הייתי חייב ללחוץ. אז לפני שעה היא ענתה בשמחה.. דיברנו 5 דקות והיא חוזרת היום בלילה הביתה סוף סוף לתמיד, טוב לא ממש.. עכשיו כפי שצ'ארם אמר והזהיר אותי מראש שלא בהכרח יהיה לה זמן גם אחרי השחרור..

ובאמת היא נוסעת שבוע הבא לחודש שלם לאיזה מקום לנצל תחופש שנשאר לה עד האוניברסיטה באוקטובר, ואני חשבתי קוס אומ אומוק של האמוק...

איך שסיימתי תשיחה, חשבתי ואמרתי, נמאס לי מחר או מחרתיים מקסימום שבוע הבא- אני מציע לה לצאת איתי או לחלופין להתקשר אליה, להגיד לה "אהממ, את מוצאת חן בעיני, מאוד מאוד, ואני לא יודע מה לעשות בקשר לזה, מה את אומרת?", אני לא אמשוך את המשפט בדברים כמו "אני חושב עלייך וזה וזה" כי אולי זה נשמע הומואי מדי ואולי יתפרש אצלה כחולשה שתביא לכשלון בלהשיג אותה.

אז או להציע לה לצאת או את מוצאת חן בעיני.

או לשפוך קצת רגש בשיחה או להציע לה לצאת, או שתיהם ביחד, אבל הקטע אני לא אוהב לצאת כל כך בין השאר כי אני חיי במקום כזה שאין ממנו תחבורה ציבורית, יש לי אוטו ורשיון אבל אני מפחד שאם אלחץ לרגע אני ידפק באיזה מישהו בכביש ואין לי כח לפאדיחות, אז מה אתם מציעים למה באמת אני לא יודע כי הפעם זה גורלי, אחרי זה היא יכולה להגיד רק "כן" או "לא" אני חייב להציע לה בצורה כזו שהיא תסכים למה אם לא אני לא מתכוון לבזבז עליה עוד זמן במאמצי שווא.

אז שפכו הכל אבל רצוי ממי שבאמת מבין ויש לו נסיון למה שוב, אם תהיה לי פאשלה יהיה לי קשה להשלים עם זה.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 12-08-2007 בשעה 16:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר